Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Narode da li su sezonske sve rasprodate. Gledam sada za ortaka i nema nigde na ticketline da se "klikne" za kupovinu ili da se biraju mesta... Zna li neko gde grešim? Ili je sve prodato?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Narode da li su sezonske sve rasprodate. Gledam sada za ortaka i nema nigde na ticketline da se "klikne" za kupovinu ili da se biraju mesta... Zna li neko gde grešim? Ili je sve prodato?
Sad sam gledao ima, standard 1 jug, standard 1 sever, standard 2 jug i standard 2 sever, ostalo je rasprodato koliko sam vidio
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A gde klikneš? Hajde daj link neki da kliknem da bih video mesta...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Udji na ticketline, uloguj se, piše ti kupi sezonsku za kk partizan nis štark arena to otvoriš i skroz dole piše kupi kartu i klikneš tu i imaš onda, biraš šta hoćeš, ako ti je šta nejasno javi se u pp
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ovi nazovi huligani trebalo bi da su ovde gde pise tribina jug i sever,oznaceno bordo bojom
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
^ zar nije sporazumno raskinuta saradnja?! Da li onda ima pravo na BAT ili kako se to već kaže?!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Koliko vidim, već je presuđeno u njihovu korist... čini mi se da je u pitanju agencija, tj agencijska provizija ili tako nešto.... nisam detaljno pročitala.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Pa nisam videla da stoji zabrana dovođenja igrača... ne znam ni da li smo to možda odmah isplatili...
Generalno, BAT nije ništa dramatično, to je institucija: Basketball Arbitral Trbunal - osporio si neko potraživanje, išao si u arbitražni proces i izgubio ili dobio. Ako si izgubio, imaš rok da isplatiš potražioca do nekog roka... ako ga ne isplatiš, tek onda idu konsekvence...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
I, koliko sam ja razumela, traženo je 16000€ a platićemo, ako već nismo, 4500 i možda još toliko, msm engleski mi je ok ali ne i ova terminologija, zato nisam baš sigurna...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Na tih 16000 imamo još 4500 na ime troškova postupka + 5% kamate na godišnjem nivou
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top