Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.391
Локација
.
Jbg Dzine, a kako treba da kaze da voli Partizan a da se to ne bi tumacilo kao "ucmarivanje" klubu? :D

Tuljo, nisam siguran da imamo luksuz da izgubimo angazman jednog ovakvog igraca zbog duzine ugovora. :confused

Ja opet kazem, mozda jeste nas ali momenat u kojem se “javno” izjasnio o navijackoj opredeljenosti je licno meni malo degutantan jer opet kazem, nikad nisam voleo a u 99% slucajeva se ispostavilo da sam bio u pravu kad igrac po dolasku u klub potencira kako od malih nogu navija za Partizan. Recimo licno ja vise postujem Djurdjevica nego bilo kog od “nase” dece koji je dosao i rekao znate ko sam sta sam, necu da se foliram, dacu sve od sebe i dao je.
A ova naivnost na niovu francuske sobarice licno kod mene ne pije vodu. Druze da me zove Partizan, aj da vidim da bi me bilo ko duze od 2 sata(toliko otprilike treba da se resi papirologija) zadrzavao da potpisem.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Ako imaju malo mozga uzece ga i na dve godine,prosto jer je bolje da na kraju sezone ostvarimo neki profit za njega nego nikakav.Kapiram ja da oni hoce da od ove dece naprave tim koji ce dogodine da sabija sve pred sobom,ali onda su i Goss-a i Millera trebali da potpisu na 3 godine ,a ne na dve.Svakako ce i Goss i Miller dogodine u neki drugi klub ako planiramo da uzmemo neke pare za njih sto je valjda i bio cilj potpisivanja na dve godine.Lepo bi bilo da se potpise bar 2+1 pa da se nadamo produzenju na kraju tekuce sezone ali bolje i 2 nego nista.Mali je GROBARCINA ,a Boga mi i zlatna koka.Rade cekamo te
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
I ja mislim da nismo u situaciji da toliko zatezemo oko ugovora. Ako nam je do para i prodaje mozemo i sad na leto da ga prodamo. Sta kao napredovace kod
Mute toliko da mu skoci cena. Ako je mogao da igra Nba moci ce i da pisa po ovoj aba sirotinji jos od januara.
Da je mogao da igra nba igrao bi ga, ali ok nama ce biti pojacanje...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Podrzavam to sto nasi nece da prihvate menadjerov uslov. Ne smemo biti usputna stanica, bar ne za domace igrace, i to jos nedokazane, ma koliko talentovani bili.

Inace svaka cast Zagorcu, nadam se da cemo ga gledati par sezona u nasem dresu.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Setih se tajm auta na derbiju,divljao je najvise (to je valjda onaj simptom srbin-poturica).Pozeleo sam mu sve najgore,drago mi da su pocele da se ispunjuju.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
U 16.30 vanredna konferencija druga predsednika ostoje.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nadam se da ne, ali tako mi deluje. Cak sam ubedjen 99% kad vidim napade u ciganskom glasilu blic. Zna se ko stoji iza sportske redakcije u blicu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Svinjnformer pise da Zagorac dolazi na predstavljanje danas u pola pet, trogodisnji ugovor.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.256
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Moram da ponovo pitam sta to konkretno vidite u Zagorcu?

Evo ja čisto moje subjektivno mišljenje. Momak je odličan atleta, može mnogo da nam pomogne jer dosta ulazi pod koš, što naši sadašnji bekovi i krila retko rade, korektan šuter, jednostavno ako si ga nekad gledao vidiš da momak zna košarku. Nije pojačanje u rangu prvom Pavlovićevog dolaska, ali može stvarno mnogo da nam pomogne.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Pfff trogodišnji ugovor...

Muti izgleda treba dupe da ljubimo, samo zbog stvaranje sjajnog osnova, na koji će se tim dalje samo nadograđivati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top