Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Meni je to prosto, ici potpuno suprotno od onog sto KS i DJilas traze. Znamo kakve su im namere prema Partizanu, tako ne mozemo da se zajebemo. Po ma koju cenu. Popisam se i na Srbiju i na njene interese.

Kao kad me pitaju za koga glasati - samo kazem, gledaj koga Informer i Pink najvise pljuju pa biraj, ne mozes da se zajebes.
 

Legion

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
54
Reaction score
2
Локација
Wien
Ja mislim da je najbolje, da gledamo sopstveni interes, hvala od reprezentacije necemo dobiti nikada.

Za mene postoji samo jedno, a to je Partizan. Bez nasih igraca ova Reprezentacija nebi ni bila po takmicenjima, sta vise sluzila bi za komediju. Jel nas KSS ispostovao nekad? Ne pamtim!

Cela ova hajka nema kraja, izgleda da sve zavisi od utakmice Mege i Fmpa. Ja mislim da ako mutanti ne pobede, da ce tek ondah da bude pravi cirkus u vezi LS ili EK.

Uskoro ce biti sve jasno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mutirani FMP je SIGURNO u EL, jer Mega nema ni teoretske šanse da dobije OK od Đordija da igra u EL, čak i da pobede državnu fuficu. Da su pukli od Cedevite, ne bi igrali EL.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.311
Reaction score
10.902
Локација
Beograd
Vujanić menja Berića?! Predsednik stiže sredinom aprila pa će tad biti ozvaničeno, piše Goxy bloger... Mozzartsport, takođe...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ja sam cuo malopre u prvom dnevniku... ne mogu da verujem da ce mica stvarno otici :banghead vujanica sam obozavao kao igraca al mi sad uopste ne uliva poverenje, jbg !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne uliva ti poverenje, zato što ... ... ...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Meni zato što prošli put iz Partizana Miloš nije otišao zbog privatnih obaveza nego zato što ga je Dule oterao zbog njegove neposvećenosti poslu pomoćnog trenera... Nismo nikad ni trebali uvijati u oblandu taj slučaj i bolje da se odmah na startu reklo da ga je prvi trener odjavio!

Ali prošlo je par godina od tada, možda se i Miloš u međuvremenu iživeo pa sad bude posvećeniji Partizanu kao potpredsednik!?

U svakom slučaju, želim mu svu sreću... Trebaće mu, a i nama!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Ja sam Milosa kao igraca obozavala...

Milos ima privatnu ordinaciju, nadam se da ce moci da se posveti ovoj novoj funkciji...

Milose, neka je srecno I tebi I nama!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.464
Reaction score
2.240
U ovoj situaciji u koju se nalazi klub treba 100% biti posvecen klubu.Predsednik i potpredsednik treba biti motor kluba i zajedno sa upravom treba naci pare za da se moze parirati povampirenom klubu iz komsiluka.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Veoma je važno da se Peković aktivno posveti radu u klubu. Puno očekujem od njegovog dolaska iz Amerike, polovinom aprila...Imaće nekoliko meseci koji će, nadam se, biti iskorišćeni na pravi način.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
To, konačno... Progovori sliko :clap

P.S. Mora da je Ilija Kovačić drmao kabl tokom razgovora pa secka ovako :D
 

Legion

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
54
Reaction score
2
Локација
Wien
Milos Vujanic kao igrac svaka cast, jedan od boljih igraca koji je igrao za Partizan. Da se nije toliko povredio tokom karijere, imao bi sigurno neko mesto u realu ili barcelonu.

Kao pomocni trener nesto stvarno nisam ga primetio, logican potez je bio njegov odlazak. A ova funkcija smatram da nije za njega, ali stvarno. Bolje SD ipak igrao na jako tesku poziciju.

Neznam zasto se izbegava stalno Goran Grbovic. Pravi primer za to mesto. Covek nekako bio bi najbolje resenje u ovom trenutku. Nekako mi deluje Vujanic ce samo klimati glavom i da cuti, kad treba nesto da se izgovori.

Mozda gresim dusu, u narednim mesecima bice sve jasno.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Svaka čast novom predsedniku koji je za samo nekoliko meseci predanog rada...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top