Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Auuuu koliko ih je ispljuvao!!!
Eno ga Čović čupa kosu i udara glavom u banderu! Vučić takođe zgrožen, uticaće mu na rejting na izborima ovo pominjanje budžeta! Kako ih je Mića raskrinkao...
Sad kad se saznalo da oni imaju ogroman budžet Miloje rešio da odbije klupu umesto Radonjića, bar privremeno, jer traži veću platu!

Kakav intervju!!! Stvarno ih skoro niko ovako nije opleo!
To majstore.Nek si nam rekao!
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ma spokojan je Vucic dok ima vas...

Aj ramooo, ramo, ramo druze moooj....
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ajde?!
pa vi Kurca iz usta ne vadite izgleda? Kurc pa Kurc, kao i vas Vodja...
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Čekajte, bauštelcima je dozvoljeno vreDŽanje? Tvom drugaru grkoviću je voDŽa a ne meni.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Mica Beric moze da kaze sta hoce i da im jebe mamu,jel ima coveka iz senke koji vodi klub,Pekovic je samo maska.Sve sta je Mica kazao rekao je po nalogu SENKE,a cigani mogu da ga puse po tom pitanju.A uskoro kad SENKA izadje u javnost mnogima nece biti dobro.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne vredi Crni...kraljevi su to tastature,a ne hale,gostovanja,utakmica
Foteljica,dobar komp ,šuljevi,čips...
Traze da se prica o nejednakom odnosu drzave prema nama i ciganiji,ne valja to
Onda neko pomene najvecu razliku u budzetu ikada i kriterijum sudjenja,ni to ne pije vodu.
Da Mica Beric skoci i zubima zadavi coravog opleli bi po njemu jer je trebao da ga obesi ,a ne prikolje...ko je Mica Beric? Nije Mega-car Miloje sigurno
Jednostavno ne vredi
Klipovi firmasa :pop
usracu se...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Mica Beric moze da kaze sta hoce i da im jebe mamu,jel ima coveka iz senke koji vodi klub,Pekovic je samo maska.Sve sta je Mica kazao rekao je po nalogu SENKE,a cigani mogu da ga puse po tom pitanju.A uskoro kad SENKA izadje u javnost mnogima nece biti dobro.

Nije valjda da će SENKA™ da izađe u javnost?!

U tom slučaju, predlažem adekvatnu muzičku podlogu koja će upriličiti izlazak (iz) SENKE ™ i na taj način začiniti taj momenat.

The SHADOWS - Apache
https://www.youtube.com/watch?v=QhIs1k8yuPU

Ako nije za ovu temu, prebacite na MP3 i estradu. Ili samo na estradu.

p.s. Mićo, nemoj više da im jebeš majku, jer si ovoga puta preterao. Meni je bilo teško da čitam. Ipak smo sportska priča.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Сујета је чудо. Фридрих Ниче је рекао да свако има онолико сујете, колико му недостаје разума. Колико год управа КК Партизан радила добро, део навијача неће бити задовољан, јер су на самом почетку, 9. септембра, одлучили да мора бити тако.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
@AR
Pazi, ti svakako deluješ kao neko ko je dobro upoznat sa šuljevima (tuđim), ali nešto sumnjam da sam ti dao dozvolu da vidiš moje. Pozdravi grkovića.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Upoznaj se sa halom ,stadionom i tvrdim da ce i suljevi vremenom nestati,ne brini.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.506
Reaction score
23.323
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Hahahaha, pomenu najvecu razliku u budzetima i sudjenje, prvi put od septembra meseca, i sad je to vest. Mada, i jeste, dok je prvi put.

Popisao se po ciganima jer je konstatovao dve opste poznate cinjenice?

Sto onda vec ne rece zbog cega je tolika razlika o budzetu, i kako to da klub koji je imao dug 20 miliona, preko noci ima astronomski budzet, mislim, ako je vec pisao po njima?

Nas vodja, kojih to nas? Mislite nas koji smo podrzavali coveka koji je ovu blagu verziju pisanja cigana, pominjao svaki dan, a ne jednom u 6 meseci, i kog je vodja toliko voleo?

Nego, je li ovo znaci da vise necemo pomerati utakmicu kad cigani budu umorni?
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Ja čak ni ne znam gde je stadion i gde su hale. :cry:
Da li možeš nekako da mi objasniš kako da nađem neki od tih objekata?
Mogu li da sedim u loži sa grkovićem? Ipak bi mi bilo prvi put.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Покретање ове расправе о управи и томе колико је Мића и како скресао ћоравом је сасвим бесмислено и беспотребно.
Као што је ишло запажање да је Вујошевић грешио јер је ратовао са ћоравим, а нисмо били кадри да тај рат изнесемо на леђима, тако сад треба да приредимо ватромет јер Берић споменуо неке ствари које се не спомињу.
Мића нека ради свој посао, Пековић такође (ако по новим информацијама има шта да уопште ради), на сву срећу било је разума да се одустане од тврдоглавог инсистирања на погрешним решењима, исправљене су неке грешке, померили смо се са мртве тачке, на паркету личимо на нешто и сада лепо да идемо даље напред.
У контексту тзв. новог приступа вођењу клуба, сасвим је небитна и непотребна било каква туча преко медија са ћоравим.
Такође, сувише је рано да би се делиле било какве похвалнице и медаље за постигнуто, јер тек треба да видимо да ли је и колико постигнуто.
Важно је само како ће изгледати тим за следећу сезону, како ће изгледати финансије, да се изабере најбоља солуција по будућност клуба и његову егзистенцију и напредак у смислу играња у Европи и да Партизан има свој интегритет у сваком смислу, од тога да се не фотографишемо испод туђег грба, до тога да не будемо ничији привезак и све што предузимамо да буде из нашег, а не интереса "српске" кошарке.
Ако је тако скидам капу и подржавам 101%, са сенком, без сенке, како год.
Потпуно је ирационално бацати неке коске и покретати трвења, сада када постоји практично једногласно задовољство оним што се догодило доласком Џикића, па самим тим и подршка. То је тако сада, за даље ћемо видети и у таквом ставу нема ничег лошег.
Зато пустите те приче и провокације, имали смо последњих дана чему да се радујемо, има још толико тога да се поправља, подиже и ради, па кад буде имало шта да се види, нека се похвали онај који је био у праву, ако је то уопште важно.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Cega rekonstrukcije?!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ovo je samo sa jedne strane ...nemam vremena da kopam dalje

Auuuu koliko ih je ispljuvao!!!
Eno ga Čović čupa kosu i udara glavom u banderu! Vučić takođe zgrožen, uticaće mu na rejting na izborima ovo pominjanje budžeta! Kako ih je Mića raskrinkao...
Sad kad se saznalo da oni imaju ogroman budžet Miloje rešio da odbije klupu umesto Radonjića, bar privremeno, jer traži veću platu!

Kakav intervju!!! Stvarno ih skoro niko ovako nije opleo!

Kakve ostre reci Berica, hoce li coki da nas tuzi za ovakvo pljuvanje?


Rekao sam da ce da nas tuzi....ne Tosi,ajde ponovo pogadjajte


Saopstenje je pisano samoinicijativno i da se predpostaviti cije je maslo
Jasmina je mislim napisala.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top