Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.280
Reaction score
18.367
Локација
Kej Republika
Sramite se vi nepristojni navijaci iz Pionira sto klub mora da placa kazne i izdaje saopstenja zbog vas.
Od sledece utakmice samo da se skandira leptiricu sarenicu. :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa nisu oni za dzabe uglavnom glavni u tom sektoru sad
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
UA ako želi da bude sponzor, treba da plati. Parama, ne samo opremom.

Pa upravo zbog toga i UA i ima vece sanse da bude sponzor.

To ide posle gen sponzora od 3 miliona koje insajder dovodi...

Ma jok, igrace u opremi za fizicko.

kakve veze imaju Milsped - privatna firma, I MTS - drzavna?

Tako sto sve polazi od cike sa usnicama. On ga je i doveo u klub za neku crkavicu, tako da posle moze da kaze evo dovodio sam sponzore.


Evo ti primer jednog tvorzanovog nacina smanjenja dugovanja. Firmi kojoj je obezbedjivala hranu za njihov omladinski pogon se dugovala jedna cifra. Covek pozvat na razgovor uz ponudu:"Pola duga oprosti, pola cemo ti vratiti na rate. Ako neces, nema problema eto sutra inspekcije."

Covek naravno pristao. Tako su dosta smanjili dug, pa secate se uostalom i potpisa fudbalera da prihvataju otpis duga ili odlozeno placanje.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Jel.moze da se javi kolega Milspedista pa da pojasni zasto veliki "Grobari" iz Milspeda sponzorisu FMP?

Raspitaj se kod tvojih tih drzavnih izvora onda koji te obavestavaju ko je sns bot a ko ne,na osnovu cega i kad je Milsped postao sponzor liemnkama.Nikakve veze nema sa politikom niti pickoustim vucicem ili kako god..mogu u majku da ti se zakunem.

Sponzor je jer Milsped radi dugi niz godina sa fmp-om i imaju i vise nego dobru saradnju koliko znam ,poslovnu...,direktor regionalni za balkan fmp-a i jedan od vodecih ljudi Milspeda su to sklopili,Sponzorstvo je mizerno,ne pokriva ni platu od Koprivice npr.

Al dobro,nije da ne upada u oci to se slazem...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Meni upada, i dalje, u oči, a bogami i želudac, centar terena, ono što na njemu (ne)stoji... :(
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Ovo u vezi centra terena, ne budimo cigani...2010, u sezoni kad smo igrali F4 na centru je pisalo aik banka ili tako nesto.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.308
Reaction score
10.881
Локација
Beograd
Džaba, meni to smeta pa smeta. Ne bi me začudilo da nam i trofejne zastave skinu, pod nekim suludim izgovorom, a da ovi, što se zovu Uprava, ni ne reaguju..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Raspitaj se kod tvojih tih drzavnih izvora onda koji te obavestavaju ko je sns bot a ko ne

Pojme nemam o čemu pričaš... gde sam ja pominjala državne izvore da imam?! Izgleda da ti je neko uvalio lošu robu..

,na osnovu cega i kad je Milsped postao sponzor liemnkama.Nikakve veze nema sa politikom niti pickoustim vucicem ili kako god..mogu u majku da ti se zakunem.

Nisam ni rekla da ima veze sa kancelarom, ako pažljivo čitaš, tj ako si sposoban za funkcionalno čitanje, videćeš da sam POSTAVILA PITANJE zašto su sponzori, bez da sam išta tvrdila...

Sponzor je jer Milsped radi dugi niz godina sa fmp-om i imaju i vise nego dobru saradnju koliko znam ,poslovnu...,direktor regionalni za balkan fmp-a i jedan od vodecih ljudi Milspeda su to sklopili, Sponzorstvo je mizerno,ne pokriva ni platu od Koprivice npr.

Ne znam od kada je (evo sad sam malo po yutube-u šetala) -vidim da su i prošle godine bili, ne znam da li i ranije - a pošto ti kažeš da je cifra smešna - tim još gore. Ne radi se znači o poslovnom interesu nego prijateljstvu?!

Al dobro,nije da ne upada u oci to se slazem...

A i nije da ne upada u oči ovolika količina Milšpedista na ovom forumu...
 
Последња измена:

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
kakve veze imaju Milsped - privatna firma, I MTS - drzavna?

Veze imaju samo u jednom segmentu: i za jednih i za drugih vrhovni poglavar je morao da da saglasnost ... milion %
Dali je zahvaljivanje isto grupno ili pojedinacno, nisam pratio.
Inace Milshped stoji na centru za 80.000 evra, plus bonus 20.000 ako se izbori plejoff ABA i finale KLS...
Dal je malo i mnogo, ne umem da procenim... pare su ionako spickane pa ne vredi razglabati oko ovih...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
U klubu istovremeno pokušavaju da pronađu rešenje na drugom planu, a to je saradnja i neka vrsta fuzije sa KK Dinamik koji je ove sezone prvi put zaigrao u Superligi, a čiji je trener Miroslav Muta Nikolić. Ova ideja je bila aktuelna i pre dve godine, ali tada nije došlo do realizacije.

Novinarsko laprdanje, o ovako necemu ne bi smelo ni da se sanja!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top