Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Ja mislim da je i prodaja lose koncepirana.
Ako se zna da ove godine nije prodato mnogo sezonskih. I ako se zna da se na nekoj utakmici ocekuje 7000+ ljudi. Ne mogu se karte prodavati samo 3 sata pred mec. Teoretski je nemoguce da se kupe karte bez cekanja i guzve. Ja sam u 2 dosao i bilo je sigurno jedno
30 ljudi ispred mene. Mogu da zamislim oko pola 5 koliko je ljudi bilo.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Za Olimpiju krece prodaja karata vec sutra.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ispravno. Ogromne gužve su bile na blagajnama pred Cedevitu, već sat i više pre utakmice, a ovo je način da se te gužve spreče. Sutra naravno neće sve ulaznice biti puštene u prodaju, ostaviće se određeni broj i za subotu, pre svega zbog ljudi koji nisu iz Beograda. U svakom slučaju se opet očekuje prepuna hala (7.000 ljudi). Ko može, neka već sutra popodne kupi karte.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Igore, gotovo uvek mogu da uđem dJaba :D sto preko ortaka sa sl. ulaza, sto preko drugarice (Vanjina mama) a i preko Tose, ali UVEK platim kartu...

Moraće još mnogo vode Dunavom da proteče da bi se neke stvari promenile.
Evo šta se meni desilo .
Čovek koji radi na blagajni upišo se od smeha što sam kupio karte za klince ispod 8 godina . Ja mu još kažem "makar malo daa pomognemo" ,a on će "e baš će to da nam pomogne " .

Eto ,to je naš KK !

Upravo zato i jeste na ovome forumu, a ne na nekom drugom mestu... gde se prvo gleda lični interes, pa onda klub!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
Skatke su to muke nas Grobara..
Bas zbog tih cekanja,redova,guzve ,polaska na utakmicu 3,5-4h ranije ,
vec 5-6 godina redovno kupim sezonsku.
Medjutim klinci porasli i oni mi zadaju rebus,pa zbog njih ponovo blagajna ali slatke su to muke,neka ih samo nek rastu uz instituciju i casove ljubavi..
Ja imam datum na karti protiv Cedevite ali protiv Buducnosti ne..
Bas zbog finansijskih izvestaja ,prihoda ,budzeta koji se puni ulaznicama,sto traze ove jajare iz Evrolige mislim da bi cena karata za pojedinacne utakmice trebale da budu skuplje..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
LICITACIJA JE ZAVRŠENA

Pobednik Draganovog dresa i kalendara je član našeg foruma, Dušan. Cena je 420 Evra!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Todorić za "Sport": Još nismo realizovali osnovi cilj

Partizan NIS od početka sezone igra (kada je zdrav) sa Milenkom Tepićem, na mestu prvog organizatora, poziciji koja i nije „prirodna” nekadašnjem reprezentativcu. Priče o navodnom dovođenju stranca, postale su sve tiše u poslednjih mesec dana. A sve zbog prazne kase, po kojoj sve ređe uspe da se „zagrebe” i za potrebe prvotimaca, a o stručnom štabu i „administrativcima” u klubu, tek ni govora. Zato je predbožićna „najava” o kontaktima sa Doronom Perkinsom, doskorašnjim plejom Laboral Kuće odjeknula...

- Bojim se u prazno. Svaki dan se pominju neka naša „pojačanja”, ali, imajući u vidu materijalnu situaciju, koja je sve teža, teško, dane upotrebim neku „težu” kvalifikaciju - ne ostavlja nadu Dragan Todorić.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Znaci komsija,da castimo.
Bice nesto,cim Tosa demantuje...
Bice to ibret par exellence!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
jel su usvojili na kraju ovi neke marketinske ideje, ili nam i dalje ne treba, lepo je kad neko drugi radi za tebe?
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Da li iko iz kluba razmislja da malo opskrbi trziste Republike Srpske sa kalendarima, majicama, desovima...da li je moguce da u Banja Luci ja ne mogu da kupim jebeni kalendar?

Tacno najpametnija stvar bi bila kad bi se na tribinama pocelo prozivanje kluba zbog nemara oko marketinga. Ovako je sve mrka kapa...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Da smo u Hrvatskoj, to bi nekako i moglo. Ipak smo mi ovamo interesantni jedino stubu SrBstva.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Prema pisanju Žurnala, mada se možda i DV sprda sa životom što mu se, posle svega, ne bi moglo uzeti za zlo:

Dakle, čovek čiji su dobri i smisleni potezi na nivou pojavljivanja Halejeve komete, a među Partizanovcima poznatiji kao Mlađan Šilobad, moraće da aminuje punoletstvo i profesionalni ugovor Vanje Marinkovića.

To bi, naravno, bilo u redu, kada se na taj isti amin ne bi čekalo dok gospodinu Šilobadu "prođe slava".

Ne znam šta slavi, ali ovo s jedne strane pokazuje da malom nije bitno da što pre potpiše ugovor i da je fokusiran na teren i loptu, što je sjajno, dok sa druge pokazuje da je pozicija poslovnog direktora jedan i te kako dobar "državni posao".

---
http://www.zurnal.rs/kosarka/partiz...d-perkinsa-novi-igrac-partizana-je-marinkovic
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Da li iko iz kluba razmislja da malo opskrbi trziste Republike Srpske sa kalendarima, majicama, desovima...da li je moguce da u Banja Luci ja ne mogu da kupim jebeni kalendar?

Tacno najpametnija stvar bi bila kad bi se na tribinama pocelo prozivanje kluba zbog nemara oko marketinga. Ovako je sve mrka kapa...

Bilo je u Tropicu, tacnije tempu u BL, prije neku god... al mislim da su nam dresovi jos uvijek bili sponzorisanu od Superfunda :buhaha

Trenutno u BL, nema nigdje, ali bas nigdje da se uzme...
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
To je bruka za klub. Koliko je grobara iz Trebinja,BL,Prijedora,Bijeljine...da niko ne pokusa da napravi nesto,da nadje neki nacin da doturi na nase trziste. Stvsrno ne mogu da verujem da se kalendar ne moze kupiti u Podgorici i BL. Evo meni odma pada na pamet 20 ljudi koji bi kupili kalendar,a dali bi sigurno 10 KM (a ne 3.5e ko sto se tamo prodaje). Juce sam poslao poruku na FB profilu Partizana i jos mi nisu odgovorili. A u isto vreme sm poslao poruku grupi JNA za CD i dobio sam odma odgovor.

Koliki smo gigant u kosarkaskom svetu tolika smo mizerija u poslovnom...svaka cast ljudima sa ovog foruma koji pokusavaju pomoci KKP.

Da li je problem da izbacite stand pre utakmice,pa da na obicnim majicama sa grbom se svi igraci potpisu...od 7000 ljudi garantujem da bi 500 kupilo majicu,pa to isto i sa kalendarima.


Cuj objasnjenja na FB profilu...stampa se poslednji kontigent kalendara,jel lose ide kad je poslednji? Sve se prodalo a odustaje se od daljeg stancanja...
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Što se tiče klupskih rekvizita u Republici Srpskoj koliko znam taj shop u Tropicu zajedno sa shopom od musavih je davno zatvoren.

Kao alternativu imate ovo, koliko vidim asortiman kao sa crno belog butika dakle ima sve... poštarina, pa na kućnu adresu..
http://www.pik.ba/profil/crnobelibutik
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Da,da i kod tog lika iz Bijeljine mozete da narucite i kalendar samo mu pisite u privatne poruke na piku.
Meni je obecao prije par dana da ce biti kalendara.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Cuj objasnjenja na FB profilu...stampa se poslednji kontigent kalendara,jel lose ide kad je poslednji? Sve se prodalo a odustaje se od daljeg stancanja...

Ovo kad sam vidio pao mi je mrak na oci. Pa kakav konj moras biti da, kad vidis da ljudi hoce da pomognu na sve moguce nacine, ne mozes stampati glupe kalendare (koje usput pogrijesis gdje stignes) dokle god ima nas koji hocemo da ih kupujemo. Pa makar do kraja januara. Bruka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top