Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Nek prozbori koju o tome gde je zavrsio karijeru.
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Da se manite više komercijale, svaki sledeći koji spomene komercijalstu, menadžera prodaje, salesman, trgovca, prodavca... Ima da nudi usluge skidanja banova na duži period

A account manager? :eek: :D

"Pa, kako mogu da radim u klubu čije igrače navijači svako malo postrojavaju i prema njima se ponašaju kao gazde. Teraju ih da nose majice s likom ubijenih kriminalaca koji su, kao, vođe navijača. I ja sam bio igrač i nije postojao način da se klanjam kriminalcima ili da me neko natera da nosim takve majice. Odmah bih prestao da se bavim tim sportom", bez dlake na jeziku govori Dalipagić.

Ovo je suština priče. Razlog da se izgubi onaj pravi Pionir.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da je neko odbio da nosi majicu vjerovatno bi zavrsio kao pokojni Haris Brkic. Eno imate u insajderu citiraju izjavu frenda saleta mutavog sa one konferencije u prostorijama kluba..."dato je da se obuku i to je kraj price...nema rasprave..da vidim ko ce da kaze da nece...da vidim ko ce da zabrani da se obuku majice sa likom mog pokojnog brata..." A onda malo mjenja plocu pa skoz van konkteksta kaze "bilo je ljudi da li hocete...hocemo".. Ovako je bilo fudbalerima a siguran sam da nije bilo razlike ni sto se tice kosarkasa. Naravno mafijaska uprava FK koja placa te "vodje" nije nista uradila. Zato je i KK presutio i dozvolio ovu sramotu, ne znam da odogovorim.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Zato sto svi oni medjusobno idu jedni drugima na slave ,svadbe ,krstenja itd itd.

Srbija je "drzava" u kojoj si uspeo u zivotu ako si krimos ili ako poznajes nekog krimosa. Tuzno ali je tako
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne bih se slozio sa ovim sto si napisao. Zavisi kako ko meri i koja vrsta rekognacije mu je potrebna i hrani dusu. Ne moze Uprava kluba da se vadi na policiju ili sl. u ovom slucaju. Je l' stvarno neko misli da bi ovi bili toliko smeli da fizicki nasrnu na igrace ili ne daj Boze da provale u svlacionicu i sl. Naravno u zivotu uvek moze da se ide linijom manjeg otpora i da se verovatno "bolje" prodje.

Samo ime Partizan obavezuje na drugaciji pristup, tako da ovo sto prica Dalipagic je takodje odsustvo tog duha koji nam je nekada bio svojstven, bez obzira koliko ovo sto sam napisao zvuci naivno i banalno. Svejedno je istina.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dalipagić pravo zbori, ali to je linija manjeg otpora.

Meni se ne sviđa da navijači postrojavaju igrače i ja neću da pomažem i sarađujem sa klubom.

Kad si već naša LEGENDA, iskoristi to. Svojim zalaganjem uradi nešto da se stanje promeni. Ne samo da se ograđuješ od trenutnog stanja u klubu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Šta napisa crni Tuljko?
Ajd kako da pomogne i iskoristi poziciju legende?
Da se ne vezujemo samo za Praju koji je u pravu 1/1 nego ajde npr. Dodje Želimir i kaže...?
Šta?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ja mislim da nijedna od tih legendi ne moze da pomogne. Da su hteli preuzeli bi Partizan posle Danilovica. Ne, najlakse je cutati kao picka tada a onda davati intervjue kako im ovakav Partizan nije po volji. Ja zaista smatram da ne mogu da pomognu konkretno a posto ne mogu da pomognu ne moraju davati i izjave po novinama. lako je gnusati se tih majica sa bezbedne udaljenosti.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Aj se ti gnušaj tih majica....ti si na bezbednijoj udaljenosti nego Praja!
Vama čovek ne moze udovoljiti definitivno.Proklinjemo bogove kako to da od nastanka sveta nema ni jedna legenda da se drzne da nazove stvari pravim imenom i kad se pojavi najzad mučeni brka, gle čuda....ne valja
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Koasrakasi, fudbaleri I strucnjaci iz uprava nisu smjeli reci da je cigan i krimos jer bi zavrsili kao Haris Brkic, a Dalipagic rece i ostade ziv…

I jos ne valja sto prica, treba da pomogne klubu. Kao Mica Beric, recimo...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zato i ne dolazi na utakmice od kad se zamjerio nekim ljudima na tribini i upravi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top