Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dule, beskrajno ti hvala za sve... Duša me boli zbog ovog kako si odbačen!

Nemam snage ni da pišem...

A sastav novog UO... O mati moja mila :banghead

Znači li to da ćemo sad morati na ovom podforumu da amnestiramo i Informer jer nam je ona bitanga Čakarević takođe u novom UO :puke
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Uopste nisam siguran da veliki broj ljudi shvata da je taj covjek za Partizan dao nesto najvrijednije sto svi mi imamo: zdravlje (nadam se da sad neko nece da izvuce njegov zdravstveni karton ili dokaz da je to naslijedio od cukundjeda).

Saopstenje na zvanicnom sajtu je sramno za klub kakav je Partizan, cak i da se odnosi na nekoga ko je mnogo manji trag ostavio u klubu. Nadam se da se ovom brzinom nece degradirati i ostale vrijednosti koje su gradjene proteklih godina.

Ne znam zaista nista o ljudskim kvalitetima DV u privatnom zivotu niti o "zakulisnim radnjama", ali znam da neko ko nema ljudskih vrlina ne bi mogao da uradi za bilo koga ono sto je on uradio za Partizan.

13 članova UO x 50.000 = 650.000 i polugodišnje je malo.

E moji Grobari, za kako male pare ste se prodali!

Ovo je vjerovatno i najbolji moguci scenario, tesko da ce neko da se pruzi duze od ovih 50K. Medjutim u praksi ne vjerujem da ce i pola od njih da donesu nesto.

Ono sto bi takodje bilo pozeljno saznati je da li postoje rokovi do kada clanovi UO moraju da unesu pare u klub. Da ne bude "rok je godinu dana, nisam uspio da unesem pare, nisam vise clan UO, zauzimao sam mjesto nekome ko je mogao da unese mozda i vise od tih 50K".

Na kraju: Neprijatelj cigana je moj Prijatelj i obratno.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Sad nas rade emocije, nekog vise nekog manje. Ko kaze da je ravnodusan laze.
Ali ovaj nikolin post je u ovom trenutku veoma racionalan i voleo bih se gore napisano pretocilo u praksu. Da se da podrska treneru i novoj upravi. Mozda su i podlegli pritiscima da sklone duleta jbg ali nasi su, nisu botovi i vucicevi placenici. Mica nije takav, kecman nije takav, pera nije takav, pekmen nije takav. Ali ima nekih koji jesu poput silobada koji moraju da lete!

Partizan je postojao i pre dv a i posle ce. Kakva prazna hala i bojkot. Navijam za partizan koji je tu 70god i bice i kad nas ne bude. Da podrzimo ove novine pa ako ne valjaju menjacemo ih!

Jbga šilobad je fantastično radio svoj posao a naši Pek,Mića,Kec ,Pera smene Duleta a takav ostane.da su i njega makli verovao bi u poštene namere ovako teško. A ovo što si napisao "da podržimo ove novine pa ako ne valjaju menjaćemo" ,a ko će to da menja ovi isti koji su i dosad ili neko drugi ili možda navijači među kojima si i ti,ja.kako ste naivni tako ste pružali šansu i Đuri pa se videlo gde smo došli a o naslednicima da ne pričam.

Od kad pratim KK Partizan danas sam doživio najveći poraz u istoriji a pogledao sam ih mnogo,prodali ste se za šaku dinara /dolara SNS grobarima.
Ali valjda će se sad u Srbiji živeti bolje.:banghead
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Rekoh danas da ću sačekati UO pa da kažem svoj sud o svemu tome...

E, pa Grobari, danas je, ipak, pala i Kadinjača.

13 članova UO x 50.000 = 650.000 i polugodišnje je malo.

E moji Grobari, za kako male pare ste se prodali!

Ok nije previse ali koliko je donosio prosli odbor? Silobad i mladenovic su u njemu bili preko decenije a i oni i ostali su donosili toliko da su nas doveli do gasenja!

Skoro smo culi pricu od veoma dobro upucenog clana ovde da je proslo rukovodstvo odbijalo sponzorstva od 30k evra jer im bilo malo. Mi nismo u situaciji da vise otpisujemo pomoc..da ne bi opet dosli u situaciju da zickamo po 100,200e da platimo bus za gostovanje!
Nek svako od njih da po tih 50k, mozda bude i vise, to je minimun..imamo neke pare od NISa, imacemo jos nekog manjeg sponzora! Ako je ovo zdrava prica kao sto se nadamo, pametnim poslovanjem za 2,3 godine mozemo vratiti dugove!


Meni jednostavno ne pije vodu da jedan kecman i pera se hvataju u kolo sa sns sljamom. Imamo zaradjen novac vise nego dovoljan za pristojan zivot citavih familija a ne samo porodica!
Mica beric, legenda, miljenik navijaca..aj da pretpostavimo da je sns poslusnik. Tu zivi, mozda su ga uvukli u politiku.
Ali sta kog djavola jednom nba aktivnom igracu koji godisnje zaradjuje 10+mil, treba u zivotu da se uplice u politiku i bude vucicev poltron? Nit zivi ovde, nit ima sumnjive poslove po sumnjivim firmama, nit je krimos kome su stisli jajca i ucenili, nit ima afiniteta zauzimanja zemljista i zarade poput miskovica... zasto bi se vracao da bude poslusnik, za njega nebitnog coveka i premijera koji nema uticaja na njegov zivo?


Sve to mi je nebulozno iskreno i zato zelim da verujem da ovo nije fk scenario i da ovi ljudi nisu tu sa zadatkom da nas uniste!
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Osecao sam da ce doci dan kad ce pasti Kadinjaca, ali nisam verovao da ce to biti ovako. Napadali Nemci godinama, a na kraju je srusili...
Ne znam za druge, ali kod mene je slican osecaj kao posle Petrzalke ili revansa protiv Rome'88...
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Hvala Dule za ove divne godine i radosti koje si nam doneo...
S druge strane sam siguran da je nova uprava donela odluku koja je u interesu kluba u ovom trenutku i treba im pruziti podrsku...
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
To sto smo izgubili generala bih mogao prezaliti nekako, ali mislim da smo danas i izgubili rat.
1795695_10206116133996574_989099632834364553_n.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.924
Локација
Žrnov
Vrlo površnom google pretragom se dođe do podataka koji govore da su, osim Pekovića i Berića, svi ostali podguzne SNS muve i profesionalni članovi upravnih odbora.

Evo, ovaj Iskrin - Delta Sport - je bio i član UO FK Čerga!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
neverovatno....od stanja nade pre par dana do ovog odvratnog osecaja nemoci kad vidis da ti stoka usla u jos jedan deo tvoje duse....bez reci :confused
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Rekoh danas da ću sačekati UO pa da kažem svoj sud o svemu tome...

E, pa Grobari, danas je, ipak, pala i Kadinjača.

13 članova UO x 50.000 = 650.000 i polugodišnje je malo.

E moji Grobari, za kako male pare ste se prodali!

I mene je sramota da hocu iz svoje koze da izadjem...

Prodali smo najboljeg od nas za neki smesan novac (poredeci sa mutantom i njegovim budzetom):banghead

Jbg, nije samo Dule poginuo na Kadinjaci palo je i nas nekolicina zajedno sa njim. Ako ovo nije SNS PARTIZAN ja ne znam sta je. ,,krecemo u pohod sa novim (vaspitanim)snagama". To je tako evropski :puke

Ja imam obraz, rec i dostojanstvo pa ne mogu da predjem preko nekih stvari. Da pratim takav Partizan trenutno ne mogu. A takodje se i odjavljujem sa ovog dela foruma.

DULE HVALA TI ZA SVE,:respect:respect:respect

P.s stav fondacije Grobari za nas pokazuje kakav je ovo UO:puke
 
Последња измена:

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ode i nas General. Tesko mi je palo ovo, ali jednom je moralo doci. Sta reci o covjeku koji je zaledio jedan klub, unistio mnoga djetinjstva, gomile frustracija i kompleska.
Dolazi Pera Bozic, ko kaze nesto protiv tog Gospodina, definitivno NE voli Partizan.
Sto je vec neko spomenuo, bitno je da nam je ostao identitet, grb i adresa.
Idemo dalje, jos jace, jer nismo mi cigani da nam moral pada!!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
A da je situacija obrnuta? Da je dobio ponudu kao svojevremeno od CSKA i otisao,onda biste valjda reklo,pa ok mora covek da se obezbedi... Nja
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ja sam fino napisao juce da ako Dule bude otjeran SNS je usao u klub sigurno, ovaj saziv UO to i dokazuje.. ma nema sve same legende kluba i grobarcine.. !
Stav fondacije Grobari za nas najbolje govori o svemu.

Dule hvala za sve ove godine srece i ponosa, godine izivljavanja nad komsinicom, godine titula, dominacije, godine u kojima su padali redom Barsa, PAO, Real, Olimpijakos, Makabi... hvala za F4 evrolige!
Partizan nije i nikad nece biti jedan covjek, ali bez Duleta nikad ni Partizan ne bi bio ovo sto jeste i sto je bio posljednju deceniju.
Najsvjetlija era u istoriji kluba je i definitivno zavrsena, a vi koji ste bili za smjenu Duleta radujte se, raduju se i cigani pa mozete zajedno da slavite.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top