Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Podrška neučestvovanju ali ne i načinu na koji je saopštenje objavljeno. Ispade da ne igramo zbog navijača a ne zbog jedno 40 drugih legitimnih razloga.

Ostoja Mijailović je najveće govno u istoriji JSDP
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nekako su mi podeljena mišljenja... Prvo mi je drago što ne igramo djubre od KLS, a sa druge strane mi je krivo što smo ciganima dali na poklon titulu.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Saopstenje je takvo kakvo jeste. Politicki prekorektno. Ali opet, jedini razlog koji mi je ostao da pljujem Ostojka je to sto je naprednjak. Sacekao bih sledecu sezonu sa daljim reakcijama na njega, ali njegove akcije se kose sa mojim, uglavnom negativnim, ocekivanjima. Uvek cu biti skeptican prema njemu zbog toga. Ali, kada bih recimo zamislio neku nasu bivsu zvezdu umesto njega da dovede Zoca, Savica, obezbedi ovakvu ekipu... Onu sezonu sa Trinkijem... Verovatno bih pisnu o u gace. Tako da, otprilike da naprednjak mora da bude krvav do ramena! Pa da vidimo dalje kako ide.

A za KLS jbg, u ovom obliku ne treba ni da postoji. FMP 2 je zadnji put pobedio FMP 11. maja 2011. u bilo kom takmicenju. A pre toga je fmp 2 bio i sampion jadranske lige. Ako treba neregularnost da se nastavi u nedogled bez ikakve reakcije onda do kurca. Neka se djuka bizon skine i igra jebem ih usta sve zajedno...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Kako se pecate, neverovatno.
Za ovu odluku je ostoja zaslužan taman koliko i ja.
Siguran sam da iza toga stoje Žoc i Savic, kakav crni ostoja. Pa nije on od juče u klubu. Godinama cuti i sad stiso muda?! Aha, oce to. Zahvaljivanje državi, preCedniku, cutanje na sve kradje, dug koji je i veci nego kad je došao iako nam je predstavljao drugačije, cutanje godinama na sve marifetluke, borba kroz institucije, neke ponižavajuće sezone, teranje Trinkijerija...i šta, kao sad skupio hrabrosti, a grobari u ekstazi?!
A vi koji pišete "nisam za njegovu stranku"...Pa jbt, na čelu vam u startu piše da ste naprednjaci, članovi ili glasači, isti kurac.
Ovo je sročio Tegeltija. Ostoja se bavi reagovanjima samo u "tezim" slučajevima, npr kada se igrači i trener slikaju sa Sergejem, ili kada "manjina" navijača skandira protiv diktatora...
Dajte ljudi bar ovde, nivo inteligencije mora biti na višem nivou, i odbijanje praštanja za neku mrvicu dobrote, nakon krupnih koraka ka uništavanju i unizavanju kluba.
Aman više bre!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Zar je bitno ko stoji iza odluke ako je ispravna?!
I da neko hvali Ostoju i Tegeltiju, Željka ili Savića njihova stvar, obrazložili su ljudi zašto.
Pohvale od mene ima svakako Ostoja šta god da je on radio u ovoj odluci da ne učestvujemo u utakmicama sa mutantima u Sodomi.
Zašto sad su odlučili imam svoje viđenje ako nekog interesuje... Ali mislim da nikom to nije bitnije od stvari da se mora sve zaliti pljuvačkom tako da se neću ni truditi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.545
Reaction score
29.500
Локација
Novi Sad
ostoja ce dobiti pohvalu od mene samo kad ode iz KKP i javno kaze da ga aca puni redovno...ustvari ni tad!
Kakav crni ostoja, ni ime mu ne treba velikim slovom pisati....
Super sto ne igramo KLS, nek igraju sami sa sobom i nek dele pehar sami sebi, nek navijaju sami za sebe.

Manjinski deo manjinske Srbije kaze:
vccpdr, ostoja odlazi!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Sto kaze kolega Tegeltijin rukopis se vidi iz aviona, kao da ga slusam kako prica u svojoj emisiji. I sve je to super jer navedeni trenutno vodi zvanican kanal KK Partizan ali koliko vidim ovaj prilog je najdalje dobacio do nekog Objektiv portala, a ni zvanican viber kanal KK Partizan, koji dnevno izbacuje vise vesti, vecinom sa pomenute BC Partizan TV ni reci o ovome- kao da se nije ni desilo. Dal se to Tegeltija malo odmetnuo ili Ostoja u stilu svog sefa na ovakve nacine kanalise negativnu energiju veceg dela Partizanovih navijaca ne znam ali klub ako iskreno zeli da izadje sa stavom zna se kako se to i radi. Eto kao primer i to nemusto saopstenje od pre 2 dana, za koje se nadam da je tako kurvinski sastavljeno prvenstveno zbog EL i apliciranja za WC (a ne da nam se neki ne uvrede pa da im i usne porastu od toga).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Zar je bitno ko stoji iza odluke ako je ispravna?!
I da neko hvali Ostoju i Tegeltiju, Željka ili Savića njihova stvar, obrazložili su ljudi zašto.
Pohvale od mene ima svakako Ostoja šta god da je on radio u ovoj odluci da ne učestvujemo u utakmicama sa mutantima u Sodomi.
Zašto sad su odlučili imam svoje viđenje ako nekog interesuje... Ali mislim da nikom to nije bitnije od stvari da se mora sve zaliti pljuvačkom tako da se neću ni truditi.

Jbg, ja volim da zalivam pljuvackom, jače je od mene. Eto.
A naravno da je bitno ko stoji iza odluke, jer ako nešto ne podnosim je kad se neko kiti tudjim perjem, ili kad pohvale idu na račun onog koji je sto puta imao priliku da uradi ispravnu stvar a nije.
A nemam nameru da nekima crtam i rastavljam očigledne stvari na proste činioce. Ko hoće da vidi, videce, ko neće, njegov problem.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kolega ipak si nacrtao nešto što je prosta stvar a nešto što nisam ni pitao.

Pitanje u formulisanoj rečenici je bilo da li je potrebno objasniti odluku zašto sada napuštamo KLS.
Tako da znam kolega da je bitnije od te informacije ili tuđe tačke viđenja da se kaže Ostoja Majmune, Tegeltija ti si kralj, napisao si to dok je Ostoja imao dijareju od kafe koju je skuvao Savić.

Apsolutno nemam ništa protiv toga.Čak sam i rekao da je to neminovnost
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848
Da sam napisao "Ostoja majmune" ili još gore "Tegeltija ti si kralj", tvoj komentar bi bio na mestu.
Od prvog dana kada je ostoja došao, najpre sam bio rezervisan, sumnjajući u njegovu ulogu, a relativno brzo nakon toga nisam imao dilemu u vezi njegove uloge i njegovog zadatka u klubu. Čak sam prema njemu u prvim mesecima bio prilično suzdržan u komentarima, za razliku od ološa u upravi fk.
Svoje mišljenje nisam promenio, ne zbog toga što sam u pravu, već zato što me niko nije ubedio da nisam u pravu.

Ovde diskutujemo, ja sam takve prirode da volim da diskutujem...razmenjujemo mišljenje, vežbamo i vokabular, nije ništa štetno, naprotiv, može samo da pomogne. Nisu dzabe u klubu književnika sedeli Bata Stojković ili Zoran Radmilović. Daleko od toga da sebe poredim sa njima, već ih samo navodim kao primer.
Sučeljavanjem opozitnih stavova dolazi se do promene misljenja ili ostajanje pri sopstvenim stavovima, uvažavajući stav sagovornika.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.865
Локација
underground
Odlicna odluka da se ne igra privatna liga. Saopstenje koje je napisano je napisano stranoj a ne domacoj javnosti zbog evrolige.
Domaca javnost vec odlicno zna zbog cega je necemo igrati. Pri tom potpuno je jasno da bi coravi namerno napravio jos vece sranje kako bi nas pokusao eliminisati za EL
Sto se tice Zoca , sve ovo sto coravi sistemski radi , a tu mislim na narucena vredjanja , narucene klipove na tviteru , radi iskljucivo iz razloga da se ovome zgadi i da ga otera iz Partizana.
To meni govori da se usrao i da mu je jasno da ce Zoc kad tad staviti tacku na crveno beli mafijaski svet.
S tim u vezi nikad mi nece biti jasni oni koji se predstavljaju kao grobari a koji prizivaju Zocov odlazak , jer takvi direktno rade u korist corave pudlice.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Koliko god nama bilo "normalno" da bacamo novcice, flase, plasticne kurceve (jako zabrinjavajuca pojava na nasoj utakmici), telefone i petarde, to se u evropi oslikava onako kako jeste, gomila neandertalaca koji nisu u stanju da shvate da je kosarkaska utakmica samo utakmica, sport i nista vise, a ne poligon za izivljavanje nad igracima (sto je jedino i postignuto).

Evropa samo trazi izgovor da nas iskljuci iz nje, a obzirom na situaciji gde smo mi ti koji TRAZIMO da nam puste tamo gde nismo rezultatom zasluzili klub je odlucio da izda sapostenje koje odgovara "evropskim standardnima" gde se mi to borimo protiv huliganizma na sve nacine pa i cak i na nasu stetu jer je to samo sport.

cinjenica je nazalost da ne igramo kls zato sto nismo bili sposobni na sednicama takmicenja izborimo ono sto smo hteli, pa smo cutali posle usvajanje kalendara i seme takmicenja, do trenutka kada je bilo jasno (april mesec) da to nece ici u nasu korist i da se po ko zna koji put pokazalo da imamo kurac od logistike i uticaja, te usled tog poraza van terena smo mi vec tada bili pri donosenju iste odluke, samo je sada, pametno iskoricena sitacuja i odluka koje je vec isla u smeru da se kls preskoci, prezentovana kao nas vid brobe, apel da necemo trpeti takve stvari jer smo mi deo evrope i zasluzujemo da budemo deo elite.

Nema tu mnogo pametovanja igra se visok presing na divlju kartu i sve odluke koje su donesene su u cilju toga.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.569
Reaction score
3.388
Aj malo iskrenije i uz manje romantike... u svakom drugom slucaju bi Ostoja samo ladno preneo da ne smeju da pomisle da ne igraju, po ceni ostavke Zoca, Savica i koga vec treba, da psiho nije aminovao ovo kao nacin da se ne utisava ton na areni, vec da se uopste i ne talasa protiv njegovog lika i dela.

Sve ostalo je nasa intepretacija nacina na koji smo to iskoristili ili propustili da iskoristimo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Da sam napisao "Ostoja majmune" ili još gore "Tegeltija ti si kralj", tvoj komentar bi bio na mestu.
Od prvog dana kada je ostoja došao, najpre sam bio rezervisan, sumnjajući u njegovu ulogu, a relativno brzo nakon toga nisam imao dilemu u vezi njegove uloge i njegovog zadatka u klubu. Čak sam prema njemu u prvim mesecima bio prilično suzdržan u komentarima, za razliku od ološa u upravi fk.
Svoje mišljenje nisam promenio, ne zbog toga što sam u pravu, već zato što me niko nije ubedio da nisam u pravu.

Ovde diskutujemo, ja sam takve prirode da volim da diskutujem...razmenjujemo mišljenje, vežbamo i vokabular, nije ništa štetno, naprotiv, može samo da pomogne. Nisu dzabe u klubu književnika sedeli Bata Stojković ili Zoran Radmilović. Daleko od toga da sebe poredim sa njima, već ih samo navodim kao primer.
Sučeljavanjem opozitnih stavova dolazi se do promene misljenja ili ostajanje pri sopstvenim stavovima, uvažavajući stav sagovornika.
Kada bi se vratio i pročitao postove koje citiraš i na njih odgovaraš shvatio bih da miljama si daleko od razmene stavova koje spominješ.
Niti bilo ko pokušava da ti promeni mišljenje niti tačku gledišta na stvar.
Složili smo se da po hronologiji tvojih ispisanih odgovora meni da ti je bitnije da se ne spomene Ostoju u bilo kom kontekstu odluke da se ne igra KLS važnije od bilo kakve diskusije o strategiji KK Partizan.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ono na objektivu nije saopstenje kluba. Objektiv je ono samoinicijativno prepisao sa Tegijevog instagrama (mal te ne od reči do reči) i udario Ostojinu sliku na kaver da bi se ljudi istripovali da postoji neki rat saopštenjima između Kluba i KLS.

KLS je apsurdno takmičenje u kom plejof igraju četiri tima, koja se u njemu nisu ni tskmičila cele sezone, dok ekipe koje su odigrale ceo ligaški deo nemaju priliku da učestvuju u borbi za trofej. Dozvoliti tako nešto, sa aspekta takmičenja je zločin prema takmičenju, mnogo veći od istupanja iz istog.

Dobro je da igrači Partizana, koji su preumorni, emotivno i fizički neće rizikovati povrede na istom.

SNS je brojna organizacija, bašibozuk u kom je nabacano kuso i repato. Oni su tamo u medjusobnim sukobima, koji nisu naivni u opšte. Ćoki je u lošim odnosima sa Andrejem, i nije mu garantovana večna i bezrezerna zaštita, posebno što 10 godina nije ušao u top 8 Evrolige, uz najveća državna ulaganja u istoriji domaće košarke. Nije Ćoki jedini, koji bi da gospodari, a svakako nije politički najjači. On zna nešto košarke za razliku od drugih, ali se ne može smatrati sinonimom za SNS. On je jedan od mnogih.

Ostoja ne bi istupio iz lige i to sa obrazloženjem, koje drugu stranu optužuje za uticaj na nerede u Pioniru, kada bi napad na Ćokija i njegove gremline u KLS bio sinonim za napad na SNS i predsednika lično. Ostoja u istu partijsku centralu ide po instrukcije i mogu da potpišem da je lojalniji SNS-u od Ćokija i da to nadležni vrlo dobro znaju. Lome se koplja, a rasplet sa Evroligom i našom Vajld kartom, može lako dovesti Ćokija u nezavidan položaj.

Ja ne znam puno o Ostoji, ali jedno je sigurno. Da SNS nije dao zeleno svetlo za finansije, Željko ne bi bio trener kluba, jer sigurno ne bi prihvatio da radi u Partizanu bez osnovnih sredstava od kojih bi napravio iole finkcionalan tim. To vam je, braćo, teška, ali nepobitna činjenica. Dakle, ako sns pušta negde državne i sive pare, mora da ima svog čoveka, koji će da potpisuje ugovore. Nekakav Ostoja ne gine.

Zoran Savić i Željko su ozbiljni ljudi, sa iskustvom. Njima se Ostoja gram ne meša u posao. Niti može, niti pokušava. Završava svoj deo SNS, logistike, srazmeran njegovoj poziciji u stranci, a ove pušta da rade. Ako to uporedimo sa FK, gde Vazura sam prodaje igrače, tj ima jak uticaj na sportska pitanja, vidljiva je velika razlika. Možeš imati SNS upravnika koj ne smeta mnogo ili SNS upravnika koj previše smeta. Ne možeš nemati SNS upravnika. Ako bi da nemaš SNS upravnika ili glasaš na izborima pa smeniš SNS, ili se pomiriš sa sudbinom da nećeš više dinar videti i pozdraviš se sa rezultatima.

Ako Ostoja nastavi da drži dalje ruke od sportskih pitanja on je sasvim ok, jer kakvo zlo može sns da ti delegira, to nismo ni svesni. A ako se vratimo u Evroligu, koju smo izgubili od Nolana Smita, bojim se da će pojedini morati malo da mu se sagnu.

Ćokijeva tvrdjava se zaljuljala, deluju panično, a tek je počelo. Biće zanimljivo videti šta će biti na jesen. Osim što je SNS zadata tema i deo je svega, al tako ste glasali, ko vas jebe. A vikati Ostoja majmune je retardirano, ne zato što Ostoja nije majmun, nego zato što to veze sa situacijom nema. To je čovek sa minornim uticajem, koj ni igranje u areni ne može da izdejstvuje. Ne branim Ostoju, ali zato svima koji dernjanjem 'Ostoja majmune', misle da brane klub, a usput serendaju 'željko je kriv', 'dule bi ovo bolje', 'ekipa nema muda', 'gadjanje predmetima nije tema' (čak i kad za malo isteraju oko Duletu) da poručim da su imbecili. 'Ostoja majmune' nije legitimacija za grobarsku pravovernost, koja ti posle daje za pravo da budeš obična štetočina. Spram svog uticaja, procentualno gledano, veće ste štetočine od Ostoje majmuna. I ne deli mi se tribina sa vama pogotovo kad sam video kako menjate pesmu tokom finalne serije u zavisnosti od trenutnog rezultata. Nemam reči....
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ako Ostoja nastavi da drži dalje ruke od sportskih pitanja on je sasvim ok, jer kakvo zlo može sns da ti delegira, to nismo ni svesni. A ako se vratimo u Evroligu, koju smo izgubili od Nolana Smita, bojim se da će pojedini morati malo da mu se sagnu.

Svakako pravise sns i Ostoje za moj ukus, no nebitno.
Samo ovaj deo gde ce pojedini ili bilo ko morati da mu se sagnu...

OSTOJA PET GODINA NA TERENU NIJE IZBORIO EL, a ni za "zelenim stolom".

Da mu/nam sutra u 07h daju WC i dalje je kurac kojem je u Partizanu trebalo pet godina da dodje do toga. Plan je bio za koliko, dve ili tri?!
Tako da, nek se jebe Ostoja svakako.
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Da li su igraci napustili Beograd?

Nadam se da je obavljen razgovor sa svima i da znamo na cemu smo.

Nova sezona je pocela 7 juna vec.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top