Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Mene, između mnogih drugih stvari, zanima da li će neko, iko, bilo ko, možda čak i kafe kuvarica, razmotriti mogućnost molbe da se utakmica protiv Limoža pomeri za dan pre, posle, kakogod, kadgod, po rasporedu pada na Sv. Nikolu, pola Srbije slavi a druga polovina ide u goste... Možda glupo pitanje?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Pa nije prvi put...pretprosle godine cini.mi se smo igrali na sv Nikolu. Ja sa slave otisla pravo na utakmicu.

Generalno samo kod nas se pravi problem oko toga... cela Premijer liga igra na Bozic -njihov i 01.i 02.januara..
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Jeste, i to, mislim, sa Megom, kad smo imali +17, 18, tako nešto, pa zasrali, po običaju, i pukli... Ja kod zeta na slavi pa pobegla na cigaretu i gledala na tabletu... Msm, i ovako je hala više prazna nego polupuna, o punoj ni u ludilu ne smem da razmišljam :(, a tek tad...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Samo da Mutisi posle sokica vidimo leđa
Ocigledno sa timom moramo i trenera da pravimo
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Koliko čujem Muta će vrlo brzo biti bivši, a ono što mi se ne sviđa je to što je najbliži klupi Crnogorac. Nije što je Crnogorac nego što nema nijedan slobodan a da valja.
Vjerujem da će se već danas znati više, a ne želim da vjerujem u ovo ime što se pominje iako je poprilično sigurno da je uspostavljen ozbiljan kontakt sa novim trenerom.
Kad su već riješili da miču Mutu neka to bude neko dostojan Partizanove klupe...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Od tih Crnogoraca dolazi u obzir samo onaj lik sto je vodio Sutjesku u ABA ligi.Pa da vidim ko sme da zabusava :D
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Kako ne shvatate da je manje-vise svejedno ko ce biti trener...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
To smo poedini shvatili odavno, daj zabave malo,zgadija ce da tera dok ne ispuni Duletov niz garantujem,tada nam i udele nesto mozda nam i Marfin otpise kredit onako odjednom...
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
539
Naravno da je nebitno ko je trener... Po meni je fantasticno to sto je trener Muta , tj lik za kojeg me savrseno boli kurac i jebe mi se da li ce se vredjati sa tribina i jebati mu se mrtva majka, a ne neko od nasih , jer stvarno ne bi valjalo u ovakvim trenucima potrositi neke nase ljude,Partizanovce, koji ce nam trebati u buducnosti kada nam ovo zlo sjase sa grbace, jer prvi sada svakako NE MOZEMO BITI ...

Od nasih mislim na Canka, Vladu Scepanovica, Miloja... Znaci ako vec hoce da smene Mutu, neka novi trener bude neki Vukoicic, Steva Karadzic ili neka slicna kreatura , za koju ce me takodje svrbeti mosnice, a nasi ljudi neka sazrevaju,uce i napreduju na nekim drugim mestima , i cekaju pogodan momenat za rad u svetinji, jer nema razloga da taj momenat bude sada , i da se nasi ljudi, pravi Partizanovci, vredjaju i teraju sa tribina , dok celavo matoro smece T. i ekipa i dalje jasu ... I dalje me dusa moja boli za Perom i nacinom na koji su ga isturili i prodali ...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Pera je naša legenda i svi ga volimo, ali nema mi on nekako taj temperament za trenera, previše je smiren i fin.

Vlado Šćepanović bi bio lepo rešenje, Čanak je takodje pokazao da lepo vodi ekipu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Cudna smo mi Grobari sorta, nesrecni Pera je u januaru 2016 izvizdan i ispljuvan od gotovo svakog grobara, dosao Dzikic car, legenda, novi Dule opet na kraju ispljuvan, dosao Muta stari vuk, istrpece pritisak, da pravi mlade igrace opet ispljuvan...
Ko god da dođe pruzimo mu podrsku jer taj dolazi do se rve sa posledicama i sa problemima za koje nije odgovoran
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.989
Локација
ante portas
Koliko čujem Muta će vrlo brzo biti bivši, a ono što mi se ne sviđa je to što je najbliži klupi Crnogorac. Nije što je Crnogorac nego što nema nijedan slobodan a da valja.
Vjerujem da će se već danas znati više, a ne želim da vjerujem u ovo ime što se pominje iako je poprilično sigurno da je uspostavljen ozbiljan kontakt sa novim trenerom.
Kad su već riješili da miču Mutu neka to bude neko dostojan Partizanove klupe...

Koji Crnogorac?
Dubljevic?
Do sada su se po kuloarima pominjali Canak i Vlade Jovanovic.
A Dublja je brat grobarski 1/1 :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Po limarevoj izjavi se moze zakljuciti da Muta jeste bivsi. Mada, Ostoja je pokazao da je veliki lazov jer je slagao sve sto je rekao na prosloj konferenciji za stampu, tako da njegove reci treba uzimati s rezervom.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Dajte onog iz Igokee, Dragana "os platu" Bajica :D lud lik, ojacao bi karakter ekipe, e sad koliko je kosarkaski potkovan, nisam upucen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top