Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
šta reći, izgleda da nam je "marketing" počeo da radi, da po ugledu na "uspešne" klubove iz našeg okruženja konačno počnemo da budemo finansijski solventni :puke:
sve i da se složim sa većinom post-a, ali ono "nema izgovora" mi je zaparalo uši - znači izgovori su bili da nam ruše Klub, izgovori su bili da nam teraju namerno igrače i teraju sposobne i dovode nesposobne trenere i predsednike koji "vole Partizan" al' samo kad nešto imaju od njega, izgovori su bili kad nam otruju igrače pred najbitnije utakmice u sezoni??? :mad:
ccccc :pop
"dobro pamtim sve.." :partizan-fan:
Samo mislim da smo se pogresno razumeli. Naravno da sam protiv svega sto si naveo i to nikako ne spada u izgovore. Naprotiv, sve to je moralo da nas okupi u jos vecem broju u Pioniru, da ne damo na svoj klub, da pokazemo stav. Nazalost, znamo i sami da pokretacka energija i snaga krecu prvenstveno od organizovanih navijaca al to je tek tema za sebe. Tuzna tema u nasem slucaju. Takodje, koliko se god neki kleli i u porazu i u pobedi, sa vama i u beton ligu... svedoci smo da se masa pokrene tek kada smo konkurentni, kada se igraju "velike" utakmice. Ovo je vise bio apel na njih.
A za marketing- i na najduza putovanja se krene prvim korakom, nadajmo se da je to taj korak.
Uzdravlje :ziveli
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Пејџ је играо NCAA финале (чини ми се да је Гос и освојио), тако да сугурно добар играч, вјероватно само због физичких недостатака не може у NBA. Само се надам да ће брзо снаћи. Требамо наћи још једног бека и морамо наћи 4ку и 5цу јер мислим да можемо до АБА титуле.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.558
Локација
Beograd
Заиста штета...
Момак је свакако истински Партизановац, али никако не мање важно и то што је добар играч на својој позицији...чак и ако планирају да ту доведу неку ,,звер,, он би добро дошао да има одређену минутажу бар док се та ,,звер,, мало (који минут) одмори на клупи...
Е сад једино ако они планирају да доведу две ,,звери,, тј. далеко боље играче од Луковића на тој позицији, па нам он као и не треба, али...
Да ли ће то баш да буде тако?
Ако се ове године озбиљно не нападне та АБА тј. улазак у ЕЛ...не знам онда шта играмо...године пролазе...а ми нисмо истински конкурентни за тај врх...
Понеки ,,шамар опалимо,, али...
Мало је то за један К.К. Партизан...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Заиста штета...
Момак је свакако истински Партизановац, али никако не мање важно и то што је добар играч на својој позицији...чак и ако планирају да ту доведу неку ,,звер,, он би добро дошао да има одређену минутажу бар док се та ,,звер,, мало (који минут) одмори на клупи...
Е сад једино ако они планирају да доведу две ,,звери,, тј. далеко боље играче од Луковића на тој позицији, па нам он као и не треба, али...
Да ли ће то баш да буде тако?
Ако се ове године озбиљно не нападне та АБА тј. улазак у ЕЛ...не знам онда шта играмо...године пролазе...а ми нисмо истински конкурентни за тај врх...
Понеки ,,шамар опалимо,, али...
Мало је то за један К.К. Партизан...
Potpuno se slažem malo sam euforičan jer dugo se nije pravio ovako igrački tim, takmičarski. Nekako svi znaju igrati košarku a opet niko se nije posebno istakao negde. Ovaj Aleksej dobar samim tim što je reprezentativac ali nije imao bitnu ulogu ni u klubu ni u reprezentaciji. Page bi mogao biti barem isti kao Gos ali može biti i bolji i lošiji od njega. Gagića poznajemo, znamo šta može a šta ne. On svakako nije igrač sa kojim se napada titula. Novica ne može izgurati titulu već samo može dati dobar doprinos. Zagorac takođe dobar igrač, jako dobar ali ne izgleda kao vrhunski, kao neko ko u startu pravi razliku. On mi izgleda kao dobar osnov da se nadamo ali nije garancija uspeha. Vanju već dugo čekamo da proradi. Hajde neka to bude ove sezone ali nije garancija. Bondža Si nije ništa bolji od svoje konkurencije u drugim klubovima koji su nam rivali. Momak nije za velike domete. Pecarski je ekstra talenat ali nije dobijao priliku da postane igrač. Dobar jeste ali ne pravi razliku niti se to od njega očekuje. Sigurno da smo već sada bolji, puno bolji od onoga prošle godine i da nas neće šamarati neko poput MZT-a, ali smo još daleko od konkurentne ekipe za titulu. Očekuju nas sigurno još dva ili tri transfera i od toga će da zavisi da li se borimo za titulu ili ćemo tek biti "nezgodan protivnik" svakome. Treba nam barem jedan ili dva igrača za koja svi znaju da su ekstra kvalitet i dokazani na terenu. Ovoj je ekipi potreban Milan Mačvan, na primer. Ili neko takvog kalibra. Ako se to desi a svi drugi odigraju onako kako se nadamo da hoće ili bolje od toga, e onda napadamo titulu. Ne mogu da osetim kakva je klima da li igramo ravnopravno ili nam se mažu oči. Ovo za sada izgleda jako dobro a kako će završiti videćemo u sledeća dva transfera.... sa ovim do sada samo realno treći tim i ABA. Ako finiširamo sa još dva odlična pojačanja, možemo konkurisati i za titulu. JBG računam da Partizana ne može pobediti niko ko nije barem dva puta jači, a niko neće biti 2 puta jači ako dovedemo ono što treba.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Samo mislim da smo se pogresno razumeli. Naravno da sam protiv svega sto si naveo i to nikako ne spada u izgovore. Naprotiv, sve to je moralo da nas okupi u jos vecem broju u Pioniru, da ne damo na svoj klub, da pokazemo stav. Nazalost, znamo i sami da pokretacka energija i snaga krecu prvenstveno od organizovanih navijaca al to je tek tema za sebe. Tuzna tema u nasem slucaju. Takodje, koliko se god neki kleli i u porazu i u pobedi, sa vama i u beton ligu... svedoci smo da se masa pokrene tek kada smo konkurentni, kada se igraju "velike" utakmice. Ovo je vise bio apel na njih.
A za marketing- i na najduza putovanja se krene prvim korakom, nadajmo se da je to taj korak.
Uzdravlje :ziveli
druže, mi se ne poznajemo pa je i normalno da reagujem samo na napisano na Forumu, niko ne zna šta onaj drugi u stvari misli
opet, mnogo ljudi zaboravlja šta je bilo i u poslednjih par godina a ne pre 5 i više
kažeš da sve kreće od "organizovanih" i tu bih se složio - od ( nekih od) njih je krenulo i zaletanje na ljude sa decom, razdvajanje porodica po tribinama, šamaranje na pomen skota od "vođe" i sl.
pre toga, iako nije bilo dobrih rezultata, bilo je publike na svakoj utakmici ( čak prosečno najviše u ABA ligi te godine) ali nisu svi ljudi spremni na fizički obračun ( u svakom trenutku) kad krenu na utakmicu voljenog Kluba ( tu ubrajam i sebe - baš me zabole da mi neka sirovina razbija lobanju i lomi ruke i noge, njemu je to jeftino a ja cenim samog sebe više jer verujem da mogu da utičem mnogo više zdrav i prav nego polomljen i sjeban :angry-smiley-002: )
ja se toga sećam, ne znam kako je tebi to vreme ostalo zapamćeno :confused-smiley-013:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
U sustini, nisu rezultati ti koji su oterali publiku. To su uradili organizovani, potpomognuti jednom prilikom i sa ciganskim pickama bez obelezja. Do tog perioda imali smo najvecu posetu u ligi, iako smo bili kanta od ekipe.
Komentar kako nema izgovora deluje kao provokacija.
@ H.U.D. je to lepo objasnio.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Luković je sam rekao da mu ne pada na pamet da se vraća ovde i ako voli Partizan, bukvalno ga citiram. Ne znam odakle je i bila priča da će se on vratiti.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.330
Локација
Nickname
Publiku su oterali organizovani kada su bili u samom vrhu svog huliganizma. Nije ni sada svejedno doći u Pionir jer imamo 2 do 3 strane koje se ne slažu ali situacija je mnogo bolja jer je tih cigana debila mnogo manje, čak i protiv limenki su napunili samo pola sektora.

Zato ljudi nema izgovora, Beograđani i okolino kupujte sezonske, udaljeniji dolazite kad god možete, sramota je da na evrocup dođe 1000 ljudi, imamo i čemu da se nadamo ove sezone, ajmo mi u Pionir!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ja sam propusnicu imao sezonama unazad, tacnije sve do utakmice sa Olimpijom i svega sto se na istoj desilo. Na kraju prve cervrtine izasao, propusnicu dao drugaru i zavrsio sa odlascima na utakmice za tu sezonu. Posle toga do danasnjeg dana bio na par utakmica i to je to. Slazem se po pitanju uloge organizovanih u teranju verne Partizanove publike samo mislim da je sad pravi trenutak da se ta ista publika vrati. Organizovani sada imaju preca posla jer su se u medjuvremenu reorganizovali u vise kolona i svakoj od njih je jedan od prioriteta da privuce neutralne na svoju stranu. Al to su vec druge teme. Necu vise siriti pricu i privatizovati temu. Vidimo se u Pioniru, ziveli.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Mnogi od vas sigurno mogu dosta napisati o suštini moguće igre KKP, uraditi neku uporednu analizu i dati neku vrstu prognoze. Veća je briga uspeh u narednoj sezoni od bilo čega drugog što je bilo ili će biti. Rezultati sami po sebi nisu problem niti su presudno uticali da ljudi odustanu. Otišli su pretežno zbog ekipa koje nisu bile konkurentne da se ravnopravno TAKMIČE ZA TITULU (pa nije važno da li izgubiš u tom takmičenju ili dobiješ). Mi jednostavno nismo imali ekipu za takmičenje. Ako nema takmičenja i nade da objektivno možeš pobediti svakog (u seriji), ako nemaš ekipu, nemaš upravu (što mi nismo takođe imali), za koji K da ideš? Sve ovo još praćeno pljuvanjem Partizana od strane ćoravog. Da ne idem dalje na naše međusobne podele i ostale faktore. Kecmanova trojka je mogla i da ne uđe protiv Cibone ili mnoge druge lopte, ali bi ljudi dolazili na utakmice znajući da na jednu loptu možemo dobiti ili izgubiti titulu. Mi smo svi košarkaški pismeni navijači i dolazimo da bodrimo profesionalni košarkaški tim i gledamo košarku a ne grupu AMATERA koji su u stanju da prime 140 koševa za utakmicu. Pri čemu znamo da nemaju apsolutno šta da traže u nekakvoj SERIJI sa limenkama. 1 i 2, sa Budućnosti, Cedevitom, da su u stanju da ne dobiju ni jednu jedinu tekmu EC kod kuće, da ih mlati MZT. .. Nisu loši rezultati oterali ljude, već NEMANJE EKIPE, koja bi mogla ravnopravno da konkuriše za dobar rezultat. To je ono ključno pitanje: Da li ove godine (u poređenju sa konkurencijom), možemo ravnopravno da se borimo za titulu ABA ili ne? Pisati sada o tome ko je više a ko manje veran, koga su oterali a ko je otišao sam ili ko pripada kojoj navijačkoj ili političkoj frakciji, mislim da nije trenutak. Nikoga neću ni da favorizujem niti da napadam. Zanima me samo da li moj Partizan igra ili statira? Ako igra, ništa mi drugo nije važno, a ako satira, krivi su mi svi i opet nije važno, jer nema košarke i nema Partizana. U meni se probudila nada da se ove godine možemo boriti ali gledajući ostale, bojim se da će nam za "uspeh" proglasiti i ulazak u 4 ABA. Jako bih voleo da o tome makar i nagađamo jer znam da mnogi među vama poznaju tržište (prate barem medije). Šta mi možemo dovesti a šta nam treba da bi zaista igrali ulogu i imali solidnu šansu? Ima li nešto što bi bilo IZNENAĐENJE na centru, šta bi bio BUM a da se može dovesti po kvalitetu Aleksa Marića ili Milutinova? Malo mašte, malo rasprave uz dozu realnosti. Doduše, ne znam koliki je budžet za igrački kadar ove sezone? Da bih znao u kojim okvirima da razmišljam :) Možda ima neko ko je u off-u da je kvalitet, a da bi Partizan mogao da mu bude pogodan za povratak u forumu i poslednje prodavanje za lovu nagodinu?
 
Последња измена:

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Bravo za Dzonija! Svaki pravi grobar ide zato sto voli grb i boje a ne zato sto u ekipi imas zveri koje kidaju (veseli, gist, dzerels...) Ja kada god sam u mogucnosti idem na utakmicu bez obzira ko je protiv nas i kakvi smo mi, ipak je svetinja koju branimo puno veca od samog igrackog kadra! Pozz svima :)
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jebiga, valjalo bi uneti malo ozbiljnosti u diskusiju.
Ako mi ovde kao odrasli ljudi treba da navodimo motive za odlazak na meceve KKP-a, onda mi stvarno nista nije jasno.
Ne treba potcenjivati ni cinjenicu, da je dobar deo onih nazovi obicnih navijaca, preziveo atak psihovih placenika, i da im je sigurno to glavni razlog za neodlazak u halu.
Jednostavno nece da dozvole fizicko nasilje nad sobom i decom, i osecali su se izdani od strane kluba, jer se nije oglasio tim povodom.

Ali i to su odavno ispricane stvari, i opste poznate cinjenice, pa mi zaista nije jasna necija potreba da ponovo pokrece tu pricu, i da namece svoje neke kao argumente zasto se smanjio broj gledalaca u hali.

Po meni je to klasicna provokacija.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.330
Локација
Nickname

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
U meni raste pozitivna energija ali ne i neka posebna ocekivanja. To dvoje treba razgraniciti da ta pozitiva nebi nestala posle prvog poraza. Tesko cemo ostvariti najvise ciljeve, treba par sezona da budemo u vrhu i da se ravnopravno borimo za iste a tek onda trajno da vratimo domace trofeje i regionalni trofej tamo gdje im je mjesto. Opet ima ono "ko zna sta se moze desit" mozda je vrijeme da i vise sile malo stanu na nasu stranu u prelomnim momentima. Bez obzira na sve treba imati na umu da pobjeda Partizana ove i svake sledece godine nece biti samo onda kad damo vise koseva od protivnika, mi smo pobjedili svaki put kad Pionir bude pun kao sibica i kad bude grmila pjesma od pocetka do kraja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top