Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A zašto ne bi odigrali jednu utakmicu u tim dresovima
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Gazda pa ti si stvarno sou... :D
Nemoj davati ideje ljudima bzvz, mozda pocnu i da rade nesto, a onda ce zaboraviti do kad treba da ostanu da im se poveze staz.

Da je 1% ideja sa ovog foruma klub iskoristio, do sada bismo imali komunikaciju sa navijacima kao Mancester, Arsenal, Dortmund, a ne kao Radnik iz Surdulice.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
evo i ja da toplo preporucim knjigu koja je izasla KOSARKA TO JE PARTIZAN od Slobodana Vladusica... danas je uzeo i procitao u dahu, ima nekih 160 strana...

i ako je to tako standardno za nas i uobicajeno, opet citam knjigu i ne mogu da verujem da nije bilo nikakve promocije, reklame, nista... covek sam sedne i napise knjigu iz zelje jedne, iz jedne ljubavi a klubu je vrhunac da to okaci na fejs i cao, znam u kakvoj smo situaciji al ni da smo bolje ne bi bilo drugacije, pa jbt napravi bar je.eni klip od 2 minuta nek se vrti na yt...

http://www.vukoticmedia.rs/portfolio/kosarka-to-je-partizan/#prettyPhoto

 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.531
Reaction score
4.137
Локација
Ljubljana
Ima li negde mogucnost da se knjiga naruci iz inostranstva?

Hvala
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.631
Reaction score
13.753
Локација
Yaoundé
'ste provalili napomenu br. 10 na, čini mi se, 59. stranici? Autor se zahvaljuje članu foruma pod imenom Je-Ne-A :) ... što me dovodi do pitanja: gde nam je Je-Ne-A?

Pre nego što sam postao član foruma, iskreno, kao gost sam najviše uživao čitajući njegove postove... mada moram pomenuti i Crno-belog (Crno-bela nostalgija). Nakon par privatno razmenjenih mejlova kada sam mu poslao neku fotografiju za blog i njegove preporuke jedva sam dočekao da se registrujem...

Što se tiče prethodnog pitanja, ne znam da li je moguće da se naruči iz inostranstva preko fan-šopa, pošto je sada i tamo u ponudi
http://partizanbcshop.rs/kategorija-proizvoda/kolekcionari/
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.409
Reaction score
4.463
Ne znam da li nasi imaju plan ali veoma mi se ne svidja sve sta se dešava... Ako su cigani obezbedili Euroligu i sa tim niko u FIBA nema problem ali nama ce praviti problem u vezi učešća u Eurokupu. Vec vidim cigansku spin mašineriju kako nas proziva kako ne gledamo interes reprezentacije, kako nam ista zbog nas nece igrati na OI i t.d.
:banghead
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Neka nam plate dva miliona evrića i nema frke, igraćemo FIBA LŠ!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.409
Reaction score
4.463
Toga se najviše i plašim... Krenuće spin senzacije :puke blicoinformerokuruiriostalih govana kao Partizan ucenjuje srBsku košarku, reprezentaciju... imaće idealan razlog da nam ukinu sponzorstva NISa, Telekoma i t.d. Nisam siguran da je to najpametnije, nadam se da naši znaju šta rade...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.196
Локација
Žrnov
Ako ukidanje sponzora znaci i odlazak SNS govana iz kluba - ja sam ZA.

Ukidajte odmah!

Tako vise nece postojati taj privid kako i oni i mi imamo drzavne sponzore.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Necu bre za kikiriki da nas ponizavaju.
Kraj.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ova bitka se ne dobija emocijama nego razumom, ne mislim da klub treba da se ponizava vec da svaki potez mora deset puta da se meri pa da se presece, nista brzopleto, nista na silu, nista ishitreno ... pamet u glavu i polako, pa ako ikad budemo u sansi ugasiti kurvu jednom za svagda !!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stvari su prilično jednostavne, bar za mene. Ako nas teraju da igramo FIBA LŠ, bez odlične finansijske nadoknade, poslati ih u tri pizde materine. Ako nam ponude dobru lovu, prihvatiti. Isti nam je k---- igrali EC ili LŠ. Tu će biti klubovi sličnog kvaliteta.

Igraćemo u Jevropi, uzećemo novac s kojim možemo da spremimo tim za ABA. Pokušamo da je osvojimo i sledeće godine u EL. Sve ovo pod uslovom da ULEB "potpiše" sa ABA da šampion ide u EL sledeće tri godine.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Koliko sam shvatio iz cele price,ULEB nudi sampionu ABA mesto u euroligi samo pod uslovom da jos tri kluba iz ABA lige igraju eurocup.mislim da ponuda za euroligu ne vazi ako ostali ne igraju eurocup.
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Plasim se da se Mega ne zainteresuje odjedanput da igra ulebov evrocup, pa po principu 1 u evroligu + 3 u evrcup a mi....moramo skupo kozu prodati!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top