Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.283
Reaction score
18.388
Локација
Kej Republika
Ne znam koja tema mi je ogavnija za komentar. FK ili KK Uprava? Polako su mi se smucile i jedna i druga.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.940
Reaction score
26.910
Dan drugi...klub cuti...sutra je novi dan, treci. Toliko li je tesko stati u odbranu ugleda kluba?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne znam kakva je to steta. Mislim da jos uvek ne znamo sta je tu bio pravi potez, mozemo samo da nagadjamo.

Jbg kad Boksa kaze ( u pravu je ) onda ne znamo, kad vi pisete sve i svasta onda je to cinjenica, a ispadne suprotno...

Uskoro ce se sva ova sarena laza oko kluba ogoliti, pa ce se videti da je trenutno samo Dzikic klub, ali ajde, ne znamo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.492
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Trenutno je Dzile klub, isto kao sto je bio i Dule, samo da i Dzileta ne sjebu kafe kuvarice i losa narav.

Kada radis bilo gde sa ljudima, ako si ti taj koji sve vuce i gura, pravis rezultate dok se svi kriju iza tebe, kada postavis sebi visoke norme uz jaku radnu etiku i kada zelis da te norme vaze za sve, kada ti se sav trud obije o glavu kao bumerang, pa ne da ce da ti otkazu bubrezi, nego je dobro da ti srce i mozak jos uvek funkcionisu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
enews4t1ph.jpg
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
.
Ako uprava bude reagovala treba im skinuti kapu ma kakav bio ishod te tuzbe/zalbe.

Da im skinemo kapu za nešto potpuno normalno? Daj da im skinemo i kapu što dolaze na posao!

Ovo je inače pored pišanja po klubu pišanje i po nama budalama koji smo davali pare za "oporavak" kluba! Znači nasće pare su kod Rakićevića koji je kod Čovića! Ponosan sam na našu visprenu Upravu jer tužili oni njega ili ne bacili su pare.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.148
Локација
Žrnov
Moram da pitam a propo teksta sa naslovne strane i tog izdajnika koji se poslednjih dana pominje...

jel se taj izdajnik sad pojavio u klubu, ili je par nas ipak bilo u pravu svo ovo vreme kad smo pričali da među nama neko nije naš?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Odavno među nama ima onih koji nisu naši... ne samo u košarci.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ali insajderi su ih tek sad otkrili preko jebenog rakicevica?

Ko koga ovde zajebava?

Sensei, da im skidamo kapu ako reaguju na ovo (najnovije) ponizenje? Pa da li ti citas sta si napisao, brate?
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Meni je sve jasno...u društvu gde vlada STRAH, dok ne pukne tikva nekom velikašu pa pomeri "narod" taj narod se ponaša kao preplašena ovca.

Zato pizdousti može da radi šta radi, jer ga tapšu po ramenima i daju amin za sve...Zato je jedno od retkih svetala u ovom Narodu navijači Partizana (ne Grobari), koji podsećaju, makar to bilo iz sebičnih razloga, ko je ovde peder i pizda. Dok se čuje, pa čak i protiv Cibone, prave parole imamo neku nadu, možda ne za spas dok pizda vlada, ali za moralni preporod posle potopa više nego bilo koji drugi klub, većina ovaca medijskih urednika, javnih ličnosti i jajara.
Čast je i lepo biti na toj strani. To je Partizanština i filozofija koju JSD treba da gura uvek nadalje.

Nažalost po meni u upravi nema takvih, u najboljem slučaju imaju pragmatičara koji čekaju neko "naše vreme" i promenu članskih kartica ili brisanje starih.

Meni je stvarno žao sportskog kolektiva jer je zaslužio bolji KKPartizan barem na njihovom nivou. Na nivou ljubavi Džileta i požrtvovanosti Novice.

A ciganšure i većinsko krdo od naroda, kada prođe ovo treba do kraja vremena podsećati na njihove legende, doktore i pizde.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
http://opozicionar.com/blam-nakon-s...bjavila-retusiranu-fotografiju-bez-logoa-sns/

А један од коментара гласи:

JJ ‏@jjtwcz Oct 5 @vulicvladimir Meni je baš drago da Zvezda briše SNS logo sa hemijske iz KSS-a, dok se partizan snsnismts ponosno zahvaljuje Vučiću i državi


Да ли ће се наша управа и даље захваљивати?:banghead

Ne znam sta je problem,mi smo u basketu dobili vise od njih a oni su u fudbalu dobili 10 puta vise od nas jasno reko vucko,tako da.mogu da pisu i pricaju sta hoce,ti ih casti jednom tortom sa brojem 1 :wink:
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Maxi, jeste i taj vucko nam neda da ijedna velika firma udje u Partizan, da bi nas mogao uslovljavati, i prigazivati kao evo ja sam ciganin a dao sam Partizanu vise para nego zvezdi. Mislim na privatnu firmu koja nije pod njegovom ingerenciom

Jel ti stvarno misliš da je Idea samo odlučila da sponzorisu cigane, ili bilo koja privatna firma.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
???

Ne znam sta je problem,mi smo u basketu dobili vise od njih a oni su u fudbalu dobili 10 puta vise od nas jasno reko vucko,tako da.mogu da pisu i pricaju sta hoce,ti ih casti jednom tortom sa brojem 1 :wink:

Hhahaha ,e zbog tebe i tebi sličnih nam tako i ide !

Mi dobili više od njih ???? :banghead

Njima otpisali 15 milliona , mi valjda i dalje plaćamo naših milion i petsto.
Oni se zvali po Telekomu i on im bio garancija za kredite .
O raznim IDEAma ,DIVAma da ne pričam . Koliko je para ušlo po nalogu premijera lično od strane privatnih firmi ???

Imao sam prilike da upoznam italijana kome je uslov za rad kod nas bio sponzorstvo za KKCZFMP.

Ne nasedajte na njihove spinove !
Mi dobili više od njih ,a oni imaju najveći budžet u istoriji srpske košarke . Odakle ? Zbog Ćokijevih sposobnosti za biznis možda ?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Od drzave na papiru jesmo dobili vise od njih(pod kojim uslovima, to je vec druga stvar) i to je ono sto pudlica koristi da nas razvlaci po novinama.

E sad fora je sto njih sponzorisu neke kladionice sa tajlanda i razne privatne firme pod prisilom drzave, ali se to naravno na papiru ne vidi.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.940
Reaction score
26.910
Meni je prosto neprijatno sto dobijamo mnogo vise od njih, i evo zbog grize savesti predlazem da nasi KK i FK preuzmu budzete i sponzorstva koja imaju KK i FK zlezda, a da njima damo nase budzete i sponzore...bar na godinu dana, da se malo oporave...fer plej i tako to...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Sramotno je spominjati olovku nakon onih izliva ljubavi prema picoustom Hitleru od strane naše uprave.
to izjavljivanje ljubavi najbolje govori kakav je odnos ovog rezima prema kkp i to je najbolji dokaz sta nam pickousti radi, to javno zahvaljivanje pickoustom je po meni i krucijalna cinjenica kako zivi kkp...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top