Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Kako se bagra raspisala o visini ugovora... 10 godina ste dovodili igrace poput Riversa, Peperoglua, Pantera, Berona, Dzenkinsa, Vilijamsa... A sad odakle pare... Eto, jebali smo vam mame dobro i one su platile, mrs...

Nisam se oglasavao jer je dovoljno sto imamo najveceg trenera u Evropi i sad mi je svejedno ko ce da dodje... Ali ovo je bas nokaut u mutant glavudzu tih idiota...
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Sve je ovo lepo... ali ipak nisam mirna... ako smo obezbedili finansije van državne kase, onda sam presrećna... ali ako zavisimo od volje psihopate....
uvek se treba plašiti Danajaca... naše dugove nema ko da oprašta.

Kako nema ko da nam obrise dug, pa vidis da garavi kazu da su nam obrisali 16 miliona duga, i da naredne 3 godine imamo po 30 miliona budzet godisnje :D

Salu na stranu, sto kazu i druge kolege, sigurno da je deo novca od drzave. Ali kao sto kazes, nadam se i ja da je dobar deo u stvari od privatnika koji su do sada bili blokirani da nas sponzorisu a da nemaju neke posledice. Treba iskoristiti i ovaj trenutak i odusevljenje dolaskom Obradovica da se dovedu dobri sponzori. Mislim da bi stvarno mogli da ih privucemo sada.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
  • Like
Reactions: Zex

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Grci pišu da Žoc davi Papapetrua...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Iskreno, sad bih voleo da dovedemo 3,4 mlada i domaca igraca koji mogu da postanu baza za buduce uspehe Partizana, uz jednu ili dve zveri koji ce da budu nosioci dok oni ne budu spremni da preuzmu uzde ekipe. Necu da budemo kao evropska Ciganija, kojoj kad su prestali da sipaju pare kao nezdravi se ugasila. Zato sam bio toliko za povratak Vanje. Znaci Petrusev, Smailagic, i par talenata iz regiona i ja bih bio srecan.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Zaboravih jednu stvar samo,

Zeljka moramo da sacuvamo kako znamo i umemo. Vec je krenula ozbiljna mrznja od pakistanaca, tako da sve ono sto je pricao na konferenciji ce pasti u vodu prvom prilikom. Ocekujem najpogrdnija imena ne samo za njega, skandiranje, piskaranja koja su u fazonu ne moze Zeljko bez budzeta i slicne gluposti sto se nece zavrsiti u hali vec ce se preneti na rat izmedju klubova. Prosto sa tolikom mrznjom nece ovde biti 100%kosarke.

Sad je potrebno da u svakoj situaciji stanemo iza Zeljka jer ocekujem ubrzo saopstenja i placene tekstove da truju.
A Željko je do sada radio u Laponiji i meditirao izmedju treninga? Zaboravlja se da je radio u Grčkoj i Turskoj gde su bolesni rivaliteti izmedju klubova i navijača,duplo bolesniji nego kod nas.Namazan je on svim bojama i zna on sam da se izbori sa tim stvarima. A da će imati našu podršku naravno da hoće i mora.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ima ona priča da je deo novca ulozio Branko Milutinović. Vlasnik Noredus-a. Koji je valjda sad prodat nekome. Inače, ovaj lik je veliki Partizanovac. Ima l' neko neki info za ovo?
Продат је за 380 милиона долара, тако да је сигурно могао уплатити нешто.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Kakva je sudbina Zagorca i Dangubića?
Zagorac je obican folirant provalili su ga u klubu tokom proleca kad je bio najpotrebniji folirao se te boli ga ovo te ono,lekari ga odvedu na snimanja koje kakva snimci nista ne pokazu,on ne zeli kao da rizikuje,Zeljko ce presuditi,ali polako,Danguba je je ok videlo se da se bori,inace Zeljko je sve utakmice licno bio prisutan od februara na tribini.Citam licitarate koliko je dala drzava nije dala jos nista ali fala Bogu ima nas koji volimo nasu SVETINJU pa dajemo,a tek cemo davati,Ostoja je demantovao visinu ugovora jel ni on nema pojma koliki je Panterov ugovor je preuzeo jedan Grobar,tako se opustite,tek slede ostali Grobari finansijeri,a vi pocnite da se raspitujete gde se igra F4 za dve godine
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top