Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.111
Reaction score
14.584
Локација
Kipar
Ako ima istine u toj prici onda tu nema razmisljanja. Veliki talenat samo 18 godina. Mi takvog nemamo. Koprivica je na primer 3 godine stariji.
To bi bio potpis u stilu starog Partizana.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Svega 14 registrovanih igrača imamo... ne brinem ni za mesto, ni za minute. Kad se već dovodi jos mladih da možda procvetaju, ja bih Iliju Milijaševića vratio u KKP... da se uči i da uz Madara bude nosilac na kecu u narednim godinama.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Pa on ide (ako stvarno ide) iz RM da bi imao minute a mi imamo Zeka i Smajlija tako da ne vidim gde bi Tristan tu eventualno upao a vrv dečko hoće minute. Ako planiramo Smajlija da razvijamo kao 5 pa i nekako mada mi to nema logike. Za njega je neka Sega Mega trenutno idealna.
 

Nemanjaj

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2021
Порука
6
Reaction score
9
Локација
Beograd
Čoveče, ovakav prospekt mora da ima mesta kod nas, ukoliko je ovo sve istina, biće ovo možda i najveći potpis ove sezone.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne moze pozajmica biti zalog za buducnost.
Da ga kupujemo, ne bi bio zalog za buducnost nego bi doneo i kvalitet i bio jedna od najboljih kupovina ikad. Momak je dobijao minute u prvom timu Reala, za svoje godine igra sjajno.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
@system

Možda Tristana planiraju za 5-icu.

To je sve pitanje šta se njemu igra i kako je on zamislio svoju budućnost a ne odriču se ni frankova govna igrača tako lako. Ako ima telo za 5 onda bi bio odličan posao jer mi trećeg centra faktički nemamo. Ima dosta toga tu ne ide to samo e talentovan aj dovodi kao na FM, zavisi i ko mu je menaĐer. Naravno to sve ako pričamo o potpisu i ako Tnjiter insajderi ne mlate praznu slamu po peti put sa Tristanom. Neka živne tema ako ništa drugo.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Рашковић је менаџер Вукчевићу, тако да то није проблем. Такође кажу да није позајмица у питању, већ Реал раскида са њим. Због чега, нико не зна.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nema nedodirljivih, a par njih se pocelo izgleda tako osecati. Cuveno Duletovo " cascavanje prisustvom".
Treba nam i kvalitet i kvantitet, nego sacekajtr da stvarno dodje..
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Uh, ako nije pozajmica, nego čist potpis... Možda će na pleja? :buhaha

Siguran sam da Željko i Savić znaju šta rade.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Bas ce Zeljko time da se bavi, da razigrava igrace kako bi ih Real koristio u Evroligu i kasnije slao u NBA:buhaha
Dobro je sto u tekstu sportkluba se navodi kako zelimo da ojacamo bekovsku poziciju, na kraju ce ispasti da nismo dzaba kukali, ja, spalding i jos poneki brat:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top