Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mislim da su svi odusevljeni ovim novim projektom..

Citam komentare stranaca po mrezama, svi jedva cekaju da krene sezona i da vide ovaj novi Partizan..

Nijedan negativan komentar nema, cak i budzet se ne potencira toliko..


ako vam je dosadno udjite u "Quote Tweets"..

videcete brdo stranih komentara i ne samo izraelaca.. ameri, turci, italijani, spanci..

da bi lakse razumeli imate ispod tvita opciju translate..
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobrodošao mali. Zovu ga evropski Stef Kari.
Ako bude jedino pojačanje na kecu apsolutno nemam problem s tim.
Prvo-zato što je Željko tako izabrao.
Drugo-zato što je Željko tako izabrao.
Treće- Kad igraču sa potencijalom kao šgo je ovaj daš ovakvu šansu to može biti neverovatan dobitak i prava bomba.
Četvrto - da zato što ke Željko tako izabrao.
Od 7 do 3 sluzi u vojsci, a kasnije u toku dana pika basket sa ortacima!:cool:

Ako bude bilo potrebe minirace parket, da vidim tog junaka koji ce krenuti na nas kos.:icon-biggrin:

Momce, dobro nam dosao i lepo da se igras sa novim drugarima!:šal
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica

Gledam sad ,pa jbt mi nemamo ladno ni jednog centra :oops: ako izuzmemo Mozlija za kog se nadam da ce uskoro da se prikljuci.Vala msm da smo spolja zavrsili i da ce sada da se dovodi pod kosem neko

P.S. Kako Zeljko prati kako Smajli duva svecice :D :buhaha
 

Прилози

  • E9GcKBeXEAYEkvd.jpg
    E9GcKBeXEAYEkvd.jpg
    117,6 KB · Прегледа: 153

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Просто сам одушевљен каквог смо играча довели. Он није потенцијал, он је већ сада озбиљан играч који може још више напредовати. Са каквом елеганцијом игра, какав преглед терена има просто невероватно. Када се први пут спомињао пре више од месец дана мислио сам да је још један дивљи шутер за три поена које већ имамо, али Мадар ме је убедио у супротно. Свакако, и шут за 3 му је паклен, али он је пре свега школски плеј. Висок кошаркашки IQ, пожртвованост, тимски дух, одлично разуме кошарку као колективни спорт. Јако је брз на терену, ипак не довољно експлозиван, али увек секунд испред свог чувара, уме да креира и за себе, шут са полу дистанце, улаз, нападачки арсенал стварно све. У одбрани ништа лошији, фали му мало чврстине против физички јачих плејмејкера, али он то надокнађује брзином и овако одлично игра одбрану. У одбрани човек на човека - професор доктор. Коначно неко у спољној линији ко зна да пегла одбрану, за сада Аврамовић и Пантер то раде коректно, а Пејџ и Мур велике рупе. Не памтим да смо имали овако комплетног плеја који је притом подређен екипи и пожртвован је. Што се мене тиче он је још један НБА играч за нас, јер да Бостон није франшиза која јури резултат већ форсира младе узели би га сигурно. Као што је Туљо рекао, по статистици бољи од Волдена, али и не само по статистици већ и по ономе на терену што не улази у статистику. Притом ту израелску лигу уопште не треба толико потцењивати.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Onda je skoro pa jasno da smo verovatno zavrsili sa igracima na pozicijama 1 i 2.

Cekamo centra ili mozda dva. Nadam se da ce sa bratom Mozlijem sve biti u redu.

Na centru trenutno imamo samo Miletica.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Momak je strasan igrac, u napadu je vrlo konkretan, ima dosta nacina kako da poentira i takodje ima odlican pregled igre. Ipak od svega sto sam vidio najvise sam impresioniran odbranom koju igra, nevjerovatno brze noge i agresija tacno do granice faula. Ozbiljna stvar je sto je momak vojnik, tako da je sigurno disciplinovan, vrijedan i svjestan nedostataka, ozbiljna glava je u pitanju. Ugovor na 3 godine je pokazatelj ozbiljnosti kluba i nesto o cemu sam sanjao od kad sam bio klinac, da mozemo da dovedemo dobrog igraca na 3 godine, svaka cast Zeljku i svima koji ucestvuju u ovakvom projektu zvanom INSTITUCIJA.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos malo o Madaru...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako su NBA stručnjaci procenili Partizanovog pleja?

1977320033611e0164e71a9328517716_w640.jpg



 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Mali je sa svojih dvadeset leta vec gulio tri godine u izraelskoj vojsci sto znaci da je i fizicki i mentalno zrela osoba pa mu ni Zeljkov pakao nece tesko pasti.

Nista dok se ne javi Vulinu na dril :D

Kako ce ova mala glavica da plodi, pakao !
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pored ovog svega, ja bih još jednom hteo da se zahvalim najvećem gospodinu Željku Obradoviću na svim ovim lepim dešavanjima, transferima, podizanju kluba na najozbiljniji mogući nivo u ovom trenutku, u svakom aspektu.
Bez tog čoveka ništa ne bi bilo ovako, potez da u tako paklenom trenutku dođe u Partizan - ravan je čudu.
Čovek koji nam je doneo najveći trofej, njegov povratak u voljeni klub 30 godina kasnije i ta muda da opet krene od nule - označava simboliku partizanštine.
Zato, meni lično, nije bitno koja bomba je sledeća, makar igrao i Miletić u prvoj petorci, ako tako Željko kaže, ne možemo da ne verujemo u njegov izbor. Izbor najvećeg trenera ikada.
Šta god da uradimo ove, kao i sledećih sezona, a verujem da možemo baš mnogo, mi smo već pobedili.
Pobedili smo jer imamo ovakvu jednu veličinu, ljudsku gromadu, spremnu i u 61. godini da se bori za svoj klub, od nule, sa istim žarom kao i pre 30 godina.

Srećno Željko, srećno Partizane!
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
1. Madar, pojacanje
1/2. Avramovic
2. Panter, Mur, Trifunovic

Mislim da nismo jos zavrsili sa 1 i 2.

Znam koliko pojedini vole Paige-a ali mislim da on nema sto da trazi u ovakvom timu.

Takodje mislim i da ce Mur na 2-ku.
I da uzmimamo jos jednog pleja koji ce da dijeli minute sa Madarom.

I onda bi to bilo to sa spoljnim pozicijama.

Trifunovic ce da uzima minute i na 3-ci.
A Zagorac i Dangubic...trebalo bi jedan da leti napolje. Bolje zbog nekog klinca da se nerviram nego da gledam opet Zagorca.

I da. Trebaju nam 2 centra. Mozli je proslost. Bljesnuo je pod Trinkijerijem tu nepunu sezonu, i to je bilo to od njega.

Miletica zadrzati u prvom timu i dovesti jos dva centra.
I da krecemo polako :D

Ps. Ako Zagorac ipak ostane u klubu (a sve su prilike da hoce, na moju zalost) onda ipak njemu treba dati kapitensku traku. Njemu ili Trifunovicu. Ostalima i ne pomisljati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top