Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237

ubedljivo najveca utopija i sarena laza koja moze biti prisutna kod navijaca partizana, kad ode pickousti bice dobro, bice q moj... mutirana drolja ima da ode svetlosnu godinu ispred nas, imace svoje ljude na svakom cosku u svakoj organizaciji u svakom savezu, mozda se izbore i za licencu i za neki dugogodislji sponzorski ugovor, u svakoj stranci ima cigana koji su spremni da zaloze za svoju kurvu cigansku, uostalom kao sto je pudlica prisla pickoustom pricice i tom nekom drugom, trece, lizace bilju nekom novom ciganu koji ce koristiti sto drzavne sto privatne kase da upumpava milione evra u cigansku drolju... a sta ce mo mi za to vreme ?????????????? tosa ce da prica da cemo braniti svoje interese svim sredstivima a onda cemo opet da im popusimo q

mi moramo da se uspravimo sto vise kako znamo i umemo, ddok je jos psiho na vlasti, da udarimo neke temelje, neke osnove, da zapocnemo neki plan, neki sistem al nema ko

mali off: ako ja dobro razumem gazda vise ne moze da placa ovaj forum, posto se nismo pokazali kao dobri finansijeri jel to znaci da od janura nece forum raditi, il ce raditi samo za one koji plate il ?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
ubedljivo najveca utopija i sarena laza koja moze biti prisutna kod navijaca partizana, kad ode pickousti bice dobro, bice q moj... mutirana drolja ima da ode svetlosnu godinu ispred nas, imace svoje ljude na svakom cosku u svakoj organizaciji u svakom savezu, mozda se izbore i za licencu i za neki dugogodislji sponzorski ugovor, u svakoj stranci ima cigana koji su spremni da zaloze za svoju kurvu cigansku, uostalom kao sto je pudlica prisla pickoustom pricice i tom nekom drugom, trece, lizace bilju nekom novom ciganu koji ce koristiti sto drzavne sto privatne kase da upumpava milione evra u cigansku drolju... a sta ce mo mi za to vreme ?????????????? tosa ce da prica da cemo braniti svoje interese svim sredstivima a onda cemo opet da im popusimo q

mi moramo da se uspravimo sto vise kako znamo i umemo, ddok je jos psiho na vlasti, da udarimo neke temelje, neke osnove, da zapocnemo neki plan, neki sistem al nema ko

mali off: ako ja dobro razumem gazda vise ne moze da placa ovaj forum, posto se nismo pokazali kao dobri finansijeri jel to znaci da od janura nece forum raditi, il ce raditi samo za one koji plate il ?

samo pljuvacina po upravi bez konstruktivnih predloga osim da treba da se uspravimo sto vise, da udarimo neke temelje, neke osnove, neki plan, neki sistem, neki ovo, neki ono...... samo ko će to da uradi i od čijih para bi to mogli platiti?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jao jadna Uprava, evo suza mi krenu. A izvini ako oni ne donesu pare zašto su oni još tu, ako ne mogu da pomognu Partizanu, ta vajna Uprava je ako vec nedaju da budemo Prvi a to je i slepcu pored očiju jasno, onda je trebala, da napravi kao što je rekla koleginica Jasmina tim za mesto 5-10 a ostalo da se uloži u reprogram i u Halu i Školu.

Zašto se Uprava ne bori za Sponzore, nego dozvoljavaju da najveci mrzitelj Partizana, odlučuje o njegovoj sudbini, to je isto kao da su se Srbi 1 Avgusta 1995 kleli u Tuđmana.

Ili da ta Uprava jadna po kojoj mi samo pljujemo,a ona se bori, neka plati kolegi Tomiću, i drugima po belom svetu, članarine u Klubovima širom Evrope i neka ljudi ganjaju Sponzore, a ne ovako....
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
samo pljuvacina po upravi bez konstruktivnih predloga osim da treba da se uspravimo sto vise, da udarimo neke temelje, neke osnove, neki plan, neki sistem, neki ovo, neki ono...... samo ko će to da uradi i od čijih para bi to mogli platiti?

Pa to i jeste poenta foruma...ne ovog, nego svih. Da se komentarise. Ko nas pita za misljenje ? Da mi dajemo predloge ? Ovo sto rade ljudi u UO KKP je tuga. TAko kao sto oni rade (ne rade), tako mozemo i ti i ja... Koja je njihova uloga i razlog bitisanja u UO ?

Inace, iz dana u dan, ime ove teme mi je sve tuznije : KK Partizan - uprava, finansiranje i transferi...nema niceg od nabrojanog...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
poenta foruma osim komentarisanja je i davanje predloga, ideja, čak i pljuvanje ako imaš realno obrazloženje (ne medijski spin kojim smo svi podložni na ovaj ili onaj način...). Kako se lako pojednici ovde razbacuju sa stotinama hiljada evra. Da li neko misli da je to lako obezbediti? Nemojte samo da mislite da podržavam upravu, daleko od toga. takođe smatram da je sramota što su oterali Duleta na onakav način ali trenutno ne vidim nijedan drugi način da se obezbedi elementarno funkcionisanje...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Naravno ni pomena o GLAVNOM UZROKU ovakvog stanja u klubu.

Ali ne mogu da zanemarim da su pitali sve ono što i mi vidimo kao glavne probleme.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ocekujem dezurne branioce, ocigledno "nepostojece uprave" da name objasne kako je sve pod kontrolom, i sa legendarnim kontrapitanjem: sta biste vi drugacije uradili? :puke
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Tekst iz Informera. Sada vam je odjednom informer merilo, samo kada odgovara vasim teorijama.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
Naravno da nije merilo i sigurno postoji loša namera jer bi u suprotnom pomenuli KO je i ŠTA glavni uzrok umesto što pišu o posledici.

Ali je tačno da su ovo posledice.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li možemo da se složimo oko ove dve stvari:

1. Prethodna uprava KKP možda nije odradila najbolji posao, ali GLAVNI krivac za sve što se dešava (uzimanje sponzora klubovima SD Partizan, i sipanje državnog i privatnog novca u rupu bez dna, poznatija kao SD Crvena zvezda) je Aleksandar Vučić

2. Ni nova uprave ne radi sjajan posao, ali to što radi, radi pod već poznatim okolnostima (apartajd nad Partizanom)

Ako oko ovoga ne možemo da se složimo, onda zaista nema o čemu da diskutujemo.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja sa slažem sa ovim stavovima Gazda, samo je problem nastao kada su ovde ljudi ubeđivani da je problem u bivšem treneru, jer klub navodno zbog njega nije mogao da funkcioniše kako treba, kada ono međutim...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

Da li možemo da se složimo oko ove dve stvari:

1. Prethodna uprava KKP možda nije odradila najbolji posao, ali GLAVNI krivac za sve što se dešava (uzimanje sponzora klubovima SD Partizan, i sipanje državnog i privatnog novca u rupu bez dna, poznatija kao SD Crvena zvezda) je Aleksandar Vučić

2. Ni nova uprave ne radi sjajan posao, ali to što radi, radi pod već poznatim okolnostima (apartajd nad Partizanom)

Ako oko ovoga ne možemo da se složimo, onda zaista nema o čemu da diskutujemo.

Ok tačke 1 se svi slažemo , čak se i cigani slažu sa nama .

U tački 2 je glavni sukob i rasprava.
Ti kažeš da ne rade sjajan posao, znači rade dobro ,a ne sjajno ?

Ja bih rekao da rade katastrofalan posao . Ceo njihov rad se sastoji iz "hvala ti premijeru " . Šta je to dobro uradila ova uprava ,osim što je dovela Džikića i dala mu ovakav tim da se pati i muči sa njim ?

Ova uprava će ostati upamćena kao jedna od najgorih u istoriji ,jer je uspela da otera navijače iz Pionira i ukalja čast i obraz koji je stican decenijama.

Daleko im lepa kuća i nadam se da će zajedno sa svojim premijerom i ona jednog dana biti samo ružna prošlost !
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Jebote, nekad pomislim da nas zajebavaju. Tacno je i onaj psiho tako govorio, za dve godine bice bolje, pa posle te dve godine, opet isto.

Ko ih tera da to pricaju, i onda da lizu, nismo mi raspali cigani pa da padamo u trans na svaku nerealnu glupost, ili su skontali da ima takvih medju nama.

I, da, koga boli za magiju retardiranog cigana teodosica, da je mene neko pitao za njega, rekao bih da magicno polomi nogu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma, ok, nisam ni mislio da on tako nesto kaze, ali da sam na njegovom mestu, sto posto bih rekao da me ne interesuju igre te spodobe ( da mu ponovo ne pisem ime), i briga bi me bilo sta bi ciganska javnost mislila o tome.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top