Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Protiv ovakvih tekstova se brani sloganom "Dobro pamtim sve"...steta sto je taj slogan zauvek uprljan jer se nasao na majici sa pokojnikom koji je drmao koseve i bacao kese sa urinom tih godina njihove tuzne mladosti
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Protiv ovako odvratnih tekstova, treba se boriti jos u ranom detinjstvu, merama edukacije i prevencije mentalnih oboljenja
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
srecom kad vidim te sektaske tekstove ja to zaobidjem u sirokom luku....kao i neki clanak u novinama koji da ono malo kucence pudlica ili ti tarzan ili usna ili tozovac......i ja miran,zivci mi makar malo prezive dan....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.964
Локација
Žrnov
Prvo sam procitala sta pisete pa sam srecom shvatila da nema potrebe da otvaram link :)
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
srecom kad vidim te sektaske tekstove ja to zaobidjem u sirokom luku....kao i neki clanak u novinama koji da ono malo kucence pudlica ili ti tarzan ili usna ili tozovac......i ja miran,zivci mi makar malo prezive dan....

Razumem te prijatelju, ali mišljenja sam da itekako treba čitati i najvažnije od svega - pažljivo arhivirati, zabeležiti, zapamtiti sve ovo što se sada događa, i od strane Ćokijevih kompleksaša a posebno od "rođenih" izroda, onih koje smo smatrali svojim legendama i veličinama i kao takve ih poštovali, a oni se pokazali kao teške nule od ljudi.
Zašto?
Zato što sve njih zajedno čeka naša lopata, pobeći joj neće niko.

Oni koji misle da smo slomljeni, videće kolika je njihova zabluda.
Oni koji misle da će nas sve pokoriti, videće koliko su pogrešili.
Oni koji misle da ćemo se predati i odustati, videće koliki je naš inat.

Oni koji misle da ćemo sve zaboraviti, videće koliko nas ne poznaju.
Oni koji misle da ćemo oprostiti, videće da naša osveta nema granica.
Oni koji sada misle da su nedodirljivi - neće više imati ni juniore.

Ovo što su započeli - završiće se njihovim krajem.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ja stvarno ne znam dal postoji veci motiv da se ode u halu ili na stadion od ovog ciganskog texta :pfc:
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam za vas ali meni su ti tekstovi zabavni. Na kraju svakog teksta se zahvalim Bogu jer me je usmerio na pravu stranu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Naravno....pritom ,šta se koji moj čudite?
Mi bi kao njima poželeli sreću o tako to....
Bi qrac
Sve su to normalne prozivke uperene protiv uredništva najčitanijeg medija u srbiji:D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne vidim problem, klasican tekst utemeljen na informacijama njima serviranim uz miks frustracija zbog ranijeg zlostavljanja.

Zaobilaziti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Vesic rece da je u vreme njegovog clanstva u upravi pokojne zvezde, Bog da joj dusu prosti, ubacio zajedno sa tadasnjom upravom u pokojnicu oko 20 miliona evra za sest godina! To je skoro 3,3 miliona godisnje, samo od sponzora. Ovi nasi se sad zahvaljuju na skoro duplo manjoj cifri. Kroz UPPR drzava je pokojnici oprostila jos 16 miliona evra duga! U zadnjih par sezona drzava, sto direktno, sto preko pritisaka svojstvenih samo srpskim politicarima, ubacuje u u mutanta naslednika pokojnice preko 7 miliona evra godisnje! To je oko 50 miliona evra samo kad je u pitanju KKcz i sve njene nus pojave i mutacije. O FKcz da ne pricamo...
I sad, jedna kalastura napregao svoj mozak velicine amebe i napisao "Moju borbu", samo prilagodjenu srpskozvezdaskim nacistima! More mars govno cigansko!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Samo da se pofalim.Uredio sam porodicni toalet u crveno-belo,i vi nemate pojma kakav je gusht kad sednete da "razmisljate" a oko vas,pod vas,iznad sve se beli i crveni."Misli" sami izlaze.EROTICA.:šal
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Evo jos jednom kome nije bilo jasno da smo momacki preveslani za ligu laznih sampiona.

http://www.eurohoops.net/featured/350904/fiba-wants-spot-euroleague-champions-league-winner

Predzadnji pasus gdje fiba otvoreno priznaje da nije vrsila pritisak na eurocup timove da predju u njihovo takmicenje.(ko je odlucio da igramo LS mora da leti)

Samim tim cigani preko kss su nam uvalili do balcaka sto bi se narodski reklo, naravno podpomognuti nasim izdajnicima.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
ajde da se ne zajebavamo više... mi zavisimo od države skoro potpuno. Ako bi nam ukinuli sponzore mi ne bi imali novca da se takmičimo u evrokupu, pitanje da li bi imali i za kls. Pošto će psiho još dugo da vedri i oblači (glasala je zemlja među šljivama) ne vidim šta bi dobili od konfrontacije osim moralne satisfakcije...
Stalno čitam o nekakvim stranim sponzorima... ajde navedite mi jedan jedini razlog zašto bi bilo koja strana kompanija finansirala KK Partizan? Suviše smo siromašno i malo tržište, nemamo školu, nemamo halu... Imamo samo navijače koji vole klub ali koji imaju veoma plitak džep. Pa i dijaspora se vidim nije ništa posebno pokazala.
KK mora prvenstveno da napravi školu koja će praviti igrače i da bude uz FK, kao Bajern, Barselona, Real i t.d.
Proći će i ova vlast...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A šta ćemo sa dopisom od pre nekoliko nedelja koji je FIBA poslala Makedoncima i ponekim drugim manjim Savezima... da moraju da nateraju klubove da istupe iz EC, ili će Savezi biti suspendovani!!! Nije FIBA pretila klubovima direktno, nego Savezima, a oni klubovima. Nažalost, ova govna iz KSS su jedva dočekala to pismo da bi nama jebali sve po spisku.

Naravno da FIBA neće šiljiti kitu na Špancima, Nemcima, Italijanima, ali svakako bi to uradila na manjim i slabijim državama.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Rus pa Partizan je brend koji brat bratu ekonomski vredi bar 3-4 miliona da ti se pored njegovog imena nadje ime firme.
A sto nemamo halu i skolu pitaj Upravu
Gazda pa ta smrdljiva Fiba nije poslala upozorenje Hrvatima nego Crnogorcima i Makedoncima, sve je jasno....
 
Последња измена:

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
A šta ćemo sa dopisom od pre nekoliko nedelja koji je FIBA poslala Makedoncima i ponekim drugim manjim Savezima... da moraju da nateraju klubove da istupe iz EC, ili će Savezi biti suspendovani!!! Nije FIBA pretila klubovima direktno, nego Savezima, a oni klubovima. Nažalost, ova govna iz KSS su jedva dočekala to pismo da bi nama jebali sve po spisku.

Naravno da FIBA neće šiljiti kitu na Špancima, Nemcima, Italijanima, ali svakako bi to uradila na manjim i slabijim državama.


kakav savez? mi nismo odustali zbog saveza nego zbog av, i sto nas je on zamolio da igramo fibu.

jedina dva takmicenja koja smo morali da igramo su aba i ec, savez u oba slucaja moze da nam duva


a od tih satro pretnji fibe nece biti nista, kao sto nije bilo nista ni do sada.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
...
Proći će i ova vlast...
A što, kao sledeća će pa da navija za Partizan? :roll:

Pa sve i da navija, verovatno bismo prošli k'o Partizan i Zvezda sa Borisom Kluni Tadićem i Gasprom Njeftom, njima meleoni a nama kurac!

SMRT SVAKOM FAŠIZMU - (PRE)ŽIVEO SVAKI PARTIZAN!!! (košarkaški, fudbalski, vaterpoolo, hokejaški, žkk, u klikerima, kakav god!!!)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top