Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nismo očekivali da će uzeti Kaningema.
Propala nam IV faza prelaznog roka.

I faza- jurnjava za ove sa ružnom prošlošću.
II faza- juriš ove koji imaju problema sa zakonom (marihuana, prebijanje supruga...)
III faza - tražiš one sa brkovima ili dredovima
IV faza - tražiš one koga NBA neće... Očigledno naše pikove zu zdipili.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Zajebavanje, milioni, avioni, kamioni.. Bombe, nuklearne, ovakve ili onakve.
Skloništa..
Sve prethodno u redu, do odredjene mere.
Polako ova tema počinje da klizi ka ambijentu Ilijevih "Aždaja".
Ukoliko se najavi, il najave pojačanja za danas, pa od toga ne bude ništa.
Najave se pojačanja za "sutra", za "kraj meseca", za..
Neko moje lično zapažanje, il preporuka.
Možda ne bi bilo loše da se malo "uozbilji" ova tema u formi da se više ne najavljuju "Bombe", "Skloništa" i slične gluposti, tek tako kako se kome prohte.

P. S.

Nadam se da je imalo bar malo osnova u prethodnim, dosadašnjim "bombardovanjima" ove teme i da će danas zaista da se obistini neka od tih najava.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
To bombisanje postane toliko odvratno kada se pretera preko svake mere tako da tačno imam osećaj da sam ulogovan na rsb forum. Imamo u FKP bombaša ali on je narkoman koji parazitira tamo.

Ako smo jurili Petruševa onda očekujem uskoro da se realizuje to, u suprotnom možda sačekamo i kraj letnje lige za ino pojačanje.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.970
Локација
Gde god ti da igras...
Ja se ne secam da smo u fudbalu dovodili Manea, Depaja, Kavanija, Tijaga Silvu... Ispravite me ako gresim, jeste da je manja lova u kosarci ali mi smo tog ranga igrace doveli ove godine u kosarci i vi poredite FKP i Iglicu sa KKP i Zeljkom i Savicem??? A ako zamerate "insajderima" pa ko vam je kriv kad se palite na dimne bombe namenjene ciganima iz zeleznika...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nemam šta da pljujem Željka. Kao što o Saviću nikada nisam imao lepo mišljenje tako o Željku nikada nisam imao ružno.

Ali i slepo da se veruje bilo kome mi je van pameti.

Može Iliev da bude lošiji direktor od Savića ali Savić će uvek biti ciganče.

Možda i Ilievu da neko da neograničen budžet priča oko njega bi otišla u drugom pravcu.

Ljudi koji pominju da je glupost porediti FK i KK konstantno to rade.

A da malo uključe mozak shvatili bi da ni Vučeliću ni Mijailoviću nije mesto u Partizanu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Hoces da kazes da do sada dovedena pojacanja nisu vrhunski igraci? Posle nikada boljeg prelaznog roka ti ostavljas takve komentare. Pa kome ces da verujes ako ne Zeljku? Covek je dao mnogo vise nego sto cemo ti I ja dati ikada klubu.
Svasta moze ovde da se procita.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Staviti u istu recenicu Savic i Ilieva moze samo neko zlonameran.

Prvi bez mrlje u sportskoj karijeri,jedan od boljih centara srpske i evropske kosarke, sa klubovima i reprezentacijom je osvojio gotovo sve, i bio sportski direktor Barselone.

To da li je cigance ili ne, ne znamo sa sigurnoscu, a sve i da jeste to ne umanjuje nijednu stvar iz drugog pasusa.

A Iliev… mislim da je najbolje da ostavim prazno jer je svaki komentar suvisan…

i ponavljam… poreditit njega i savica… isuse boze
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.772
Локација
Kipar
Besmisleniji komentar skoro nije napisan. To ti je ono kada se neko pravi pametan pa pokusava da vidi ono sto niko drugi ne moze.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
288
Reaction score
1.729
Локација
Beograd
Ilijev kako se lepo našao na mestu da zabije onim englezima :šalčak sam mu i promašen penal oprostio jer se desio Milivoje...i umesto da ostane ikona kluba on nas u zdrav mozak svaki prelazni rok.
Savić napravi prelazni rok o kom smo maštali.
Edit: Savić (radi ono što Željko kaže)
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Staviti u istu recenicu Savic i Ilieva moze samo neko zlonameran.

Prvi bez mrlje u sportskoj karijeri,jedan od boljih centara srpske i evropske kosarke, sa klubovima i reprezentacijom je osvojio gotovo sve, i bio sportski direktor Barselone.

To da li je cigance ili ne, ne znamo sa sigurnoscu, a sve i da jeste to ne umanjuje nijednu stvar iz drugog pasusa.

A Iliev… mislim da je najbolje da ostavim prazno jer je svaki komentar suvisan…

i ponavljam… poreditit njega i savica… isuse boze
Ma nije zvezdaš...

I da, ne mogu se porediti Iliev i Savić nikada jer kakav god da je Iliev doneo je klubu više novca i Grobar je.

@Nisi vrhunski igrači su oni koji prave rezultate, da li su dovedeni dobri igrači po imenima? Da jesu.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
I da, ne mogu se porediti Iliev i Savić nikada jer kakav god da je Iliev doneo je klubu više novca i Grobar je.
Prvo, doneo je on pare sebi, Vučeli i Gmazuri a ne klubu, a drugo ne navijam ja za nečije pare nego za Partizan. Šta mi navijači imamo od toga što klub ima para ako smo ikebana? Željko i Savić vraćaju klub gde mu je i mesto, a odakle pare za tako nešto ima ko da brine o tome, a taj neko sigurno nisam ja.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Статус
Затворена за писање одговора.
Top