Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
"Ćuti da ne može gore" je zaista grozno ali ovo nije ta scena! Ovo je: "Ćuti zato što je dobro" - A dobro je da je Željko tu! Partizan je pobedio i ja neću da ga vraćam na 7. mesto ABA lige! Hoću da se borim da OVA svakodnevica potraje što duže. Politika je veština mogućeg a mi smo sa Žocom prebacili i tu lestvicu. Kada te tuku daš im racku! Ali ako nešto dobiješ /a dobili jesmo/ onda moraš nešto i da daš! Ćutanje ZATO što je dobro je najmanje što se može. Posebno ako to Željko traži!

Totalno se ne slažem! Želimir je rekao šta je rekao, zato što je morao/želeo, a svakako imao svoje razloge.
A šta smo to dobili?! Ovaj tvoj rezon je kao onaj sve češći oglas poslodavaca: "nudimo redovnu platu i godišnji odmor" Nudiš mi nešto što mi je zakonom zagarantovano?!

Ovo što pišeš je samo milimetar od onoga "hvala ti vučiću što smo živi"
ja apsolutno ne pristajem na to!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Neću više nikom replicirati ali se bojim da se nikako ne razumemo. Ako je Željko /sa punom svojom veličinom/ morao ili želeo da kaže ono što je rekao, treba odgovoriti na pitanje: ZAŠTO je želeo ili morao da to kaže i u ČIJEM INTERESU je to rekao?

Ako on MORA ili ŽELI, odakle nekome ideja da je veći ili moćniji od njega pa eto NE MORA ili NE ŽELI?

I da budem sasvim iskren. Jasno je da Željko ništa ne mora! Mogao je da ode u tri lepe odavde i zaradi bar 5x više i da mu se klanjaju gde god da kroči! Dakle, HTEO je i to protiv ličnog interesa i zbog Partizana. E a ako je on to HTEO onda verovatno zna zašto je to tako! I nije ovde reč o mom ličnom stavu već o prostoj činjenici da IDEM UZ NJEGA!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
Neću više nikom replicirati ali se bojim da se nikako ne razumemo. Ako je Željko /sa punom svojom veličinom/ morao ili želeo da kaže ono što je rekao, treba odgovoriti na pitanje: ZAŠTO je želeo ili morao da to kaže i u ČIJEM INTERESU je to rekao?

Ako on MORA ili ŽELI, odakle nekome ideja da je veći ili moćniji od njega pa eto NE MORA ili NE ŽELI?

I da budem sasvim iskren. Jasno je da Željko ništa ne mora! Mogao je da ode u tri lepe odavde i zaradi bar 5x više i da mu se klanjaju gde god da kroči! Dakle, HTEO je i to protiv ličnog interesa i zbog Partizana. E a ako je on to HTEO onda verovatno zna zašto je to tako! I nije ovde reč o mom ličnom stavu već o prostoj činjenici da IDEM UZ NJEGA!

Poenta je da ne moze vucic da odredjuje kada cemo biti zivi a kada ne. Partizan mora uvek biti slobodan i za to se borimo. I to treba da bude jasno ovoj I svakoj novoj vlasti.
Ako verujes da je sa Zeljkom dosla sloboda pogledaj samo na sta fk lici.
Inace, Zeljko od svih nas Ima najvece moguce postovanje i podrsku za sve sto bude radio. Sto se mene tice moze I u drugu ligu a moj respekt prema njemu ce ostati isti.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A jel DV oteran zato što ne može? Da li je Trinkijeri oteran zato što ne može? Da li smo pomenutu dvojicu sačuvali? Ne nismo, uradio je to zato što može a ne zato što ne može! Do kada će to moći? Dok bude u poziciji da može. Do kada će to biti? Ne znam! Znam samo da se ćutalo baš onda kada se moralo vrištati na sav glas.

Ako se ćutalo onda kada nije trebalo, ne vidim razlog da se vrišti sada kada ti najveći među nama traži ćutanje... Bilo bi mi lakše da razumem ako bi neko od vas umeo da objasni sled događaja. OK šta se postiže? Kako mislite da će ići stvari dalje... Eto, vrištimo na sav glas i šta onda? Šta nam je cilj? Tj, bitnija stvar - Hoćemo li taj cilj postići i ima li mudrijih načina da se cilj postigne?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.476
Локација
Kipar
Upravo to. Oteraj Duleta, oteraj Trinkijerija, sabotiraj kad god mozes I gde god mozes pa kad pacijent padne u komu ozivljavaj ga i hvali se kako si mu spasao zivot.
Ali da ne kvarimo ove momente. Vreme ce pokazati kako ce sve ovo da se odvija.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
FK je takav jer nema jako ime iza sebe, koja naša legenda ima poštovanje u samom vrhu evropskog fudbala, meni pada na pamet samo Predrag Mijatović, a on, uz dužno poštovanje, nije ni blizu Željku Obradoviću fudbalski gledano. Dolazak Željka u kk, je kao dolazak Pepa Gvardiole u fk.

FK i KK ne mogu u istu rečenicu nikako. Ono što smo kao država za košarku i vaterpolo, nismo nikad bili za fudbal.
Mi smo zemlja sa 5 osvojenih svetskih prvenstava, 8 puta prvaci Evrope, jednom Olimpijski šampioni, mi kao klub evropski prvaci. Zemlja košarke u svakom smislu.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Da nije bilo vucicu pederu ne bi bilo ni Zelimira vrlo verovatno. Sad kada pedercina vec brljavi i ne zna sta radi treba udariti jace, jer ga to "pederu" izgleda najvise i boli... Anestezirace deo navijaca sigurno... Ali, pevati se pederu mora nastaviti u bilo kom obliku, jer i on sad vec shvata da stvari koje je radio ranije i jedine koje zna da radi, piju vodu kod sve manje ljudi. U srazmeri sa bitnoscu narednih izbora smo i dobili ono sto je procenjeno da je potrebno da se glasovi stisaju. A cena je izgleda bila najveca moguca. Na kraju krajeva, za nekoga ko je dovoljno politicki korektan da ima pedera za premijera, peder i ne treba da predstavlja uvredu...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislio sam da bi dolazak Pepa Gvardiole privukao istu medijsku pažnju evrope kao što je cela Evropa sada ispratila dolazak Željka kod nas. Kad već sitničariš Karlo Anćeloti je najpribližniji Željku ali opet mu fali 4 titule prvaka evrope, da bi po tom parametru bio jednak sa Željkom.

Pominjao si @Nisi na šta liči FK, a ja ti kažem FK je na ovim granama jer nema legende koje nešto znače u evropskom fudbalu, KK to ima. U fudbalu smo zadnja rupa na svirali, u košarci smo u top 3 države evropske. Ja da se pitam nešto u državi kao što se ne pitam, sve pare koje sada idu na finansiranje fk klubova bi se prebacile na košarku. Nema smisla ulagati u poluamaterizam, već u nešto u čemu imamo predispozicije da budemo prvaci Evrope.

Željko neće proći kao Dule i Trinkijeri, ako mu se i usude ubacivati klipove u mašinu, samo jedna konferencija na kom bi bili svi evropski novinari bi bila propast za ovu vlast. A ova vlast više voli populizam nego hleba jesti.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Upravo ova rasprava je glavni dokaz da ipak nismo isti..
Njima je coravi legenda, rudonja trenerski mag, u klub moze da im se vrati samo inspekcija, a mi nijansiramo izjavu Zeljka Obradovica kroz prizmu bolesne torture koju smo prezivili i i dalje je prezivljavamo.
Tako da ne brinite, sve je ok. Nismo isti, niti cemo ikad biti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.106
Локација
Žrnov
Ne radi se o treneru, nego o imenu, autoritetu.

Ali jedna stvar je ovde prošla nekako nezapaženo.. Juče Želimir kaže: "najviše bih voleo 12 domaćih igrača", i ovde je to generalno, ako ne pozdravljeno, ono nije svakako dočekano na "nož".

Mene zanima, u čemu je razlika između te Želimirove izjave i Stanojevićeve na istu temu? Pa samo u imenu, autoritetu, kredibilitetu. Da je Mijatović rekao isto što i Stanojević - svi biste ovde aminovali.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jasmina opet mora da se povuče paralela između fudbala i košarke.

U košarci se uspeh ne može napraviti ako nemaš domaću osnovu jaku, ko je činio osnovu u vreme našeg Duleta?

Mi u fudbalu moramo kontra, bez 6-7 stranaca u prvih 11 nikad nećemo napraviti zapaženiji rezultat jer jednostavno nemaš kvalitet domaći.
U košarci smo imali kroz istoriju i imamo zapažena imena što za evropsku košarku, što za NBA, nabrojaću samo neka: Kića, Dalipagić, Đorđević, Danilović, Rebrača, Bogdan, Bertans, Milutinov.

U fudbalu ovakva imena nemamo. U košarci smo sila, u fudbalu smo 3-4 liga. Mi nemamo igrača u top klubovima, a da ne pričamo da je taj igrač u top 10 na svetu.

Tako da se ne bih baš složio sa tvojom konstatacijom, čak i da je ponovi Mijatović. Nismo taj kvalitet u fudbalu jednostavno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Velika je razlika i u još jednom detalju. Juče Želimir kaže: "najviše bih voleo 12 domaćih igrača - AKO TO BUDE MOGUĆE". A priznaćeš, veća je verovatnoća pronaći 12 dobrih domaćih košarkaša nego li što je to slučaj sa domaćim fudbalerima. Drugačija je i ABA liga od fudbalske. Na stranu to što bi Žoc i od kamena napravio košarkaša - to je poseban plus :D

Velika je razlika... Ogromna! Mijatović ima kredibilitet al nema 12 domaćih sve da ih pod zemljom iskopava :D
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Aj odmorite sa FK više.

O čemu se uopšte raspravlja, o pederčini i pevanju tom istom gmazu iako se zna da to najmanje ima veze sa Željkom. On je ovo verovatno trebalo da kaže radi reda, iako ga se ne tiče previše. A i ako to znamo, ne znamo:
1)da li će se i koliko će se uopšte biti na utakmicama (zajebite volju, ovaj virus je već napravio čudo, može lako da se desi da nekako cigani budu ok za punu halu a da mi budemo morali da se zadovoljimo sa 5%, u ovom izgovoru od države zdrav razum i logika odavno više ne igraju svoje uloge)
2)ko će imati prioritet ulaska(znamo svi kakve ekipe možemo da očekujemo)
3)da li će opet biti nekih grupa koje će biti tu da šamaraju zbog pevanja pederčini

Nemojte da gubimo vreme.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
FK je takav jer nema jako ime iza sebe, koja naša legenda ima poštovanje u samom vrhu evropskog fudbala, meni pada na pamet samo Predrag Mijatović, a on, uz dužno poštovanje, nije ni blizu Željku Obradoviću fudbalski gledano. Dolazak Željka u kk, je kao dolazak Pepa Gvardiole u fk.

FK i KK ne mogu u istu rečenicu nikako. Ono što smo kao država za košarku i vaterpolo, nismo nikad bili za fudbal.
Mi smo zemlja sa 5 osvojenih svetskih prvenstava, 8 puta prvaci Evrope, jednom Olimpijski šampioni, mi kao klub evropski prvaci. Zemlja košarke u svakom smislu.
U sportovima gde je Partizan ime i Srbija je ime. Tamo gde su musavci promaljali svoje ružne lobanje služimo za sprdnju kao reprezentacija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top