Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
...
U poslednje vreme bas nemam vremena da visim po forumu, ali ipak udjem s vremena na vreme, i citam postove, samo od likova koji su oznaceni fotografijom, listam na brzinu. Kada vidim sliku Dragana Milosavljevica, znam da je to Stojance R., kada vidim onog upicanjenog vanzemaljca u crnom, sa kravatom, to je Sensei 014, kada vidim onu opasnu zenu sa pistoljem, to je JasminaT, kada vidim ono strasilo ili sta je vec, to je WebGazda. Svaka cast Goranu Tomicu, ali nemam ja zivaca da citam romane, kada to pozelim, otvoricu knjigu u papirnatom obliku. Da sad ne redjam sve koji imaju fotku, kapiram da nije potrebno.

...
E sad posle ovog, svi ce da pomisle da se zajebavam i da nisam ozbiljan, tako da me vise nece niko ni citati, ali nece ni biti potrebe, jer ja necu vise pisati, verovatno.
Jeste neozbiljno, mada........ko zna.....mozda je i ozbiljno.
E, sad da ti kaže ozbiljni romanopisac čika Goran Tomić, ti prvo sliku-fotografiju-avatar da staviš, pa da te ljudi shvataju ozbiljno, jbg, nema pisanja bez slike! :D
He, he, he...
Inače, bilo bi kul da je što više ljudi koji pišu na Forumu, nema svrhe da se to svede na nekoliko likova...
Jbg, šta ga znam, možda neki ne vole da pišu...
Ili nemaju sličicu-fotografijicu-avatar, pa ih to koči, jbg... :roll:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Zna li neko za koju lovu igra Rejnolds u Ciboni..? Taj bi nam seo ko budali samar..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kakav naprednjački sindrom, lakše nam je sada, dobijamo sponzore od države, možemo da preživimo, nije kao nekada... :puke
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha:buhaha

U-PRA-VA DO-BRA JE!!!

VU-ČI-ĆU ŠE-ĆE-RU!!!

A imamo i sporCke rezultate
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.951
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kolko neko brzo moze da se sroza od legende, ne ide mi u glavu.
Slihtaj se, al nemoj pisati po sebi
http://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:643676-Todoric-Na-dobrom-smo-putu

Ne piša on po sebi. Piša po meni i tebi. I po mnogo drugih Partizanovaca.

Jebi ga bili smo uljuljkani i lenji...:

Ali od 2010, kad smo napravili najveći uspeh u novoj istoriji, Partizan je krenuo silaznom putanjom, jer nismo uspeli da naplatimo uspehe. Svi smo se bili malo uljukali dobrim rezultatima. Nismo postavili klub na tržišnu osnovu i kasnije smo platili ceh, koji plaćamo i danas.

Al' smo se promenili i počeli da poslujemo "tržišno"...:

U ranijem vremenu, dok smo bili u evropskom vrhu, sponzori nisu smeli da dođu zbog pretnji da će im ući finansijska kontrola, ili da ako sponzorišu Partizan moraju da pomažu i drugu stranu. Toga nema više.

Koliki šizofreničar treba da budeš, ili koliko glup treba da budeš, da se posipaš pepelom (nismo bili na tržišnim osnovama), a u isto vreme pravdaš govna koja su te dekretom uništila.

Jel' smem da napišem da je pička?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Da li ste razmišljali da dignete ruke od svega?
- Sigurno da su takve misli prolazile kroz glavu, naročito kad je bila loša situacija. Period pre septembra 2015. stvarno je bio katastrofalan. Ali nisam do onih koji se lako predaju. Da sam takav, ne bih bio 45 godina u Partizanu...


Voleo bih da nam ovdašnji indajderi dočaraju te teške situacije, kada je čoveku svašta padalo na pamet, pa i da ode iz Partizana, i kako je samo svojom snažnom energijom i fanatičnom borbenošću uspeo da se izbori sa tim, na sreću i korist Partizana i onih kojima je ovaj klub u srcu.

Ili možda laže Matić, kao Tegi za Džileta.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Evo da bude slikovitije..

Todoric
U ranijem vremenu, dok smo bili u evropskom vrhu, sponzori nisu smeli da dođu zbog pretnji da će im ući finansijska kontrola, ili da ako sponzorišu Partizan moraju da pomažu i drugu stranu. Toga nema više. Ne računajući dve državne kompanije, počele su i privatne da dolaze, što je veliki dobitak za nas, jer uključivanjem većeg broja firmi, i Partizan će lakše da prebrodi probleme.
Tegi
– Živimo u zemlji gde je lakše vratiti 16 nego 6 miliona duga, ili čak 50 i kusur.

15966363_10212284511612134_1020310953_o.png

15943176_10212284519532332_43613987_o.png
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Čekaj, ovaj ViaTrucker beše neki veliki Partizanovac?

Isteklo vreme za edit...
Znam da je platforma u pitanju, ali čini mi se da se pričalo da su tu kao neki Partizanovci.. ili sam pogrešno zapamtila..
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Znam za Milšped... verovatno sam nešto permutovala... posle Milšpeda su došli ovi, pa je bila neka priča kompletiramo prevoznike itd itd... never mind...

Izgleda da i dalje nismo dovoljno fokusirani na biznismene...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne kapiram baš .....konfuzan tošin intervju od a do š.....tako da ne kapiram ni zašto ste skočili kao opareni na jedan citat kada je ceo intervju kao da ga je dao predsednik mesnog SNS odbora iz svrljiga.Ništa čovek u intervjuu nije rekao,suva demagogija
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.766
Reaction score
6.373
Ukratko problem je sto smo postali PICKE (na klub mislim). Nije ovo toliko losa ekipa, nije Dzile mnogo tanji od Duleta ali je problem sto nam je zabranjeno da se posteno posibamo sa njima. Do poslednje kapi krvi pa ako su bolji neka pruze ruku.
Al ako krenu da igraju hokej odgovoriti istom merom. Ako sudije krenu da jede govna reagovati i na terenu i van njega. Ako pudla krene da pisa po nama kao sto radi mora da izadje neko i kaze ko smo mi a ko su oni i koliko je para njima oprosteno npr. Neki minimum minimuma postovanja mora da postoji ovo sada je sramno kako se kukavicki ponasaju.

O onome sto prica PSD necu ni da habam tastaturu. Jadno, bedno, nedostojno coveka. Opet se ispostavilo da je samo jedan covek bio hrabar da se suprostavi diktaturi i zato ce biti upisan ZLATNIM SLOVIMA u nasu istoriju. Bio je PSD prvak Evrope sa nama i jeste Tosa tu 45 godina al dzaba sve to kada su kao ljudi mali.

P.S bio skoro na Zlatiboru i ocekivao sam bolju lokaciju doticne zgrade zbog koje smo postali to sto jesmo. Ocekivao sam da smo ipak malo ,,skuplji". Nije to toliko blizu centru cak jebi daleko od njega da ne smemo ponekad da kazemo da zivimo kao u frankovoj spaniji. I da imamo prava i tretman kao jevreji 41.
 
Последња измена:

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Znaci Kolinda je malim Hrvatima delila Pionir Zvijezda cokoladice. Idea ovde, Pionir tamo, obostrana ljubav.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top