Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Samo u ovakvom sistemu (citaj anarhiji) likovi poput bizona i slicnih, mogu biti na mestima na kojima se nesto odlucuje, na kojima se oni za nesto pitaju, gdes u oni neko mudo...
U normalnom sistemu, oni bi bili tamo gde im je prirodnom selekcijom predodredjeno mesto, na dnu kace, tamo gde obitava sljam, talog, prljavstina, najgore sto ljudska vrsta moze da iznedri.
Bas zbog toga, oni se vise nego vodja upiru iz petnih zila da se nista ne promeni, da ovo sto duze potraje, jer dokle ovo traje, oni ce biti to sto jesu, na zalost.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.882
Локација
Beograd

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.932
Reaction score
21.697
Ovoliko kurčenje govori da znaju nešto zanimljivo što mi ne znamo...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ovo napuštanje ciganske kls je jedino smisleno što smo uradili od kako je General najuren iz KKP od strane kafe kuvarica.

Da igramo takmičenje kome rukovodi ćoki a đuka bizon delegira sudije ? Ma dajte bre.

I opet da ponovim:
Finale smo igrali - zbog Žoča.
Imamo kakav - takav tim zbog Žoča.
Imamo šanse za EL - zbog Žoča.
Ovo smo napustili uz njegov amin.
Jebaćemo ih ružno upravo zbog njega.

Ovakva sranja samo daju motiv pravim Grobarima ne zaboravite to.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Na samo spominjanje da bi na čelo kluba trebalo da dodje kadar nazadnjaka, malo je reći da sam bio protiv.
Medjutim, iz ove perspektive, baš da se pljuje samo da bi se pljuvalo.
Bilo je reči, "pošumljeni, neće, ne sme.. itd".
Na kraju i mene lično iznenadi odlukom da ostane dosledan sebi i onome što je prethodno izjavljivao u vezi igranja domaće lige.
Onda čitam komentare, gde se nalaze zamerke i toj odluci. "Nije on, nego Željko, Zoran.."
Dakle, ispade da , šta god da se odlučilo, bilo bi materijala za pljuvanje.

O njegovoj stranačkoj pripadnosti, sve najgore. O potrebi da se u pojedinim izjavama uvlači vrhovnom Vodji, takodje..sve najgore.
Ali, da postoji odredjeni upgrade u odnosu na recimo njegovog prethodnika Pekovića. Samo zlonamerni neće priznati.
Da je idealan (zbog stranačke pripadnosti), svakako da nije.
Al, da baš mora u tolikoj meri da se pljuje. Iskreno i ne vidim osnova.

Podrška ovoj odluci da se ne učestvuje u ovoj lakrdiji od čovićeve lige.

P.S.

Nisam se oglašavao nakon pete utakmice. Bilo je pobeda i poraza. Ali koliko me ovaj poslednji zaboleo, ne pamtim ni jedan drugi u tolikoj meri.
Bez obzira na činjenicu da ćemo sezonu završiti bez trofeja.
Svidja mi se ova ekipa. Još ako bi ostala na okupu, uz jedno dva-tri pojačanja..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top