Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Citam postove od 10 juna naovamo, jer sam bio otsutan sa sajta sto zbbog problema nevezanih za sport sto zbog toga sto sam bio u kurcu teskom...
Rekoh necu da repliciram nikome, jer nikome ne zameram nista, niti tebi Igore, tvoje pravo je da napises svoje misljenje... ali ovaj post me ipak naterao...
- kazes da sam uvek na "pogresnoj strani"... a moja strana je Partizan, i nikad ne moze da bude pogresna... znas i sam jer smo nekad komunicirali preko PP da sam prvo bio blizak sa Duletom, pa sa Tosom pa sada sa Iskrinom...to znaju svi upuceniji ovde...
- " i to sve zbog licne koristi kao sto kazes"... to koliko sam se "ofajdio" to necemo pricatio uopste ovde...
-neko je napisao, mada mislim da si Ti, da sam ubacen ovde zbog sirenje laznih vesti ili neznam kako bese...po toj logici mene je ubacio Sloba ili Mira Markovic jer sam na sajtu vise od 22 godine...i necu ga nikada napustiti..
JeNeA je bio dve godine vise od mene ali mu se smucilo da cita razne nebuloze i vredjanje pa je odustao...
Nema veze, da se ne bavim sam sa sobom i gnjavim ljude, samo sam hteo da kazem da nikome a ni ti ne zameram nista, mozda mogu i otac da ti budem jer imam 54 godine, mozda brat, ti si veliki grobar u to sam siguran i sigurno bi te zagrlio ako se nekad sretnemo...

Da ponovim, znam da si mnogo uradio za Partizan !
Znam da nemas nikakve finansijske koristi od toga !
Znam da si veliki Grobar !
Ne znam zašto pišeš samo u nekim etapama ,
ne znam zašto si ispljuvao Duleta ,a braniš Tošu ,
ne znam da li misliš da je Peković Tošin pijun koji mu je omogućio da se održi i dalje na mestu na kojem je.

Ne možeš da mi budeš otac ,i ja sma 40+ ,a za zagrljaj....hmmmm ....da nisi ti .... hahahahah , šalim se ,ostaj zdravo !
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ko god da dodje od pojacanja i ma kakav igrac bio u sadasnjem klubu mislim da ce druga prica biti kod nas. Muta ume od "balvana" da napravi igraca korisnog za tim, i dodeli mu ulogu koja ce da mu lezi tako da se ne sikiram. Imam strpljenja i dve sezone a ne jednu koju je trazio samo da se oporavimo i stanemo na noge ponovo.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stvarno ne mogu da verujem kada ljudi jos uvek po forumu brane Dzikica
Od utakmice sa Mornarom oktobra 2016 do Fmp -a juna 2017 dakle cele sezone da li neko moze da nabroji jednog jedinog igraca koji je nesto napredovao , koji je oslonac za sledecu sezonu, koga je Dzikic otkrio, radio sa njim, kome taj igrac duguje za svoju karijeru
Meni je razocarenje u njega krenulo jos od onog interjua koji je dao cinimi se u Pg
Zna se filozofija ovog kluba ili imas sampionsku ekipu ili je pravis drugog nema
Ne moramo da uzimamo klinca koji je najbolji u generaciji, najveci talenat uzimaj klince sa mestom za napredak koji ce da grizu, daj im stipendije i vezuj ih ugovorom na nekoliko godina i imas ekipu za dve, tri godine ako ne i pre
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Klub nam je ponovo u blokadi vec nedelju dana 40k eur. Da li neko zna ko je blokirao racun kluba? Cuo sam nesto, ali ne mogu da verujem da je to realnost na koju se mi inace ne obaziremo.

Ako se ovo ne obistini ides druze ti na jedan duzi odmor

WebCrew Edit
 
Последња измена од уредника:

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Koliko sam shvatio skupstina kluba mora da se odrzi 14 jula
Nijedno ime ne isplivava ni u najavi za predsednika
Doveli smo putem medija skoro 10 novih igraca
A realnost je da niti imamo predsednika, niti zvanicno potpisanog trenera, igraci jedan za drugim pakuju kofere a klub je u blokadi.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Klub nam je ponovo u blokadi vec nedelju dana 40k eur. Da li neko zna ko je blokirao racun kluba? Cuo sam nesto, ali ne mogu da verujem da je to realnost na koju se mi inace ne obaziremo.

Ako se ovo ne obistini ides druze ti na jedan duzi odmor

WebCrew Edit

Nema potrebe da cekas. Banuj odmah, posto si mi I za ovo dao poene. Prosli put za raspravu banovao nekoliko dana, a naveli ste razlog dve uzastopne poruke. Uvrede se brisu, umesto da se kaznjavaju. Drugacije misljenje je izdajnicko umesto da sluzi za polemiku..itd...ni sam ne znam koji kurac ispravljam ovde krive drine. Moj stav je da Dule Vujosevic jedan obican osobenjak koji samo svoju guzicu gleda I sluzi se demagogijom. On I Psd su dosli u klub, osvojili sve I svasta , a iza sebe ostavili pustos. Razbucane mladje kategorije, bez infrastrukture,bez trenerskog kadra sa milionima dugova u nasledje novim generacijama. To su dakle rezultati njihovog rada, I jedno I drugo. I ovo sve pricam do 2013 g. , pre dolaska ovih na vlast. Period od 2013 do 2015 je posebna prica....pozdrav svima
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ukoliko si zaista navijac Partizana, ti si najveca sramota koja je ikada sebe tako nazvala...
To sto ti iznosis nije drugacije ili izdajnicko nego CIGANSKO misljenje.

Jedino sa cime u tvom prethodnom postu mogu da se slozim je da I ja ne znam koji kurac trazis ovde.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Grobare, hajde nama neupućenima objasni šta te je toliko ražestio njacke? Njegov post je više nego očigledan sarkazam, to si sasvim sigurno shvatio, bez obzira na tvoju brzopletost u istupima.

Izvinjavam se kolegama, osetiljiv sam na Duleta.
Častim kočegu Njacketa pivom.
Izvinite još jednom!!!
:ziveli
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@natam navam

Ko prvo laz je da si bio banovan zbog dva uzastopna posta, banovan si zbog svojih upisa.
Druga laz koju si ovde napisao je da je neko od moderatora prosledio nekom drugom clanu tvoje prezime, sto je apsolutna neistina.
I onda dodjes i mislis, da nas je neko tuzio bez konkretnog izvora i na taj nacin isprovocirao dosta clanova.
Prvicno sam te banovo na 6 meseci i stvarno ne znam na koji nacin si se vratio tako brzo ( verovatno je to moja greska ). Sada je ban trajni.

Diskusija se ovde zavrsava, nastavite normalnim tokom.
 
Последња измена:

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Prespavao sam zurku, ali vidim da je sad sve ok!

@grobar-do-groba

Ponuda prihvacena :ziveli
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
:ziveli

(a sta znaci kada imam one crvene kvadratice ispod imena, jel to znaci da nisam bio dobar :) ? Prepravite ih bar u neku drugu boju..)

O temi: zna li neko kako Novica razmislja i ima li on opcija i zelje da ide negde? Kakav god da je, on je srce ekipe i voleo bih da ima neku ulogu i dalje...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Siki i Tosa se ponasaju kao dva losa poker igraca ciji blef i dete cita
Filizofija hvali me - hvali cu te
Katanac nam naveliko preti
Neka nam je Bog upomoc
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Sad na zvanicnoj fejsbuk stranici KK Partizan objavljeno da smo doveli Obrada Tomica, deklarisanu cigansku picku. Jel oni ovo namerno rade? U zivotu nisam zvizdao igracu KK Partizan, ali ovome cu zdusno zvizdati. Sramota
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Ako smo doveli ovu anonimnu cigansturu, pozeleo bih skupljacima staza tosi i sikiju sto brzu invalidsku penziju!
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Onaj sto se divi ciganskim govnarima kad udaraju Milutinova...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top