Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ali mi je čudno da su samo 2 igrača na dvojnoj?
Ili će biti još?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.351
Локација
Žrnov
@malimiki Ja nemam. Imam u familiji - koju ne mogu da biram, ali sa njima sam smanjila kontakte. Imam saradnike i kolege - ali mi nisu drugovi.

Meni da bi neko bio drug, prijatelj, moramo da delimo iste ili barem slične vrednosti, i postoje neke crvene linije.
Kod mene je musavost crvena linija koja se ne prelazi.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
I dva stana bez papira

Ja sam ubedjen da nas malimiki ovde sprda pise vec 3 dana. Zamisli druzis se sa nekim ko se raduje musavoj pobedi protiv indjije golovima u 90 i 92 hhhhhhhhhhhha

Kako je moguce da niko nije pricao o ozbiljnosti povrede Pantera? Stvari sa ramenom mogu da bude mnogo, mnogo zajebane posebno za kosarkase i posebno za sutere.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
I to za ovu sezonu koliko razumem
Ajde sto je zaradio i treba,ali ovo je vec neozbiljno
Placeno mu je samo ono sto nije nakon prekida sezone.
Za ovu sezonu je on imao ugovor sa drugim klubom, tako da ne vidim sta moze da mu se plati.

Coveku su nudili da mu smanje primanja jer su pogodjeni virusom, on nije pristao na taj procenat, razisli se i posle je od Ostoje i drugova krenula bas ljigava kampanja protiv njega. Ovoliko potrazivanje je verovatno rezultat njegovog inata.
Na kraju je isplacen za ono sto mu realno i pripada, tj. za vreme dok je bio trener Partizana.

Dosao je covek koji puno vise znaci Partizanu, koji je i vece trenersko ime od Trinkijerija, sto ne znaci da treba da se zaboravi ono sto je Andrea dao Partizanu. Zao mi je sto se ruzno zavrsilo i Trinkijeri ce mi uvek biti jako drag.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Da li se možda čekalo da se vidi šta će Bat presuditi tj. rečima Bore Todorovića kolko će da nas cepnu pa da se vidi koliko meleona nam ostaje za centra? Drugim rečima, možda sad treba očekivati aktivnosti na tom polju.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Svakakve stvari se rade zbof inata, uglavnom novac je nekako najdrazi. :)
Tolika polarizacija u drustvu vlada da smo skloni da zbog animoziteta prema jednoj stani uvek idealizujemo dugu i obratno.
Trinkijeri je jedan od najboljih trenera u Evropi. Dolaskom u Paritzan je uspeo u svojoj nameri, Partizan nesrecnim slucajem nije uspeo sa Trinkijerijem. I tu je kraj.
Uglavnom, dok je trajalo, bilo je divno.
Mislim da je sad jos bolje i njemu i nama.

Ja mislim da jos ni jednom nisam prokomentarisao odlazak Asana iz Partizana i nacin na koji je to uradio.
U cudu sam bio da je on zbog tog cina postao heroj na forumu, veci nego sto je to postao svojim sajnim odnosom prema igri. Sve iz animoziteta prema govnima iz uprave.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.118
Reaction score
5.200
Локација
vezenemam
Verovatno sam se preračunao, mislio sam da je trogodišnji ugovor potpisao ranije, i da mu sledeće godine ističe.
Srećno mu bilo svakako, dobar igrač sa dobrim karakterom. Nadam se da će se pokazati, i da će dogodine biti u prvom timu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top