Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
MVP kaze da bat za batom kuca na vrata, a mi jos cekamo sa plejom.
dovodite ljudi to dok nas nisu blokirali.
neko ovde pisao da dovodimo vujacica.
odmah san znao da od toga nema nista.
nije lud da igra za kikiriki.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Barton je znači Filipovićev igrač... Donekle je i logično da nam pleja dovedu ili on ili Zalizani, pošto je Rašković out dok je Dule trener!

A ako se nekima ispuni san pa Dule bude morao out, onda eto Raškovića brže-bolje nazad da pravi dilove i anekse sms porukama.

neko ovde pisao da dovodimo vujacica.
Ide on u Laboral... Neka po mogućstvu zatrpa neke tamo ako ništa drugo!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Izvinjavam se ako je neko već kačio.
Evo malo više stvari o Bartonu .
Pokupio sam sa neta.

Deonte Burton

1353091361.jpg
Nevada, plejmejker, 185 cm, 84 kg, raspon ruku 200 cm, 22 godine

38.6 min, 20.1 p, 4.3 sk, 4.4 as, 47% iz igre, 32% za tri, 74% sa penala
Prednosti: Burton je napadački orijentisan plejmejker, pomalu undersized, ali to gotovo ne možete primetiti u njegovoj igri. Odličan je u prodoru, izuzetan prvi korak i eksplozivnost, fantastične atletske predispozicije koje mu omogućavaju igru iznad obruča. Ne beži od kontakta, često uspeva da poentira uz faul, u seniorskoj sezoni imao prosečno 1 and one po meču. Ubitačan u tranziciji. Odličan sa loptom, jako dobro koristi pik da se provuče ka košu. Solidan šuter, malo sporija mehanika, ali mu visok izbačaj omogućava šut iz driblinga preko ruke. Dobar kao catch&shoot opcija i kada treba da iskreira sopstveni šut. Dobar u kontroli lopte, ne pravi mnogo grešaka u vođenju i predaji. Odličan defanzivac na loptu, brz, dobar raspon ruku, agresivan, oko 2 ukradene lopte po meču. Igra sa dosta energije, ne štedi se tokom meča. Izuzetan u pick&roll igri, kao i u izolaciji. Burton može biti jako dobra backup akvizicija, možda i krađa drafta ako se kockice poklope.
Mane: Nije plejmejker, iako ima telo pleja. Slabije čita odbrane i pronalazi otvorene saigrače. Često dribla spuštene glave, generalno ima slabiji pregled terena. Često i previše drži loptu i rešava situacije po svaku cenu. Slabi procenti šuta rezultat nedovoljno izgrađene mehanike i pre svega loše selekcije šuta. Nije imao mnogo komparativnih mečeva u koledž karijeri, dobri proseci su uglavnom rezultat slabije konkurencije. Nedovoljne liderske sposobnosti, pogotovo nerazvijen pobednički mentalitet, što je teško uraditi kada igrate za gubitničku ekipu. Navikao da se pita za sve u timu, nije mnogo sarađivao sa saigračima u dosadašnjoj karijeri. Sa skoro 23 godine ne može se očekivati neka eksplozija talenta, uglavnom je već pokazao šta ima.
Draft prognoza: sredina druge runde
Best case: Steve Francis
Prospekt: Backup

http://kosarkars.com/toinesmadness/
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ne mora da znači da će biti naš igrač, ali kad se već priča o njemu da li je on to što nam treba? Plaše me ove mane, gledao sam i onaj klip gde je detaljno analiziran vidim piše se o nekonstantnosti šuta i kao nije klasičan plej zato i pitam da li sa njim dobijamo "indijanca" ili pleja koji bi mogao da razigrava određene igrače? Ako ga neko bolje poznaje nek zapljune koju.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ne dobijamo nista! Da bi nesto dobili trebalo bi da dovedemo bar dva pojacanja koja ce odmah doneti napredak, mozda cak i tri jer nije realno ocekivati bilo sta od Dragana odmah!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Nama bilo kakav plej koji je brzi od Tepica, a da nije Dalo donosi boljitak. O Draganu da ne pricam.
Trenutno u sastavu ne postoji igrac koji moze da napravi visak driblingom i to je osnovini problem. Sa ova dva igraca to ce biti druga prica. Mnogi igraci ce proigrati.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne mora da znači da će biti naš igrač, ali kad se već priča o njemu da li je on to što nam treba? Plaše me ove mane, gledao sam i onaj klip gde je detaljno analiziran vidim piše se o nekonstantnosti šuta i kao nije klasičan plej zato i pitam da li sa njim dobijamo "indijanca" ili pleja koji bi mogao da razigrava određene igrače? Ako ga neko bolje poznaje nek zapljune koju.
Po meni, ne vidim poentu pleja razigravača u ovoj ekipi. Koji to igrač u ovoj ekipi može da bude razigran a nije?
Jednostavno pitanje.
Eventualno Gagić, koji bi mogao iz pika da uradi nešto.
Njemu bi i godio Bo tip pleja, gde bi on mogao da ga prati brzinom i da dobija pas pod košem ili kupi otpadke posle prodora.
Ajde Milutinov stvarno ne može da bude i dalje ovako očajan, ne zato što verujem u njega, nego jednostavno ne može teoretski ovako loše više da igra, to je čak i DV spomenuo.
Treba nam aptempo igrač, koji zna da poentira, da završi na obruču, da je prodoran da svojim kretanjem napravi višak i ubrza igru.
Muriću, Mačvanu, nadam se uskoro i Draganu, plej razigravač neće doneti neki boljitak, a ostale teško da može da razigra i Kid iz najboljih dana.
To opet ne menja činjenicu da smo najtragičniji u odbrani u poslednjih 10 godina i da smo pored toga najsporiji i najneiligentniji košarkaški takođe.
Evo recimo Skot Mačado je klasičan asistent razigravač, mislim da je u Kalevu negde sad, ne bih ga doveo nema te šanse, nema tu šta da se razigrava, iako je on dobar u tome.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kako je lepo kad čovek kao Stojanče odgovori argumentovano i razumno, a ne kao pojedinci(nebitno dal na forumu ili uživo) bezobrazno i "duhovito" :ziveli

Ovaj lik se čini prilično prodoran i iz same analize se vidi da voli da napada koš ulazom i da voli šut sa poludistance al stvarno ima strašnu mehaniku šuta, znači i Dalo mu je jebo kevu :D Nisam ekspert za košarku ali to se jednostavno vidi čak i na 15-tak minuta nekog klipa.

Kad sam napisao da razigrava kontao sam da li je tip igrača koji će uspeti da nas poveže u napadu, tipa da podeli pravovremenu asistenciju i da li mu je to preče nego šut i ulaz, odnosno da li će tražiti loptu i hteti na neki način da bude lider ili će gledati malo i na ekipu. Ne znam šta da očekujemo od Dragana, znamo kakvu čovek igra odbranu ali da li će biti u stanju odmah da jede protivnike kao ranije. Što se tiče napada tu se nadam da može do nekih 10 ppg, uz pleja i Mačvana da dobijemo nekih 30-tak poena jer ovo što smo do sad gledali stvarno boli koliko smo napadački i šuterski užasni. Dobro je i što će Gagara više vremena da provodi na 5, al opet ko će da menja Mačvana zato što su Luka i Bezbradica plač. Aj da se Gagić spusti na 4 par minuta, ali onda mora Milutinov na 5 i tu bih se složio sa Stojančetom da lik valjda ne može gore od ovoga jer ako nastavi ovako trebaće nam na svu muku i centar.

Još jedna stvar, možda nema veze toliko sa ovom temom, ali jako sam se obradovao kad sam video Mačvana sa brojem 13 jer znamo kakvi su oploditelji i silovatelji "proslavili" ovaj broj u KK: Radošević, Vujanić, Miloje, Bogdan... Bilo bi dobro kad bi Maki silovao kao i oni :D
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ajde Milutinov stvarno ne može da bude i dalje ovako očajan, ne zato što verujem u njega, nego jednostavno ne može teoretski ovako loše više da igra, to je čak i DV spomenuo.

Prestani da sviras klincu :D. Znaš da sam ga ja branio i očekivao ali on jednostavno kao da je pao sa MArsa. Ono što sam slušao da mu je glava snaga, osim onog brzog usvajanja (ne znam čega) sve ostalo mu dođe kao slabost. Jer deluje tako nezainteresovano i mlitavo.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
I ja sam stalno branio Nikolicu u verovao u njega.
Cini mi se da iz sezone u sezonu igra sve gore.
U odbrani ispada na prvom , prosecno odradjenom piku , u napadu nezainteresovan totalno. Strepim kad god lopta ide ka njemu , plasim se da nece moci da je uhvati nejakim rucicama:banghead
Mora da mu je neka splavarka zavrnula "nuts" , ne vidim sta bi drugo moglo da se desava , posto ima sve uslove i predispozicije.:wink:
Cekajuci pleja: Treba sto pre dovesti Amera , mislim da ce Tepara biti mnogo bolji kad ne bude jedna od prvih opcija u napadu , stize i kapiten lagano . . .
Ne vidim da ima prostora da se jos bira i ceka , dovodite zivotinju na kecu , sa vrh fizickim i odbrambenim sposobnostima , pa sta nam Bog da!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nego jel istina ono sto sam cuo da Lestera Makedonskog nemogu da isteraju iz BG-a. Zapeo ko klinac za zvecku da ostane al mu prokleti kapitalisti ne daju.Jebem ti liberalni kapitalizam.
Lejkersi traže igrača, a on se dovodio u vezu sa njima... Ako ponuda stigne, ne mogu ga zadržati nikakav Plastik i SB!

Holivud je to!
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Prodje i cetvrtak ujutro kad je jedan kolega forumas "rekao da treba pasti odluka",prodje i petak,dosao i vikend,a od najavljenog pojacanja ni traga ni glas.
Bicu srecan ako posle ovoliko cekanja nam dodje neki zaista proveren igrac(sto da ne moj zemljak),ali ako posle toliko cimanja nam zapadne neki novi sociolog Tori Tomas,onda se treba zapitati sta uopste rade PSD,Dule i Tosa.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ja se samo nadam da ovoliko cekanje znaci da stvarno biramo igraca koji ce doprineti boljoj igri, i koji ce se brzo uklopiti u tim, a ne manjak novca.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Vezano burazeru za tvoj post iznad:

PSD ne radi nista(ili skoro pa nista sto je vredno pomena)

Dule radi treninge ujutru uvece kad hoce(usput pizdi na sve zivo)

Tosa radi tikete(sa manjim ili vecim uspehom jer lopta je ipak okrugla)

Mladzan ganja pojacanja(za sad sa velikim uspehom)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Meni sve ovo miriše kao da tu neko nekom tera inat,odnosno neko nekog sabotira .
Tražimo pleja od povrede Lea Westermana i nikako da ga nadjemo.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Đekna

Ovo sa dovodjenjem pojačanja me podseća na onu crnogorsku seriju "Đekna još nije umrla, a ka' će ne znamo"! Samo što bi u našem slučaju bilo: "DV, Toša, PSD dovode pojačanje, a ka' će ga dovesti ne znamo"! :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top