Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Mene sada ova situacija malo i zabrinjava. Potpisali smo vrhunske igrace, iznenadili protivnika, ali izgleda da je negde zapelo...

Da li su u pitanju pare, da li je neko signalizirao da se povuce rucna, da li jednostavno igraci ne zele da dodju u Partizan nemam pojma.

Iskreno, sve nam zavisi od keca i petice. Super su Panter i Ledej, ali kec i petica su kicma svake ekipe, tu ako promasimo onda bacamo pare bezveze.

A na trzistu je sve manje top igraca na tim pozicijama iz dana u dan.
Mene ne zabrinjava, znaju Zeljko i Zoran sta rade tako da sam miran. Sto se tice top igraca neka ih je sve manje jer po meni ekipu ne cini 12 najboljih nego 12 najbolje uklopljenih. Dzaba top igraci kao sto su ih imali milogorci 2018/2019 kad se nije znalo ko pije a ko placa.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mene ne zabrinjava, znaju Zeljko i Zoran sta rade tako da sam miran. Sto se tice top igraca neka ih je sve manje jer po meni ekipu ne cini 12 najboljih nego 12 najbolje uklopljenih. Dzaba top igraci kao sto su ih imali milogorci 2018/2019 kad se nije znalo ko pije a ko placa.

Sa ovim mogu da se složim.

To je sezona kod Trinkijerija i potvrdila.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Pangos brutalan, sanjam ga u nasem dresu. Msm da b se uklopio top sa nasim centrima. Ako je kontaktiran, msm da postoji mogicnost, jer ne verujem da je interesantan NBA klubovima, msm da je njegiva realna buducnost Evropa... Sada da li kod nas ili ne, to ne znam. Znam da je ciganima prosle godine izmakao, a cekali su ga boga oca i kada su ga dogovorili, uleteo Zenit. Nadam se da cemo mi imati vise srece.
 

rodney

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
7
Reaction score
12
Локација
Beograd
Па рецимо да је он та нуклеарка коју чекамо. Одличан тројкаш и асистент, прави вођа на терену.. Бомбетина у сваком смислу. Мало је кратак за НБА иначе би играо тамо вероватно.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sudeći po statistici sa sajta EL deluje kao baš ozbiljan igrač.
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Pangos je vrhunski igrač, desnoruki Slukas moglo bi se reći. Pregled igre odličan, zna da ima preko 10 asistencija na meču a ujedno i da zatrpa koš protivnika. Jedina mana su veliki broj izgubljenih lopti. Lud je ako ode u NBA, meni je najrealnije da završi u CSKA.
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd

gagui

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Beograd
Eurohoops je skoro stavio Pangosa na drugo mesto najboljih plejmejkera kojima isticu ugovori, iza Micica i daleko ispred igraca kao sto su Lorenco Brown (10), Huertel (9), Llull (7), itd...

Sprdao bi se sa Zekom.

 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Mislim da je pitao za ovog lika koji je objavio.

Ni ja nikad nisam cuo za njega i nemam pojma kakve su mu informacije, ali svakako likovi sa tvitera nisu pouzdan izvor.

Sa Pangosovim kvalitetima su valjda svi upoznati.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Generalno ne piše ništa posebno u tvitu.
Pokušaćemo da ga ulovimo al on se kao nećka i hteo bi u Nba.
Kako god. U Željka verujemo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top