Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.459
Reaction score
41.101
Локација
Žrnov
Obično ide ko izgubi-plaća troškove postupka ;)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Skupo nas je kostala Debela slatkoreciva prevara.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Koliko bi nas kostao da je ostao i prosle sezone, ali nas napredni precednik je uvideo skim ima posla pa oterao pohlepnog pljeskavicara.
Ne samo sto nas je resio od njega nego limar je bio vizionar i oterao ga da posle dovede Zeljka na klupu Partizana.
Pa rekao ili dovodim Obradovica ili odlazim, bravo posumljeni napredni precednice.


Ma teraj se u kurac i ti i stranacki ti vladar, sto manje izlazis u medije to bolje.

Kad je Trinki odstranjen neko bi rekao ko zna zasto je ovo dobro, pa evo posle godinu dana vratio nam se Zeljko.
Na kraju je izaslo kao po onu 'svako zlo za neko dobro'.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.302
Reaction score
10.820
Локација
Beograd
^ za mene u KKP, svaka čast drugima, svako je odigrao svoju ulogu, postoje dva trenera, Dule i Žoc, a ovaj slatkorečivi možda, ali samo možda, za nijansu ili pola, značajniji posao uradio od, npr, Čanka i ništa više. Nikakva emocija za njega, ništa veća od one za Filipovskog, a pare jeste tražio i to daleko veću sumu, bar koliko mi znamo da se pominjala u javnosti... Za Alija Nikolića mi je žao što nije ostao. I možda i nismo bili fer i neka mu se plati to što je tražio.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Trazio je iz dobro poznatih razloga. Nije dobio. Da se isplati coveku to sto mu se duguje odlukom suda i da se stavi tacka na tu pricu.

Ja tom coveku nikad necu zaboraviti kosarkasko budjenje Partizana posle godina nemoci.
Isto kao sto Ostoji necu zaboraviti "idi slobodno Ostoja, znam da imas utakmicu" u trenutku kad smo igrali protiv kkczvfmp. Ni svu onu ljigavu pricu oko te famozne kovid sezone.

Vec je to sto pusta razglabano.
Neka skinu taj BAT i da se pravimo da se nista nije desilo.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nije bitno kako radis, bitno je sta pricas. Tako je i ovaj italijan priucio srpski i danima davao intervjue kako je Partizan najveci klub na planeti, kako kad udje u trening salu mirise mu kosarka i slicne banalnosti.
Ocigledno je dobro znao da Srbinu kad pricas kako je najbolji, da mozes da ga jases do iznemoglosti.
Isti taj ce ako sutra dodje kod cigana prodavati istu pricu, samo ce da izmenja likove.

Isplatiti mu sve sto je dogovoreno i da ga niko nikad vise ne pomene.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ja znam da mi znamo samo pricu koju je limar plasirao u javnost…kao i sta je dogovoreno sa njim, sta potražuje i koliko su nasi bili korektni sa njim… ali ako neko veruje limaru, jbg njegov problem…
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Zaplakah za zlom sudbinom Trinkijerija, koji je vodio ekipu kao da je Nenad Canak, a bio placen kao da je Stiv Ker.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Javno se izvinjavam Nenadu Canku.

Trinkijeri je verbalno sigurno najbolji.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
giphy.webp


Trinkijeri dok čita postove grobara koji se saosjećaju sa svim onim što je proživio zbog maltretiranja od zlog čačanskog limara.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.459
Reaction score
41.101
Локација
Žrnov
Ja znam da mi znamo samo pricu koju je limar plasirao u javnost…kao i sta je dogovoreno sa njim, sta potražuje i koliko su nasi bili korektni sa njim… ali ako neko veruje limaru, jbg njegov problem…
Jbg po istom principu se veruje priči uprave u FKu da je Nikolić otišao jer je dobio "ponudu koja se ne odbija".
Ili opoziciji da je Vučić ušao u sve strukture samo sa zvezdom nema veze i tu im ništa ne smeta.
Limar je govno jedno lažljivo i kad bi mi rekao "dobar dan", ja bih bila zabrinuta da neće neki meteor da udari
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top