Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.091
Reaction score
15.814
Локација
Храм фудбала
Da im skinemo kapu za nešto potpuno normalno? Daj da im skinemo i kapu što dolaze na posao!

Ovo je inače pored pišanja po klubu pišanje i po nama budalama koji smo davali pare za "oporavak" kluba! Znači nasće pare su kod Rakićevića koji je kod Čovića! Ponosan sam na našu visprenu Upravu jer tužili oni njega ili ne bacili su pare.

Odakle tebi informacija da oni dolaze na posao? Imaš li kakav dokaz da nam ponudiš, ili pišeš samo onako :D

Ovo je sve nerealno :pop Pa mi smo ih do pre samo par godina uništavali u javnosti, začepljali im usta u sekundi, da po par mjeseci sebi nisu mogli doći. I tek kad zaborave šta im se dogodilo, usude se ponovo krenuti.
A šta sada imamo, imamo situaciju da čekamo par dana da damo odgovor na ovakvo useravanje u čitav klub, sistem ma sve.
Da li je bitnija utakmica protiv Cibone, ili ponos,čast i dostojanstvo kluba?
Za mene dvojbe nema Partizan ispred svega i svakoga.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.256
Reaction score
33.955
Локација
vaginamandibularia

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Da li treba pljuvati upravu u konkretno ovom slucaju ako budu reagovali nadleznim organima?
Ja samo rekao da ih treba pljunuti ako ne reaguju, vi izgleda ne mozete da ne kritikujete.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
.....
Njima otpisali 15 milliona , mi valjda i dalje plaćamo naših milion i petsto.
.....

Njima otpisal 2 x po 15 miliona.

Jednom 2001/2002- pokojni Djindjic
drugi put UPPR

Ukupno 30 miliona... mada, ne mora da znači da će im proći taj UPPR, ima poverilaca koji nisu prihvatili 2.5% duga da im se isplati umesto celog... videćemo još šta će tu biti...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.288
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kakve veze ima moguce reagovonje na sranje koje su napravili sa pljuvanjem tog sranja, ko zna kog u nizu?

A to sranje je: imaju krticu koja potkopava klub, imaju debila koji ne zna da sastavi ugovor, lagali su da su ista potpisali, sta god da je od ovog zasluzili su pljuvanje. To sto ne reaguju vec nekoliko dana, zasluzuje jos vece, a i ako reaguju, nece promeniti cinjenicu da su ih napravili majmunima.

Reagovanje na ono je sasvim normalna i ocekivana stvar, e sad, sto je prethodnih godinu dana izostalo tih normalnih i ocekivanih stvari, to je druga stvar.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ima poverilaca koji nisu prihvatili 2.5% duga da im se isplati umesto celog... videćemo još šta će tu biti...
sta ce biti ? doci ce mu pickousti licno na vrata i jeb... mu mater ! eto sta ce biti, a mozda ce i crne kese da rade :puke

mutirana drolja dobija ozbiljnu lovu i od privatnog sektora, naravno po naredjenju drzave al to nigde ne pise ....
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Tehnicki , svi ste u pravu. Od drzavnih sponzora mislim da i mi i cigani dobijamo isto. Druga stvar su crni fondovi, privatne firme koje su naterane da beze od nas a ulazu u cigane (IDEA itd.)
Tako da reci da ista kolicina novca ulazi u klubove je takva glupost da ja nemam reci.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da li je moguće da se sezonske ne mogu kupiti negde u Pioniru (u šopu na primer) pred utakmicu sa Cibonom? Nego treba da potegneš na JNA pre ili posle podne podne, pa na utakmicu predveče.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Nije tačno, objavljeno je da će na blagajni hale moći i sezonske da se kupe, od 4 počinje prodaja...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nisam to video. Savršeno! Ako neko vidi Šilobada, :) neka se zahvali u moje ime, a tebi takođe hvala.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Hhahaha ,e zbog tebe i tebi sličnih nam tako i ide !

Mi dobili više od njih ???? :banghead

Njima otpisali 15 milliona , mi valjda i dalje plaćamo naših milion i petsto.
Oni se zvali po Telekomu i on im bio garancija za kredite .
O raznim IDEAma ,DIVAma da ne pričam . Koliko je para ušlo po nalogu premijera lično od strane privatnih firmi ???

Imao sam prilike da upoznam italijana kome je uslov za rad kod nas bio sponzorstvo za KKCZFMP.

Ne nasedajte na njihove spinove !
Mi dobili više od njih ,a oni imaju najveći budžet u istoriji srpske košarke . Odakle ? Zbog Ćokijevih sposobnosti za biznis možda ?

Ovde ocigledno sve mora da se crta. Slazem se jansa tobom.Ja sam npisao kako je taj rekao i po tome se cigani vode.ali kazem,opet ON JE REKAO da smo m i dobili vise para u basketu od njih,a oni u fudbalu 10 puta vise od naseg fk nego sto smo mi u basketu. Pa vi vidite kolko para su onda dobili samou fudbalu...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.472
Локација
U Kinšasi
Ali "imamo krticu u klubu"... Mozda je slepo kuce, da ne kazem coravo?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.179
Reaction score
18.472
Локација
U Kinšasi
Na tebe Doktore i mislim, partibrejkeru nijedan. Kako to do jaja zvuci, imamo krticu, nekako filmski, kao da je Bata Stojkovic uzviknuo. Metnucu u potpis. Nazovimo stvari pravim imenom, a ne njihovim animalnim kaunterparterima, da prosti Jasmina.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja uredno čekam ponedeljak, a da li cu biti prijatno ili neprijatno iznenađen saznaju tada.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Teško da ćemo docekati reakciju ....
Voleo bi da gresim,ali da eu hteli reagovali bi o'ma,a ne one price kao videcemo za 10 dana,potajno se nadajuci da ce da se spusti prasina
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Kako ce se veceras uprava preznojavati, kako li ce izgovor naci... pogotovo posle punog pionira veceras...

Ne nadam se suspenziji, nego izgovoru, "po zakonu klub ne moze da suspenduje igraca jer je on u uppr fazi, da je potpisao sa fmp mogo bi, ali ovo je sad zvezda tj jer radnicki je ilr, a zvezda je po narodnom predanju jedan od stubova srpstva i prije 200 godina je jedan mudar čovjek rekao 'Doći će reakcija sa severa, crveno beli ljudi , i zavladaće srbijom. Oni će piti vodu sa srpske reke Morave i osvjice sve"

https://www.youtube.com/watch?v=4kAIBoh4i6c
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top