Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
...
Al ako krenu da igraju hokej odgovoriti istom merom.
...
I ja sam uvek za hokej...
https://www.youtube.com/watch?v=bxRubUC-O4c
...u mračnim i smutnim vremenima, čuvari časti, H.K. Partizan, osmudio je državnu mezimicu i čedo sponzora i uzeo titulu...za nezaborav...
Živeo hokej, živeo Partizan, smrt fašizmu, živela sloboda, napred u pobedu, napred u slavu!
Džile, vrapci, slavuji i ostale ptičice, koliko trofeja planirate da uzmete ove sezone? Ja se ne zajebavam kad ovo pitam.
Ludi navijači, kao što sam ja, npr, već prebrojavaju i kalkulišu...ili ne kalkulišu...
Odgovor nije potreban ni usmeno a ni pismeno.
Nego na kraju sezone.
:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
p.s. (bez d.)
Beograde, Beograde, (na ušću dveju reka ispod Avale), hoće li se fajnal four (i finale) FIBA LŠ igrati u Beogradu?
A?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
@Goran: uz dužno poštovanje prema godinama i stažu ( na Forumu), moram da te ispravim
"planiranje uzimanja trofeja" je ciganska rabota jer samo oni toliko mute van terena da mogu da računaju kad sve zatvore da će nešto "uzeti"
PARTIZAN uvek i samo planira da se bori za trofeje pa koliko uspe .... druga je naša navijačka priča o tome koliko su nam timovi sposobni svake sezone da osvoje trofeje, i zašto ne :roll:

mislim da Džile & ptičice najbolje znaju o čemu se u ovoj državi radi i najviše žele da im sjebu :pickaciganska "projekat" tako da ih ne bih dodatno pritiskao u vezi toga
:ziveli
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Todoric me razocarao najgore do sada. Ne znam sta da mislim o njemu posle ovog..

Neka pojacanja bi pokazala da idemo u borbu za neki trofej, donjela bi pozitivan impuls kod navijaca. Jedna korisna dvojka i jedan igrac pod kosem bi nas definitivno podigli za jedan nivo vise kao sto su Novica i Darel prosle godine. Vjerujem da bi se i posjeta popravila vrlo brzo :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.637
Reaction score
13.784
Локација
Yaoundé

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Bljutav mu je ovaj intervju. I ne, ne kacimo se na neke dijelove, ali da ih nije ni bilo, ne bismo se morali kaciti za njih...

I, niko ne odgovori covjeku za novog sponzora. Ko su i koliko dobijamo od ove Adiko banke? Bial je reklama na ledjima ispod broja.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ja se uopste ne cudim todoricu , stavite se u njegov polozaj 2/3 zarade mu se plijeni da se pokriju dugovi(taj papir sam vidio na tviteru koga interesuje nek potrazi) i onda mora da "sere" da prezivi mora napredno da razmislja...

Kada su duleta vec otjerali i ako su planirali da krenu ispocetka morali su da vide ledja todoricu i silobadu a da na njihova mjesta dodju mladi ambiciozni ljudi ...



Čitam i pokušavam da shvatim: http://www.b92.net/esports/ostalo.php?yyyy=2017&mm=01&dd=05&nav_id=1217385

... ali mi ne ide. Ima li nekog upućenijeg da mi pojasni da li i šta uopšte, osim gole reklame, ovim dobija KK Partizan?

U pitanju su videoigrice, industrija koja je u ogromnoj expanziji, samo tesko tu sta mozemo kraj skandinavaca i kineza.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sve zavisi u kojoj igri. Imali smo prvaka sveta u Hearthstone-u ako se ne varam. Imamo odlicnih igraca u svim igricama.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
...vidite da uprava radi na tome da nas vrati u evroligu...jeste da ce to biti u igrici ali nemojte da ste na kraj srca, trude see.:banghead
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
...
...

mislim da Džile & ptičice najbolje znaju o čemu se u ovoj državi radi i najviše žele da im sjebu :pickaciganska "projekat" tako da ih ne bih dodatno pritiskao u vezi toga
:ziveli
Nema pritiska. Ubeđen sam da Džile u svaku utakmicu ulazi sa čvrstom namerom da je dobije. Pa ko god da nam se nađe tamo sa druge strane. Pisao ja nešto ili ne pisao. Bio pun Pionir ili ne. Bili naši igrači bolesni, povređeni ili ne.
Samo podsećam igrače koji nose dres Partizana da i oni treba UVEK da to isto (što i Džile) misle i pokušaju, ali i da se NIKAD ne zadovoljavaju SAMO pokušajem...
Pobeda nije samo stvar suvog kvaliteta i gomile novca, tačno je da te dve stvari mogu da budu presudne, ali...ima tu još mnogo faktora koji MOGU da odluče...
Napred crno-beli!
:ziveli
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jebote ovi idioti su izgleda stvarno potpisali ugovor sa mrtvom FIBA na tri godine
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.274
Локација
Žrnov
Što bi značilo da su se unapred oprostili minimum 3 godine od takmičarskih ambicija... bole nas uši, igramo ligu bez briga...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Zli Dule Vujosevic. Oterali su ga kao kera, da mogu da sprovedu sve ovo u delo. Ne kaze se uzalud da je za sve vreme najbolji sudija.

Zakopace nam klub vucicevi poslusnici.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.274
Локација
Žrnov
A nije, možda i mi preterujemo... možda propadne Đordi pa će onda svi da kukaju da igraju FIBA takmičenja :buhaha
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nije još to pouzdano.....ne mogu da verujem da neko namerno plasira tu pricu.Ko bi se setio uopste da izmislja takvu glupost.Nadam se da je zaista glupost
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nikada nisam bio zastupnik stava ,,IL` PUKOVNIK IL` POKOJNIK", ali ovog puta, gledano unazad... Duletov nacin borbe mi se mnogo vise svidjao od ovog. Da li ovi nasi misle da ce ih vise voleti ako cute? Nece. Verujte mi da nece. Uzmimo primer. Ako te neko maltretira, a ti mu cutis, da li ce te vise voleti ? NECE! Zabole ga za tebe.

Opet, sa druge strane... Postajem prilicno siguran da, sve i da nas ugase, ne bi digli glas... I nekako ne znam sta je pametno.. Potpisali ugovor na 3 godine sa FIBO-om ? Je l to period adaptacije i formiranja ,,sampionskog" tima cigana da napadnu EL ? Koji je interes ? Jedina prednost smrdljive FIBA Champions Lige je sto mozemo nekog da pobedimo sa ovim timom. Ali i to je ZAMAZIVANJE OCIJU.

Mozda dobijem poene, mozda mi obrisete post, ali morao sam da napisem ovo.

NAJVISE ME BOLI STO SMO SE POMIRLI DA BUDEMO 4.
Ne 2. to je fmp, ne 3. to je mega, 4. braco moja !
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Juče 08.01. oko 10.38 h je Merkur konačno krenuo u svoj pravilan hod unapred. Na svom putu će ispravljati greške i probleme koje je napravio od posle 20.decembra prošle godine. Svi su čekali da krene napred da bi otpočeli akciju, što je ispravno. Ali ovo pišem upravo zbog onih nestrpljivih koji žure. I poret toga što je sad kao sve ok i što je Merkur direktan, on je ne treba zaboraviti u znaku Strelca gde se ne oseća dobro i gde bi zbog previda mogao da napravi problem koji bi se teže rfešio nego kad je bio retrogradan. Za neke ugovore, dogovore, overe i sve što je zvanično treba sačekati do četvrtka da se Merkur vrati u znak Jarca i tek 13. januara staviti pečat na neki bitan papir, kupiti, prodati ili ozvaničiti neko partnerstvo. Srećno u nove poslovne i trgovačke poduhvate ! :buhaha
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ko te je bre ubedjivao???
Ja nisam sigurno. Ja Tegiju i kazem da je na 3 god. a on tvrdi da je samo za ovu sezonu
@zligli
Jer nije vise retrogradan :buhaha:buhaha
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top