Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Pre pet godina sam banovan na tri godine na ovom forumu zbog poruke u kojoj sam, sad se ispostavlja ispravno, jebao mater Ilievu i ekipi za sve sto rade Partizanu. Posle, kad je doslo sve to na red, svi su mu jebali mater. Od tada sam digao ruke od foruma, obican posmatrac iz mase s vremena na vreme. Nakon pet godina moram da se javim mada mislim da nema ni efekta, niti ce biti poslusano, niti ima ko da slusa, ali eto da sam rekao (verovatno cu dobiti novi ban na tri godine jer govorim to sto se ne zeli cuti u zanosu).

Elem, ovo sto se radi sa KK je mnogo ozbiljno. Nema besplatnih para, nema besplatnog rucka, i nema duga koji ne mora da se vrati. Jednostavno nema. Sve sto se potrosi mora da se zaradi (ili bankrot, frizider, UPPR...). Niko ne poklanja pare. Pomirite se sa tim. Svi vi imate neke info, da ovaj ili onaj grobar, veliki simpatizeri, navijaci, poklanjaju pare. Kunete se u info. Ali kada su velike pare i velike igre u pitanju vi, kao ni ja, zapravo pojma nemate. I nikome se ne moze verovati. Da znate nesto sedeli bi na Wall Streetu a ne prasinarili po Beogradu.

Ukratko, trosimo sto nismo zaradili.

Nemam sumnju da je Zoc najveca grobarcina medju nama, i da zeli samo dobro Partizanu, ali on je ipak trener. A protiv sebe ima mnogo zajebane igrace u vidu ekonomista i politacara. Mnogo je jaka ova ekipa protiv njega, to je tako. Sam Vucic je jeben igrac do zla Boga. I svi oko njega. Da igraju kosarku ne bih sumnjao da bi ih Zoc nadmudrio, ali ovo sa biznisom, finansijama, dugovima, drzavom... to je njihov teren, i Zoc je tu ipak amater.

Nadam se da ce stati sa ovim, da ne bi sutra stvarno bilo kasno.

Sad ce ban i zbog ovog, pa se cujemo za pet godina.
Pa gde si bre brate Rebellione :)
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.318
Posto je ocigledno da nas korona nece ostaviti na miru ni u predstojecoj sezoni, a da bi izbegli rizik zatvaranja, igranja bez publike, odnosno, kupovine sezonskih koje bi na kraju ostale neiskoriscene, mozda bi klub mogao da razmisli o tome da:

1. Potvrda o vakcinaciji bude uslov za kupovinu sezonske
2. Da sezonske glase na ime i da sa njima u halu moze uci iskljucivo samo onaj na cije ime glase.
3. Da se obicne, pojedinacne, ulaznice mogu kupovati najkasnije do 3 dana pred utakmicu, nikako na dan utakmice, i iskljucivo uz potvrdu o vakcinaciji...
4. Da svi, pa i "organizovani", placaju punu cenu sezonske i da tacke pod 1, 2 i 3 vaze i za "organizovane", odnosno, narocito za njih...

Sve ovo je vrlo komplikovano i "tezak smor", ali mislim da ce biti neophodno, ako zelimo publiku u hali....
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Samo nam jos Novica fali. Kako i njega vise nije sramota da prima platu,a ne moze ni da hoda kako treba. Zajebi brate tu ljubav,ili neka funkcija u klubu,ili penzija. Trece nema.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Janjski :D da ne bi bilo potezanja :D

Treba biranim recima reci da moze jedino kao 13i igrac pehar da dize.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Onda moze biti 21i igrac da dize pehare.
Evo gore iz pouzdanih izvora je saopsteno da cemo imati 4 petorke, koje ce nastupati u zavisnosti od takmicenja.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
@ crazy serb

Ne mozes tako reci za nekog ko je uvek dao sve od sebe za klub, a kamoli za Novicu jednog. Taj i da je na jednoj nozi igrao bio je bolji od pola ekipe.


@macak zemun

sta ce nam 4 petorke, toliko nema ni Barsa koja ima u EL i ACB preko 70 tekmi..Po meni 15-16 igraca plafon
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top