Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Siguran sam da bi se nasao neko lagano da pokrije tih 7 miliona a da moze i da kupi klub. Neko kao Divac npr..ali ko ce ispeglati dug a da se drugi pitaju i otjeraju te na kraju..neozbiljno takvog dobrotvora ocekivati..Pekovic je cini se uzimao a ne davao.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Da li ce neko od novinara pitati bjelopoljskog narko dilera za objasnjenje u vezi Partizanovog duga? Kapiramo da nije narocito inteligentan (pogledati pod razvlaci je pola Crne Gore ja je zenim), ali valjda mora znati bar nesto.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.801
Reaction score
2.573
Локација
CyberSpace
................................................

Misterija Partizanovog duga - 7.186.150 evra

http://www.mozzartsport.com/vesti/misterija-partizanovog-duga-7-186-150-evra/187876

".........da vidimo da li košarkaški klub Partizan u ovom pravnom licu postoji ili ne postoji. Ako ne postoji, izgubićemo tri godine, ali ćemo se vratiti bez dugova", podvlači Ostojić.

šta ovo znači??? :?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako odradimo uppr Pionir mene videti nece jer to vise nece biti KK Partizan, a vidimo da je Ostoja covek od zadatka. Pekovicu sve ti i zivo i mrtvo, iskoristio si nas da bi dobio jebeni hotel na Zlatiboru, mrs
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
U medjuvremenu...

Dobrodošlica bivšem kapitenu Čanku! Da nam bodrimo i idemo napred, to je ono što je do nas.

Od svega juče rečenog na KZŠ, posebno me raduje:

1. "Mogu da obećam da ću sa strućnim štabom dati 100 posto energije i znanja da Partizan vratimo gde mu je mesto pre svega u smislu normi ponašanja i igre" Čanak

2. "Kao što su naši prethodnici rekli, Partizan ili ima tim koji će da juriša na najviše ambicije ili da ima tim koji će da za koju godinu to isto da napravi”, istakao je Mijatović

Ako ovo bude ovako, to je ono što ja i očekujem od svakog našeg kluba.

Još jednom, dobro došli momci!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Iako ie uppr zelja ciganske javnosti kako bi konacno progledali i sprali fmp ljagu sa sebe, nadam se da ne postoji idiot koji razmislja u tom smeru... Pionir bi ostao pust, a mi grobari nevidjene jajare.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Iako ie uppr zelja ciganske javnosti kako bi konacno progledali i sprali fmp ljagu sa sebe, nadam se da ne postoji idiot koji razmislja u tom smeru... Pionir bi ostao pust, a mi grobari nevidjene jajare.

To nikad ne sme da se desi. Ni po razno.
Nema veće sramote od toga što su oni uradili, što se pretvaraju da je limenka iz Železnika njihova pokojna zvezda.
Ni poraz od 200 razlike, ni 6-ta liga nije sramota ravna tome.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ukoliko se desi UPPR meni će do takvog Partizana biti kao i do Tamiša.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Nije problem uppr nego sta sadrzi taj uppr. I normalno da se izbegne ciganska varijanta koja je cist kriminal. Mi ne prestajemo da postojimo i ako udjemo u uppr.
Bolje uppr nego gasenje a takodje je bolje i gasenje nego covicev uppr.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Uppr nikako, boli me ona stvar kako se zove. Kontinuitet imena i nastupa su sve, napraviti ekipu od 10k evra i igrati beton ligu, nema problema nikakvih.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Uppr, nije da ga prizivam, podrazumeva kontinuitet i upravo je njegova svrha opstanak nekog pravnog lica, uz rasterećenja i manji pritisak u prelaznom periodu. Ono što su cigani sproveli, uppr+zamrzavanje+tehničko poslovna saradnja+telekom-telekom+odmrzavanje... to je nešto što knjige ekonomije i prava ne poznaju, takvi procesi se pre obrađuju u okviru biologije i citologije i obično se nazivaju mutacija.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Tobacco, što smo mi Grobari jajare?! Pitamo se za nešto?! Naši navijači su članovi Skupštine, ili kog već tela koje "odlučuje" o nečemu?! Navodnici - zato što se zna ko zaista odlučuje... :( Doduše, ispali smo lakoverni, a izgleda da nas to, još uvek, ne popušta...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nisam rekao da smo jajare, ne dao Bog. Ali ako to sranje sa upprom prodje nego sta bi bili. Musavim panterima izbijamo bubrege i izazivamo nervne slomove zbog fmpa, jel treba da dopustimo istu situaciju?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Da malo pojasnimo ,
UPPR uopste nije problem , nemoj da to mesate sa ciganima i Zeleznikom.

Postojeci KK , sa istim pibom, adresom , istorijom , moze da sprovede uppr bez menjanja istih.

Kod cigana je bio UPPR i preimenovanje FMP u CZ ,da bi nastavili da igraju ABA ligu i konkurisu za ULEB takmicenja.

Ukoliko bi KK sproveo UPPR , morao bi da se oprosti od profesionalne lige i igraca koji za to primaju platu ,ali posle 3-4 god mogao bi nesmetano da se vrati u normalan zivot ,sa istim imenom i neprekidanjem istorije postojanja .

Drugi je tu problem . I da mi hocemo UPPR , i da nam oproste većinu duugvanja ,ko ce platiti ostatak ?
Problem je i kome mi to dugujemo . Cigani su većinom dugovali bankama i drzavi i imali su bogate sponzorske ugovore s kojim su lako otplatili ostatak .
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Za njih mi se jebe, oni ne postoje od 2011 godine.

Sto se nas tice, jasno je da nam ovi naprednjacki trojanci nece doneti nista dobro. Oni su tu da nas unazade, jer sve i da ne zele ono sto naprednjak dotakne to je upropasteno. Pogledajte na sve strane i bice vam jasno. Oni sve sto rade rade unatraske i na stetu svakog. To je prokleta skupina jer im je izdajstvo na teretu.

Nas jedini spas su nase legende i navijaci Partizana treba da se ujedine oko toga. Znam da ce biti tesko, ali drugog ne vidim. Partizan trenutno nema nista sto vredi u klubu, ali van kluba itekako ima.

- Predsednik Kosarkaskog saveza Srbije
- Selektor kosarkaske reprezentacije Srbije
- Trener prvaka Evrope i najbogatijeg kluba Evrolige
- Direktor NBA ligasa

Takav potencijalni kapital (ne mislim novcani naravno) nema nijedan drugi klub u Evropi. Mi treba da se slozimo i pokazemo stav, a svaku naznaku naprednjastva, pomirljivih tonova i opravdavanja Todorica i slicnih treba kazniti ignorisanjem.
 
Последња измена:

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Kako sam saznao u Kragujevcu danas, Lončaru se ne vraća u Srbiju iz Španije. Imao posao tv konsultanta lepo plaćen, zabavlja se dok vodi Radnički...

Ovima ovde je rekao da sve i da se desi da dođe u Partizan neće napustiti Radnički
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.840
U medjuvremenu...

Dobrodošlica bivšem kapitenu Čanku! Da nam bodrimo i idemo napred, to je ono što je do nas.

Od svega juče rečenog na KZŠ, posebno me raduje:

1. "Mogu da obećam da ću sa strućnim štabom dati 100 posto energije i znanja da Partizan vratimo gde mu je mesto pre svega u smislu normi ponašanja i igre" Čanak

2. "Kao što su naši prethodnici rekli, Partizan ili ima tim koji će da juriša na najviše ambicije ili da ima tim koji će da za koju godinu to isto da napravi”, istakao je Mijatović

Ako ovo bude ovako, to je ono što ja i očekujem od svakog našeg kluba.

Još jednom, dobro došli momci!

I ovo.

Svesni smo postojanja jednog kontinuiteta filozofije kada je u pitanju selekcija ličnosti koje su ulazili u Partizan i želim da klub zadrži taj identitet od koga ne sme da se odustane.

Sad koliko ce moci ne znamo, ali da se zna koji su kriterijumi.

Možda bi mogao da napravi aranžman nalik onome koji je Zvezdan Terzić sklopio u ime fudbalskog kluba Crvena zvezda? Podsetimo, ovog juna Zvezdin generalni direktor je rekao.
"Posle višemesečnih pregovora prošle nedelje je potpisan sporazum sa Marfin bankom prema kome je ugovoreno da do 15. juna platimo 1.000.00 evra, a da nam 5.500.000 buzde otpisano".

Mijailovićev komentar?
"Ponudio sam Marfin banci da otkupimo 400.000 evra duga na ime kamate od 1.100.000. Možda Marfin banka više voli Zvezdu, ako su njima pristali da daju da za 1.000.000 evra otkupe dug od 5.000.000. Nisu imali razumevanja. Blokirali su nas pa pozvali na sastanak. Nisam otišao na taj sastanak".

I dodje Vucic i mi mu se zahvaljujemo. Mirise li vam na to?

Sto kaze tobacco, hoce li se naci neko da priupita Pekovica i njegove saradnike kako se ovo desilo a tupili su kao nenormalni da je sve zbog smanjenja duga i jos se zahvaljivali psihu?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Pa smanjili su dug...ali njihov.
Dug prema partiji i velikom vodji....a nas, Partizan, ko j.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top