Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nemamo visak stranaca.

Prosto neshvatljivo inacenje sa njim cele sezone kad se videlo o cemu se radi posle mesec dana. Moralo je odma da se reaguje i nadje bilo kakav upotrebljiv igrac.
Ovo je bukvalno kao da smo novac koji smo odredili za njega makar bio i 100 evra bacili u bunar i njegove minute iskoristili da se zajebavamo.
Cista trenerska sujeta nista vise.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Izvini, ali cime je to neko ko ima desetine miliona dolara na racunu, a pritom i nije srpski drzavljanin, ucenjen? Dajte da vise ne pricamo uvijeno, treba lepo reci da je Pekovic izdao Partizan i sklopio pakt sa djavolom, jer da nije, da je ucenjen, najmanje sto bi mogao da uradi je da da ostavku, ode u jebenu Ameriku i kaze da nece da radi pod pritiscima i slicno. Ne, on jos podrzava pedera na vlasti, smenjuje Duleta, tovari Micu Berica, a uspeo je i da sjebe Danilovica sto se tice dolazaka na Partizanove utakmice, koliko god to izgledalo nemoguce.
Uopste ne vidim razlog da se istina uvija u oblande. Jedno je ono sto je Nikola Pekovic bio kao igrac i kao covek u to vreme, a drugo je ovo sada u sta se pretvorio. Pridruzio se Grbovicu, Danilovicu i ostalim ljubiteljima punackih muskih usana, te smatram da nema potrebe da se stvari ne nazovu pravim imenom.

Sve je to taktika...
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
443
Reaction score
344
Локација
NBG
@njacke
Ja ne znam da li ti shvatas kako funkcionisu stvari u Srbiji. I te kako je mogao da bude ucenjen jer gradi kompleks na Zlatiboru i ulozio je svoj novac. Sad njegova je krivica sto lize dupe bolesniku, mogao je cim je video situaciju da da ostavku i krivim ga zbog toga sto nije to uradio.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Kako to funkcionisu stvari?

Ok, ucenjen je zbog toga sto zida osmospratnicu u zoni dvospratnica, ili sta god, pa usluge placa podanistvom. Da li u ucene spada da ne sme da gleda utakmice Partizana, ili da prisustvuje jubilejima? Smesno. On je samo sirovina sa parama.

Moze ceo da se isara u crno-belo, samo neka odjebe iz kluba i neka povede Todorica i Silobada. Svi oni u paketu nisu Duletu ni do kolena.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
@Rastko

Pa, upravo o tome i govorim. Koga boli kurac sta on gradi i da li gradi. To samo govori da je on na toj poziciji radi svojih interesa, a ne zbog Partizana. U cemu je razlika onda izmedju njega i Gmazure?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Po meni je vrlo nesrecno ispalo ovo sa Robinsonom. Ovo sto je odigrao je jedna apsolutna nula i zaista nije vredno pomena. Nije ni prvi, ni poslednji amerikanac sa kojim se promasilo, ali njegov slucaj je zaista misterija. Od Avgusta ili kad vec, prosle godine, mi cekamo da on postane makar stabilan igrac... I to na ustrb nekog klinca (bilo koga), vece minutaze za ovu nesrecnu nasu decu, eto imali smo prilike da gledamo zabludu naseg trenera u punom sjaju. I na kraju nismo docekali, iako je bilo ocigledno da necemo jos tamo u Septembru. Svima osim Dzikicu...

Ja mislim da taj novac koji je njemu isplacen bez problema pokriva sve troskove omladinskih kategorija za godinu dana... Eto toliko nas je sustinski kostao.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
@njacke
Ja ne znam da li ti shvatas kako funkcionisu stvari u Srbiji. I te kako je mogao da bude ucenjen jer gradi kompleks na Zlatiboru i ulozio je svoj novac. Sad njegova je krivica sto lize dupe bolesniku, mogao je cim je video situaciju da da ostavku i krivim ga zbog toga sto nije to uradio.

Kompleks na Zlatiboru a izdavanje gradjevinske dozvole je u nadleznosti opstine Cajetina, koju vodi covek koji nije po volji vlasti. Probali su da ga sjebu ali kurac, preko 60% njegovih sugradjana ga podrzava, i kao predvodnika grupe gradjana i predsednickog kandidata.
Nije pekovicu bila potrebna drzava za to.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Dada...a stanatovicev covek u RIKu glasa da je psihova "pobeda" na izborima regularna?
 

winter_demon

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2006
Порука
81
Reaction score
38
Локација
Belgrade City
Није гласао јер гласања још није ни било. Тек кад се понове избори на још неколико места, накнадно оборених на управном суду, може да се приступи гласању о проглашењу коначних резултата.

Али за сваки случај, пошто је тај члан РИК-а давао неке чудне изјаве претходних дана, Стаматовић га је јуче заменио тако да би сад требало да буде ок, бар што се њега тиче.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851
Iskreno, nemam pojma ni ko je u riku. :confused
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Elem, krecemo i sledecu sezonu od nule, jer smo i ovu bacili, tj. iz minusa, da se ne uvredi gospodin Todoric, koji nema nikakve veze s tim minusom, jer nit' luk jeo nit' ga mirisao...


Edit: posto mi je ova poruka obrisana na drugoj temi, a verujem da je to ucinjeno jer sam promasio temu, evo, napisao sam je na temi o upravi.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.491
Reaction score
13.457
Локација
tamo daleko...
Kad god vidim nov post na ovoj temi, pomislim mozda su uprava i todoric dali ostavke. Tesko, kameleoni su sposobni stosta da prezive. Nesto razmisljam, nemam nikakve informacije samo razmisljam, a sta ako je Pekovic digao ruke od svega jer mu je muka da radi sa dokazanim nesposobnjakovicima u klubu, koji uglavnom znaju da cekaju da pare padnu sa neba. Da ne pisemo stoti put o tome sta mogu biti dodatni izvori prihoda, da ne pisemo o dzukeli zvanoj vucic, nas klub trenutno vode totalni indijanci.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Пековићу ако је мука да ради са неспособњаковићима, а врло је решен да ради, онда ће их већ колико данас ослободити свих обавеза према клубу и потражити оне који су способни и вољни да раде. Био је у свету, видео је како се то ради, има и сопствени бизнис који је у нешто бољем положају него што је клуб, па слободно нека реагује.
Е сад ако је депримиран, заузет, има неке друге приоритете или неће да се замера, онда нема везе, добро је и овако.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
ako se ne varam, Amerikancima su davani ugovori na mesečnom nivou... jel to znači da to nismo ovaj put uradili?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top