Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ja sam ga voleo kad je u zvezdi :icon-biggrin:
Ali,

Po opisu kompetentnijih, takav nam treba
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ako je stvarno on ne znam šta da mislim.
On jeste u završnici prosle godine imao dobre partije.
Ali sve se nadam da ćemo dovesti nekog boljeg.

Mada Žoc najbolje zna
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.369
Reaction score
11.260
Локација
underground
Treba informaciju uzeti sa rezervom . Ako je tacno, gledao sam ga prosle sezone , i bio sam zapanjen koliko je bolje igrao nego kod cigana , i pomislio sam da bi nam dobro legao .E sad u medjuvremenu je dosao Obradovic pa su i apetiti porasli . Medjutim cinjenica je da je peticu uvek najteze naci a sad pogotovo , te bi povratak Mozlija uz dolazak Lesora legao kao osiguranje da tu nece biti problema.
 

crnobeo_11080

Početnik
Учлањен(а)
09.09.2021
Порука
16
Reaction score
46
Локација
Zemun je Crno-Beli grad
Ne znam šta da mislim, ali ako su ga izabrali Željko i Savić ko sam ja da sudim?
Definitivno je napredovao, a posebno se to videlo u Monaku prošle sezone, samo lično nisam oduševljen, verovatno jer je igrao za 88-aše upokojene i zamrznute iz železnika..
Više me interesuje šta je sa Mozlijem, pre svega da je zdrav i dobro!
 

dr Gary

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2021
Порука
2
Reaction score
1
Локација
Växjö
A sta ako Mo ipak otpadne pa dodje i Lesor kao atleta i Zo kao post igrac

... Nerealno ali bi covid umro
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Ako je Lesor to sto smo cekali... ne znam.. opet mislim da ce nam visina pod kosem biti veliki problem..
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Какав бре Лесор :D ако је Туљо рекао Жо онда Жо. Шта је та клаузула од 200к евра за нас толико бре Жоц носи у једном џепу кад иде на ручак :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Ne znam koliko je bajato, sezonske mogu na kredit na 12 rata, idu baneri na google.

Vec sam pisao o tome... Covek bi pomislio po svim banerima i silnim reklamama da je taj kredit,tj banka koja daje kredu(u ovom slucaju adiko banka)povezana sa KKP-om ili sa ticket line-om,pa oni uplate a ti im samo vracas kroz rate,ali od toga nista...
Obican kes kredit,oni ti daju lovu pa se ti cimas da uplatis. Dakle nema potrebe otvarati nov racun u toj banci,nego odes u svoju i podignes kes kredit,bez otvaranja novog racuna u adiko banci.
Ja se zajebao,ali ako neko planira na isti nacin da obezbedi sezonsku cisto da mu otvorim oci :icon-wink:
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.014
Reaction score
11.904
Локација
JNA
Polako sa tim negativnim reakcijama za Lesora, isto je bilo i za Mozlija pa smo videli kakva je zver kada je dosao kod nas. (ako je tacno to da ce potpisati)
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
A u cemu je fora da izadje admin foruma i ovde napise "Zo" a na kraju da dodje Matijas jebeni Lesor? Da smo mi obicni smrtnici napisali nesto slicno popili bi bancine od po 6 meseci.
Ne znam šta je problem.
Žofri je ubedio Lesora da potpiše za Partizan umesto FMP kako bi igrali Evroligu sledeće godine.
Admin i Radovan III uvek nađu rešenje
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Ajde svi meni po gajbu, tacno sam znao da se radi o Lesoru i da je Jololo "prevagnuo" na nasu stranu:D.

Lesor i nije los za back-up centra.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
A oni mudro cute i sede negde umiruci od smeha,citajuci kako glodjemo kosku koju su bacili :D
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
93
Reaction score
946
Локација
Beograd
Opasno se potcenjuje Lesor. Reč je o igraču koji je prošle sezone bio najbolji centar u najboljem timu u Evrokupu. Fizički izuzetan, pokretan za svoju građu, odličan defanzivac, jedino što mu manjka jesu ta famozna slobodna bacanja, ali dobro, imao je Žoc jednog takvog koji nije mogao vola ubosti sa linije slobodnih bacanja, pa osvajao sve redom. :)) Bio bih prezadovoljan njegovim potpisom. Deluje mi kao mnogo bolje rešenje od pominjanih Bleka i Monroa. I ono što je najbitnije, još nije u zenitu svoje karijere, tek možemo očekivati ono najbolje od njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top