Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Odlazak ljudi iz Pionira je proces koji je krenuo i koji je nazaustavljiv.

Ljudi će se vratiti kad ova poltronska uprava ode i kad dođe neko ko će držati do sebe i imena Partizana, makar to značilo da se krene od najnižeg ranga takmičenja.

Ovo na šta smo mi spali je toliko jadno i žalosno da je svaki komentar suvišan.

Treba ljudi da dolaze i da daju podršku ovim obrisima od nekada velikog kluba.
Treba da daju podršku tome da ih grupa krimosa našamara, a da uprava kluba makar verbalno to ne osudi. Dno dna :puke

Bio jednom jedan veliki klub...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Naravno da ne bi, ali se to nije desilo ni u kosarkaskom klubu. Nisu se oni Covicu zahvaljivali.
I jos nesto sto uvek potenciram ali je veoma vazno, mozemo ja i ti, pera, Mika, Laza sebi da priustimo da se iskurcimo ali ne mozemo to ocekivati od uprave. Odlicna analogija je prebijanje navijaca. Zasto se lepo ti koji su prebijeni ne suprostave tim "navijacima"? Nego jednostavno prestaju da idu na utakmice? Zato sto nisu huligani? Ne znaju da se biju? Nisu kriminalci? E pa ne moze ni da se onda ocekuje od uprave da se kurci protiv jaceg kad simpatizeri tog kluba isto biraju liniju manjeg otpora (sa pravom da se razumemo)
Svima su nam puna usta borbe protiv pickoustog, ali sta mi preduzimamo? Osim sto se napusavaju ljudi na forumu? E pa nemojte ocekivati od uprave da radi nesto za sta niko nije spreman. Po ovom forumu bih rekao da je pickousti na cenzusu bio, a on sasije 50 %. Tako i u gradu, niko nije glasao. Mi smo sizofrena i zaludjena nacija. Da sad pitas ljude 80 % obozava Putina i protiv je EU a 80 % od tih glasa za Vucica svake izbore. Teska sizofrenija. Sludjen narod skroz.

Sensei, uz sve dužno poštovanje, nisi u pravu.

Obične navijače, tj. grupu koja je izvukla deblji kraj u nedavnom batinanju čine, kao što samo ime kaže, obični ljudi. Porodični ljudi sa ili bez djece, momci sa djevojkama, omladina i ostali svijet koji je došao na utakmicu sa jednim ciljem, da gleda i bodri klub koji voli. Naravno, među njima vjerovatno ima i žestokih momaka, krimosa, murije, komandosa ili koga već, ali vjerovatno čine manjinu. Da su znali da će biti fajta, većina ljudi vjerovatno ne bi ni došla, ili bi se naoružala (yeah right) ili šta već. Kao što rekoh, ljudi su došli da gledaju utakmicu, bodre klub koji vole i uz koji su tolike godine (i izraze svoje nezadovoljstvo nepravednim tretmanom koje Partizan kao SD proživljava kako je pičkousti manijak došao na vlast). Druga strana, koja je na utakmicu došla sa predumišljajem da slomi kao konja svakoga ko i pomisli da im pomene gazdu, nije čekala ni časa da naskoči na svoju "braću" sa druge tribine. Nešto što je neshvatljivo, ali što se već neko vrijeme dešava na tribinama (FK) Partizana. Nije problem samo u tome što su plaćeničke pičketine našle za shodno da biju one koji su se drznuli da se najebu majke onome koji mrači i oblači Srbijom i gasi SD Partizan kako je došao na vlast, već i u tome što su oni koji bi trebalo da štite ljude na utakmicama 'ladili jaja sve vrijeme. Koliko će nas biti na utakmici kad budemo domaćini ćortanima? Prevelika će nam biti Hala jebenih sportova!!!

S druge strane, zadatak jebene uprave je da vodi klub. Zadatak i obaveza je da obezbijede uslove za održavanje utakmice i da garantuju bezbjednost učesnika i posjetilaca iste. Umjesto da su se pobrinuli da do incidenta ne dođe ili barem da su se ogradili od istog i obavezali da se to više nikada ne dogodi, stiče se utisak da ih boli kurčina za one zbog kojih postoje. Znamo da je država jača od svih nas, ali da li zbog mrvica treba da pustimo da nas tovari svako kome to padne na pamet?!

Shvatam ja da su nam ruke vezane, što stalno potenciraš, i da uprava spuštanjem glave pokušava da pregura ovaj period dok pičkousti ne ode, ali ne mogu i ne želim da prihvatim da su nam noge betonirali i bacili nas u okean. Neću i ne mogu!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Naravno da ne bi, ali se to nije desilo ni u kosarkaskom klubu. Nisu se oni Covicu zahvaljivali.
I jos nesto sto uvek potenciram ali je veoma vazno, mozemo ja i ti, pera, Mika, Laza sebi da priustimo da se iskurcimo ali ne mozemo to ocekivati od uprave. Odlicna analogija je prebijanje navijaca. Zasto se lepo ti koji su prebijeni ne suprostave tim "navijacima"? Nego jednostavno prestaju da idu na utakmice? Zato sto nisu huligani? Ne znaju da se biju? Nisu kriminalci? E pa ne moze ni da se onda ocekuje od uprave da se kurci protiv jaceg kad simpatizeri tog kluba isto biraju liniju manjeg otpora (sa pravom da se razumemo)
Svima su nam puna usta borbe protiv pickoustog, ali sta mi preduzimamo? Osim sto se napusavaju ljudi na forumu? E pa nemojte ocekivati od uprave da radi nesto za sta niko nije spreman. Po ovom forumu bih rekao da je pickousti na cenzusu bio, a on sasije 50 %. Tako i u gradu, niko nije glasao. Mi smo sizofrena i zaludjena nacija. Da sad pitas ljude 80 % obozava Putina i protiv je EU a 80 % od tih glasa za Vucica svake izbore. Teska sizofrenija. Sludjen narod skroz.
Nisam ni rekao da treba da se silimo sa drzavom, samo sam se osvrnuo na lose poredjenje.
Opet sa drzavom ne moramo toliko da se ponizavamo sa zahvaljivanjem, da se ne reaguje na napad na ljude s decom od strane cigana, i napad opet na ljude s decom u hali od strane pa opet cigana, mada oni sebe zovu najverniji.
Da se razumemo, ruzno je pozivati preko foruma na bojkot, pa to i ne radim, ali licno, mislim da u hali ne treba da bude nikog sem najvernijih, jer trenutnka kad su dopustili da oni ostre kurac na pravim vernim navijacima, zasluzili su i svi od pekovica do todorica da ih redom nabijemo na kurac, mater im jebem korumpiranu pa nek im najverniji navijaju...
Ali nije moje da zovem na bojkot, samo nek se ne cude.
Istina, neko ce reci nisu Dzikic ni momci krivi, pa nisu ali su koletaralna steta kao i posteni ljudi koji ne oplakuju mutavog.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Najverniji smo mi, obični ljudi koji dišu za KKP, oni su "najverniji", molim lepo... Ne jednom sam, na poluvremenu, videla balavce sa kesicama u rukama, druge sa parama, o čemu mi tu, onda, pričamo?!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У свему у животу, па тако и у КК Партизан, мора постојати неки минимум принципа, неких елементарних светоназора и некакав оквир самопоштовања, да би све друго могло и овако и онако.
Док се таквих ствари држиш, све можеш и да оправдаш и да објасниш, можеш и да грешиш и то прилично, али ћеш увек остати чист и веран интересима које треба да браниш.
Кад напустиш принципе, не хајеш за самопоштовање и немаш никаквих црвених линија испод којих просто не можеш, без обзира на околности, онда нити имаш чему да се надаш, нити дубина у коју падаш има краја.
После тога може да иде било која прича и да се поступци тумаче и правдају на било који начин, али све је залуд кад немаш ништа вредно на чему можеш да темељиш своје поступке.
Некаква прагматичност, сналажљивост, лукавство или шта већ ни на који начин не могу да замене или надоместе суштину и сопствени идентитет.
То је просто тако и ту помоћи нема. Не помажу чак ни добри резултати све да их и има, не може се замаскирати позивом навијачима на подршку и нема алиби у злим временима.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Intervju Željka Obradovića u današnjem Blicu:
Imam samo naslov:
" Željko Obradović: Pomogao bih Partizanu, ali me niko ne zove"
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
I sta reci o upravi? Zeljko, ako te ne zovu, znaci da im ne trebas. Sve sto njima treba je u nemanjinoj i na zlatiboru...:puke
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Kako legenda Partizana gleda na trenutno stanje u klubu, odnosno pad posete na tribinama?
"Žao mi je. Šta drugo mogu da kažem. Nadam se da će svi koji su u Partizanu smoći snage da izažu iz te situacije. To im od srca želim. Da ono što je krasilo klub, pre svega odnos sa navijačima, bude na nivou koji je bio godinama, da se publika vrati i podrži Partizan. S moje strane želim sve najbolje svima koji su u Partizanu, a navijačima apel da im pomognu", kaže Obradović.
Kaže, spreman je da pomogne.
"Uvek sam spreman da pomognem. Meni se niko nikada nije obratio. Nikada! Svi znaju moj odnos prema klubu i šta osećam prema Partizanu. Ja sam uvek voljan da pomognem. Mislim da s moje strane bilo ko s bilo kakvom željom da mi se obrati, probaću da pomognem koliko je to u mojoj moći", rekao je Obradović.


http://www.mozzartsport.com/vesti/z...partizanu-ali-me-niko-nikada-nije-zvao/151780
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Samo polako, drugari. To je naslov, govna su to iz bljuca, da vidimo, pa da komentarišemo.
edit U redu, moja greška, a šta je Željko rekao novo? Ne znamo to, da nam klub vode nesposobni ljudi?
 
Последња измена:

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Vise su puta kontaktirali Zeljka, ne znam zasto je to izjavio jer nije istina...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A kako to Željko može da "pomogne" Partizanu?

Neće nam dati novac!
Neće dovesti inostrane sponzore!
Neće biti trener!
Neće da uđe u Upravu!

Ajde majstore, kaži kako bi nam pomogao!

Prazna kesa i dobronameran savet je na ovom nakaradnom svetu jednako "praznoj kesi".
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ili posalje nekog igraca kod nas na razigravanje?
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ili barem dovede Fener u Arenu na prijateljski meč s Partizanom?
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ili kupi Vrapca, čuje mene Vanju, za nekoliko stotina hiljada obeštećenja. :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top