Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Videh I ne bi mi dobro... jos Baneta Djekica da vratimo ...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Kako misliš na platnom spisku? još uvek mu dugujemo, ili još uvek mu teče ugovor na osnovu koga se stvaraju nova dugovanja prema njemu?
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.406
Reaction score
4.452
ma bolje i Čakarević i Đekić, ma može i Bešović, sam ne ona raspala ciganštura iz Kaknja...fuj...
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Jedan slovenacki portal javlja da smo zainteresovani za Matica Rebeca.
Nadam se da ima istine jer smatram da decko zna znanje, inteligentan je a moze jos i da napreduje.
Prvi put sam ga gledao u slovenackom kupu dok je igrao za Helios Domzale koji je tada trenirao zmago sagadin i videlo se da je decko talenat.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ma Rebec je indijanac, igrac za Krku, kao i bivsi trener nam... Tamo lici na nesto, kod nas bi bio pandan bivsem nam treneru...
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Da ne ispadne da mi je neki rod, drugar ili da ga branim ali cisto iz kosarkaskog ugla smatram da bi nam taj indijanac dobro dosao :D

Ima on kvalitete, samo ne znam koliko se podudaraju sa kvalitetima i standardima Partizana, doduse kada uzmemo u obzir da nam je trener Muta u njegovu igru se itekako uklapa plej koji prangija spolja i igra pik. Ja iskreno ne volim shoot first pleja nikako.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
...indijanac ili kauboj, zavisi od sistema i upotrebe a tek onda od njegovog stila.. i Muric je bio indijanac pa je opet nesto i odigrao, indijanski borbeno :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad je Muta poceo da da okuplja svoje omiljeno drustvo u KK. Fali Milos Borisov i Stiven Markovic ako se jos bave kosarkom obojica a nebi los bio ni Miljan Pavkovic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top