Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.870
Reaction score
10.927
Ма у ствари, кењам и ја, јебо моје црвене линије. Могу и ђенка и јака. Али била би баш трагедија да нпр. Новица на тренингу изазове отворени прелом код ђенке, а да јака остане без ока као у Кил Билу. Јбт, да сам неко мудо у клубу платио бих им целу плату, само да гледам овакав сценарио. Мислим, кад смо већ у лови.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bila si lepa na sljaci
Bila si lepa i sa semenom na faci

Bila si draga, tako rasna i naga
Bila si draga, naša, iz ovoga grada

Bila si čedna, i kad si bila bedna
Bila si gošća rada, i kada umrla si tada

Bila si lep leš, setno sećanje na Meš
Bila si lepa i vaskrsla, tu gde jesi, na drugoj adresi

Bila si slatka i mutirana, spojena, limena
Bila si lepa i posle zašivanja himena

Bila si draga tako puna silikona i blaga
Bila si sve, što nisi bila, jela si i pila

Sad opet bićeš strast u našim očima,
uzivaćeš dugo, bićeš nam lepa noćima.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Ja bih voleo da mi ove sezone osvojimo i taj eurocup, jer trofej je trofej. A čini mi se, da nam on nedostaje jedino, ako uzmemo da je kup R.Saporte ekvivalent nekadašnjem evropskom kupu R.Koraća.
Mi moramo kao klub i kao navijači da iskoristimo ovaj snažan uzlet kluba, bukvalno iz pepela, i da pokupimo sve, da se vratimo na tron, a evo i ja prvi put posle 11 godina, planiram odlazak u Arenu, i toliko sam ushićen ovim što se dešava u KKP, kao malo dete. Svaki novi dan lepši mi je uz KK Partizan.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
I pored najava mogućeg dogovora, naše nesuđeno pojačanje Kenan Kamenjaš nas je odbio za grdne pare i potpisao za KK Studentski Centar.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Juče nisam mogao zaspati od uzbuđenja što je LeDej potpisao, danas ne mogu od iščekivanja bombe na Krfu... Zaključak je jasan, nema čvrstog sna dok se tim ne kompletira
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top