Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Dzikic u prolece 2016 uzdisan u nebesa smatran novim Duletom,
Jun 2017 on je predstavljao sve lose i sto jeste i sto nije, a ruku na srce istina je između,
Najzalijemi dve protracene godine, bez izjednog napravljenog igraca i leto 2017 docekasmo kao 2015 opet od nule.
Mutin stav mi se ni malo ne sviđa oko pravljena igraca za reprezentaciju, i EC u fazonu nismo mi za to.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kakav vrhunski sarkazam, Ivanovic da se postidi, rekao sam ti vec da me ne citiraš kad ne mozes da dobacis, to je bilo onomad kad si me ubedjivao da je gordon odlicno pojačanje, na ignore si, ionako spamujes svaki dan sa Instagramom i vickastim postovima.

Izvini boškić, jel ti to mamička rekla da si svepametan? Haha
Kakav si ti nabeđeni đilkos... vrišti narcisoidnost iz tebe, nisi bolji od onog agatonovića
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.537
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Da se vratim na temu pošto sam odradio današnji društveno korisni rad komunikacije za mentalno izazvanima.
Mutina izjava sa strancima je debilna, KKP treba da razmišlja o sebi i kvalitetu talentovanih igrača, a ne nacionalnosti.
Uostalom ovaj ciganski kozojebac ko god da je doveo igra za bih.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da se podsjetimo. Dzikic je lose selektirao i vodio tim. Kao rezultat njegovog rada kao trenera ne moze se naci ni jedan promil neceg pozitivnog kad se pdovuce crta. Eto neka bude na nuli. Na kraju nas je jos odjebao najopustenije i presao u usranu buducnost.

Muta je upravu mi sa ovim timom nemamo sta dat razimo u evrokupu. Treba nam 5 igraca ozbiljnog kvaliteta tj prva petorka da bi bili konkurenti u ABA i evrokupu. Takve necemo dobiti. Spremite se za jednu dugu sezonu i jako tesku za gledanje.
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Dzikic u prolece 2016 uzdisan u nebesa smatran novim Duletom,
Jun 2017 on je predstavljao sve lose i sto jeste i sto nije, a ruku na srce istina je između,
Najzalijemi dve protracene godine, bez izjednog napravljenog igraca i leto 2017 docekasmo kao 2015 opet od nule.
Mutin stav mi se ni malo ne sviđa oko pravljena igraca za reprezentaciju, i EC u fazonu nismo mi za to.

Mozda u startu skida pritisak sa sebe i ekipe, prvo da vidimo roster pa onda komentarisati o dometima
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.285
Reaction score
18.418
Локација
Kej Republika
KK Partizan

Pritisak, ambicija, obaveza, tradicija, prepoznatljivost, rad, institucija, umetnost kosarke...

Kad pises o KK Partizan jedna od ovih reci iznad se mora upotrebiti. U svakoj recenici.

Izuzetak je "zamenica" Dule Vujosevic. Ona se odnosi na sve gore navedene.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ako ce da skida pritisak dovoljno je da kaze dacemo sve od sebe na svakoj utakmici i nema Grobara koji ce mu sta zameriti, a izjave nema sta mi tu da trazimo me samo pidsecaju na izjave ex kouca takvi su kakvi su.
A sto se tice stranaca to je tek sou zivi, vise su klubu dali Zo, Veseli...nego mnoge nase nade i talenti kojima je transfer bio da nam postanu izvrsni poverioci.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ja stvarno ne razumem.Ko bre da istrpi godinu dana.Sto bi mi trpeli,nek trpe limenke ili ko god,mi smo PARTIZAN naviknuti na pritisak na trofeje,nek te trpe kuci Muto,u Partizan samo u meso ,borba bre,uvek na trofej pa makar iu NBA ligi.Jeb'se Muto,menjaj stav.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Limenke sa pumpanjem drzavnih para su cekale ne jednu nego tri godine. Kosarka nije tablic pa da se nesto uradi preko noci, pogotovo kada nikakve osnove nemas (to je Stojance lepo objasnio) Mlado jezgro, uz par stranaca fino probranih i da skupa napreduje ekipa, sasvim dovoljno. I mnogo bolje od alibi vodjenja ekipe i Amera sa jednom nogom i veterana.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Woody tacno tako, ali daj prvo da vidimo mlado jezgro i par stranaca....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mnogo malo nam treba da spustimo kriterijume.Partizan je osnova ,ostalo je nadogradnja.Meni ne smeta da nema trofeja,nemoze se uvek osvajati,ali unapred alibi prica to ne prilici Partizanu.Mozda gresim ali koliko pratim Partizan nesecam se da smo se ikad predali pre pocetka.Ako gresim,jedem govna bez argumenta nek me neko ispravi.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.362
Reaction score
1.933
Локација
Gde god ti da igras...
Sprda se sa senilnim todoricem, fikusom silobadom i onim kumom iz sns kome ne zelim ni ime da zapamtim. Ako je to bedem koji vodi i brani KKP nemamo se cemu nadati ni ove sezone.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Velika steta sto se ne napravi malo jaci tim ove godine s obzirom da otrovni patuljak place li place sto znaci da su mu koliko toliko zavrnuli slavinu.Bilo bi lepo iskoristiti to sto su poceli da se raspadaju.Nadam se da ce Muta dovesti neki kvalitet da se posibamo sa panterima
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Ne curi nista, Matic objavljuje ono sto mu se kaze iz kluba, samo je pitanje dal taj ko mu daje informacije ima dobre namere.
Isto je bilo sa blicom dok je Tegeltiji sve informacije o kk davao Dzikic po licnom poznanstvu.

Upravo tako.
ne verujem da taj Matic objavljuje nesto bez dozvole...

http://www.mozzartsport.com/vesti/aranitovic-u-partizanu-moze-ako-daju-marinkovica/173295

Čestitam upravi koja je se još jednom napenalila, i dozvolila ovom patuljku (u svakom smislu) da se sprda sa nama.

JEBALI VAS CIGANI KOJE STE DOVELI I KOJE HOĆETE DOVESTI.,

nije bas Coki objasnio kakvi su mu ti "igraci pod ugovorom a da nisu primili platu 6 meseca".... kaze "isfinansirali smo njegovu povredu ?! nego sta ce, ako mu se igrac povredi nece valjda sam da placa lecenje"....

niko ne sme da napise sta se tamo kod cigana dogadja...opsta bezanija i rasprodaja... osim ako ne racunaju da napadnu F4 sa lazicem i rakicevicem....
da se to desavalo kod nas, jedva bi mediji docekali da se danima razmatraju crna scenarija...
 
Последња измена од уредника:

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Srecom pa je kod nas sve u redu,pa novinari nemaju potrebe da pominju brilijantno vodjenje kluba od strane todorica i silobada,te nam ostaje vremena da bacimo pogled u zeleznik, i nasladimo se njihovim mukama.

Insajderi svih zemalja, ujedinite se.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mene insajd informacije toliko iritiraju.
Prvo, sta ja kao navijac treba da znam ko s kim ne govori, ko se posvadjao, ko je ciji covek, ko je koga izjebao i slicno. To mi je toliko zuta stampa da mi se gadi. Ja kao navijac treba da kupim kartu i neki predmet sa obelezjem, da odem na utakmicu i to je to. Neverovatno mi je samo kako je to u redu da se iznose podaci koji su zapravo tracevi, a kad neko pita kakva je situacija o stanju duga javi se neki pametnjakovic pa kaze ko ste vi da se vama polazu racuni. Drugo, Stojance je o tome lepo pisao, da i pored nenormalnog okruzenja postoji zdrav razum, koji stavljamo po strani zbog traceva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top