Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako je stvarno tako haoticna situacija u klubu, onda je samo pitanje vremena kad ce Dule dici sidro, mozda bi to uradio odavno ali nece da olaksa onima ciji to i jeste cilj, ali kako vreme prolazi taj kamen koji gura (sam!) postaje sve tezi i veci, pitanje je koliko ce imati jos snage, a i volje...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ne treba ni Vujosevica prikazivati kao mucenika u ovoj situaciji, ima i on finog udela u ovoj situaciji... Neko toliko namazan sigurno nije naivan ko francuska sobarica da se mimo njega radi sta god hoce...

On i Danilovic ostre kurac jedan na drugom, a to trenutno ide preko ledja kluba, i to je najgore u svemu...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Niko i ne spori da u ovoj situaciji ima i njegovog udela, bar ja to ne sporim, ali meni je bitnije ko sta radi da ovo promeni na bolje, a kad se malo popravi situacija onda nek se raspravlja ko je najvise doprineo ovakvom stanju.

A ako Dule ili Vujosevic ne radi nista i ako je teranje kontre to sto igraci treniraju i 'izrabljuju' se svaki dan po 4-5 sati, sa sve Vujosevicem na terenu, ipak ne verujem da spava kuci do 9 pa dodje na po' treninga, onda prihvatam da je i gori od Danilovica, covek je mazohista i nije mu mesto u sportu. U mogucnosti da dovede igrace, a on vise voli ovako, cudan covek, ponavljam- mazohista!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Koji dvojac jel Boris-Milenko.Ako su oni mi smo na konju.Netreba nam drugi vidis kako smo rutinski na suvi kvalitet razbili Hevy Metalac.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kako stvari stoje gledacemo ovaj dvojac plejmejkera jos neko vreme

U tom slučaju EK je bespotreban trošak, nek ne troše pare na avione za džabe.
Nek se dogovore s najvernijima koji dobijaju sezonske za manji keš, nek im vrate uslugu ulete na teren, raskurcaju malo protivničke igrače i da se lepo koncetrišemo na jadransku.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Šta se radi... Sad čekamo "izabranog" pleja dvije nedelje da se nakani da dođe, ako u međuvremenu ne ispali, a ko zna možda do tad dalo i milenko proigraju :banghead

Druge sjane vijesti su da je još par dana samo ostalo od oktobra, pa možda i sašu pavlovića izrade kinezi, pa i on odluči opet malo košarke da igra posle "kraćeg"odmora.

Tužno i jadno.
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
Ima li KK Partizan mlađe kategorije kao što je to slučaj u drugim sportovima?Jbt. ovako više stvarno ne može,da se mrtvi reanimiraju,da se strancima diže cena i kvalitet za prodaju,da se posvećuje pažnja momcima iz naše škole plus menadžerskim igračima i da se u isto vreme igra za trofeje.Ok,Partizan je veliki klub ali to ne bi izdržao ni Real...Kako sve to stići i skockati? :prekrsti
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Plej tek za dve nedelje? Auuh, nama jos jedan poraz komplikuje vec komplikovanu situaciju, bez tog pleja, bice tesko. Evrokup ni ne racunam.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Kakvo indijanstvo bi bilo dovodjenje pleja za 15 dana :respect :banghead Samo jedan potez bi mogao da ispravi tu glupost a to je da na rukama iz Bara dovedu Sasu.

Jos posle saznanja da je zvanicno odluceno da ne igramo EL bio sam da se odustane od EC i fokusira samo na ABA ligu pre svega zbog troskova. Neki su pricali kako se delimo na konferencije i kako put nece biti tako skup kao u EL. Kurac nece tj. nije. Za te pare smo mogli da uzmemo u najmanju ruku 2 talentovana klinca...
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Dva pitanja za upućene. Prvo, da li se negdje pojavio u prodaji originalni dres od ove mazohističke sezone? 2. Postoji li naš butik u Kolarčevoj 7 ili je onaj u stadionu jedini? Unaprijed hvala! :)

Što se tiče plejmejkera, ako nastavimo da gubimo u narednih 14 dana neće nas ni Sveti Petar podići iz mrtvih, a ne plej novi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Sve vise sumnjam da se pojedini izivljavaju sa nasim klubom,sa nasim navijacima,a bogami i igracima.
Nikako mi se ne svidja tretman Vujosevica,prema nasem klubu i igracima,bez razlike da li je isfrustriran od nesposobnosti PSD-a da obezbedi dovoljno finasijskih sredstava za normalan rad kluba.
Kad kritikuje pojedine igrace,treba imati na umu da ih je on doveo u klubu i da je iskljucivo Dule odgovoran za njihov razvoj.
Nece biti smak sveta i da prizna da je pogresio u proceni,a ne da posle svakog time-out-a psuje Daloa,Bezbradicu,Andrica,kad ocigledno to ne utice na njih.
Ne moze jedan velikan kao Partizan da trpi,zato sto Dallo ne moze da se nauci kosarke,Bezbradica osnovne stvari itd.
Svaki danom nas zavlace oko pojacanja,cas pricamo,cas smo blizu,cas daleko realizacije,pa dajte bre zar treba sezona da nam ode u vodu zbog vaseg inata?
Ne daj boze ako se obistine ove price za novi BAT-om,bas me zanima kako cemo da reagujemo na to,posebno ako bude Musli brzi od "naseg Godoa na poziciji jedan".
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Razmazeni smo. Iz toga proizilaze sujeta kao najveci greh, i nezahvalnost. KKP nisu samo pobede i trofeji....Jedan kolega ima potpis da ce biti sve dobro, ako nije dobro, znaci da nije kraj. Uzivao sam juce u pobedi i preokretu. Nebitno da li je Barsa, ili Metalac, igrao je nas, veliki, najveci, Partizan. Svaka cast navijacima koji su bili u hali, njima priznajem vecnu ljubav. p.s. Ako moze Kecman da napise kako i na koji nacin mu je dirigovano da ne brani bas toliko kkp.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Svaki danom nas zavlace oko pojacanja,cas pricamo,cas smo blizu,cas daleko realizacije,pa dajte bre zar treba sezona da nam ode u vodu zbog vaseg inata?
Ne daj boze ako se obistine ove price za novi BAT-om,bas me zanima kako cemo da reagujemo na to,posebno ako bude Musli brzi od "naseg Godoa na poziciji jedan".
Ne brini za Moos Lee - ja, neće to tako brzo. Kod njega je sve "stara škola - slow motion". Kakvi su mu bili pivoti i kretnje dok je igrao kod nas, takva će mu biti i realizacija tužbe. Proći će tu mesec - dva dana. Ovog puta za inertnost nije on kriv, već papirologija i ceo taj sistem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top