Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Prvo sto sam pitao na pocetku sezone jeste da li se vraca grb na mesto.
Mnogo lepse ovako izgleda parket i imam osecaj da igramo kuci pored navijackih uticaja.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Piše 11. novembar ali ne i koje godine. Danas je osmi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
Kakav si ti mali vragolan :D

Da se napravi jedan emotikon zenski sa varjacom... koja se po potrebi pretvara u bejzbolku :hypnotic
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Nama treba pre svega budzet u iznosu kao i drzavnoj fufi...za pocetak...
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
a i taj zagorac pcu kakim,necu kakim....mada i ako dodje nama ostaje problem odrane svaku jbn utakmicu....tj muta....
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
A i on,kao da se izgubio u šumama Darkvuda,ni traga ni glasa id njega,bojim se da će u silnoj jurnjavi za njim u šumi naći nekog Robinsona i to je to,to je Zagor samo de malo ofucao.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jaco, može i u Papovku, e sad, da li pojedinačna ili rafalna paljba, to ćemo videti, na osnovu "umjetničkog dojma za trostruki aksl"... :D Pustite, bre, zalizano govno smrdljivociganJsko, da vidimo šta ćemo za 4, to nam je bitnije, a ni naznake dovodjenja takvog igrača ne videh...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Meni je nekolicina bivsih igraca, trenera i skauta rekla da je Zagorac promasaj i da ce samo unazaditi Partizan.

Ja sam relativni laik sto se tice kosarke pa me zanima razlog velikog optimizma bar sto se tice navijaca?
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Posle ovolike Telenovele oko njegovog dolaska , meni vise postaje sve jedno da li ce doci ili ne, bolje da smo nekog klinca doveli talentovanog pa makar i na kaljenje u drugi tim nego ovako u iscekivanju prođe pola sezone
Nijedan igrac nije iznad kluba !!!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Milosavljevic, Lucic, Tepic, Macvan, Lovernj, Vesterman, Novica, Bozic... su ljudskim i igrackim kvalitetima previse podigli standarde da tesko mogu na takav nacin da posmatram sadasnje igrace. Nekako mi nije isto. Dodju, budu, odu, zaboravim ih za sest meseci.

Kad ponovo nadjemo takve bicemo opet onaj stari Partizan. Po uslovom da takvi ljudi i sportisti i dalje postoje. Ili da jednostavno prihvatimo da je to bila jedna era koja se zavrsila i koja se nece ponoviti vise.

A zapravo fali onaj ko je sve te ljude povezao u celini i ko je iz njih izvlacio ono sto smo svi mi toliko voleli.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
U klubu je sad sve naopacke od onoga sto je bilo i sto bi trebalo da bude. Umesto ozbiljnog trenera, imamo cirkuzanta na klupi, umesto predsednika kome je Partizan na prvom mestu, imamo coveka kome su na prvom mestu senzualne usne predsednika ove nesrecne drzave, umesto casnih ljudi pored trenera imamo celavu pevacicu kojoj je specijalnost zabijanje noza u ledja svojim najblizim saradnicima, coveka koji za sicu tuzi klub koji ga je finansijski obezbedio, umesto igraca koji ce da grebu i rukama i nogama da protivnik ne da kos, imamo igrace kojima je cilj sutirati sto ranije i iz sto neizradjenije pozicije, i kojima je ispod casti spustiti se u stav, umesto Grobara na tribinama imamo placene navijace, itd, itd...

I onda je najbitnije da li ce doci Zagorac ili nece...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
ma, čekajte, preCednik Ostoja je onomad pomenuo da dolazi četvorka - e, sad, ili ja nisam dobro video šta igra Zagorac ili Drugu preCedniku nisu dobro objasnili da Zagor nije igrač za poziciju 4
Iiiiiliiii.. se diže prašina sa dovođenjem Zagorca ( koje je realno na dugačkom štapu, jer bi njega zalizani najradije zavaljao u neki EL tim, a cigani nisu u opticaju jer igrač ne želi tamo), a u tišini se radi na dovođenju prave četvorke, pozicije koja nam najviše nedostaje

što bi rekao Radosav u Đekni: "A, viđu, što znaaa jaaa.."
:confused
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ma završena četvorka još onomad,kupljana na Aliju(fri šiping) nego gleda Ostoja da iskoristi popust koji važi za 11.11:D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda je ostoja(bice veliko slovo ako zasluzi) mislio da "dolazi" potrazivanje od neke cetvorke..heh
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Hahaha, Ostoja prodaje price za neke vasionske cetvorke, a ovamo nema 20.000 da isplati, izgleda da Ostoja ne zeli da se konfrontira za ljubimicom i gazdom mu, da ga ne nervira mnogo jer ce mu krenuti pritisak bolesnom degeneriku
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top