Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Bilo mi čudno da su nam sponzori pošto sam videla da Brnabićkim brat stoji zapravo iza Asseco firme...

Jasmina, analogija ti nije dobra u ovom slučaju. Chip card je bila u vlasništvu Udruženja banaka Srbije, čitaj pod kontrolom Danka Đunića i oduvek se bavila obradom transakcija platnim karticama. Igor je bio direktor SAP-a u Srbiji, manjinski vlasnik (nasledstvom) i direktor Pexima. Asseco je kupio Pexim. Asseco je monstrum kompanija u finansijskom sektoru u Evropi.

Vučić neka umre, ali ovaj članak je tendenciozno, nekritičko sranje.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pregovaralo se sa Vince Hunterom ali on ostao u Aeku ( uzasno mi je zao zbog njega ) on bi nas ozbiljno lansirao u sam vrh favorita u ABA.

Ostoja je opet nesto pricao po televizijama ... jbem li ga neko ga dobro savjetuje da prodaje pricu.
 
Последња измена:

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ima nade za kvalitetan tim,ovi se izgleda bar cimaju za razliku od onih neradnika iz FK
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Kad ga vidim da nesto kao prica, pripadne mi muka. I ako znam odgovor odakle se bas takav stvorio da "spasava" KKP, zapitam se ipak zasto, zasto.

Bez brige, reci ce mu vucic u toku sezone kako da kadrovski popuni tim i na kojim pozicijama. Ne znam da li postoji jos negde na svetu primer da jedan sportski radnik bude proteran iz zemlje zbog skotova na vlasti, kao i da se namerno godinama unistava veliki klub, zbog navijackog opredeljenja jednog ludaka i par govana oko njega. Hitler, Franko, vucic i ciganska bulumetna, fasizam.

Dok gledam sta se desava zadnjih nekoliko godina, samo se pitam gde su sva ta deca Partizana, sto ih je KKP lansirao u kosarkaske zvezde, da sednu, okupe se i makar kazu: "Predsednice, psihopato, ludace, znamo da si navijac cerge, ali zasto Partizan nema jednak budzet sa ciganina, nego tri puta manji. Na osnovu cega se to odredjuje". Znam, ne bi imalo efekta, ali bar da probaju. Kao sto je Dule pokusavao. Ni ovo poslednjih godina nema efekta, osim sto smo dekor ciganskim trofejima. Onda mu bar jebati mater stalno, umesto sto mu pojedinci puse godinama, jer ishod je isti. I bice isti.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Nesto mozgam, evo ne mogu da skontam ko bi mogao biti dobar predsjednik KK, da je i sposoban i da ima zelju da to bude...
Evo nisam pametan, ali niti jedno ime mi ne pada na um ...
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Jedino Erdogana da dovedemo.

kuki druze, kakav isti budzet, u ovoj diktaturi bi trebali da budemo zadovoljni sa duplo manjim davanjima od strane drzavnih firmi, i da ne prete eventualno privatnim firmama koje bi htele da daju neki dinar u nas klub.
Ali i to nam je misaona imenica.

Jeste da ovo formiranje tima lici na nesto u odnosu na prethodne godine, ali jednostavno dovoljno mi je da vidim ostojinu facu, i da izgubim svaku trunku poverenja.
Jos ako na to dodamo cinjenicu da je on obican drveni lutak, koji igra onako kako psihopata vuce konce, dodjemo do toga gde se trenutno nalazimo.

Opet sa druge strane, verujem da Novica, Canak i Loncar rade u interesu Partizana.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Остоја да кажем сада дјелује фино, пар добрих потеза. Али све се то мора пресликати на терену, и мора клуб бранити по сваку цијену. Е тек тада може се рећи да је предсједник. Што се тиче кошарке чини ми се на око (што не значи да је тако) да је ситуација мало другачија у односу на фудбал у односу психо и њихов клуб.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Meni je za početak dovoljno da nije sa pudlicom išao na ručak i da je rekao da uopšte mi ne moramo da pričamo več da su oni naši protivnici i neprijatelji.
Ne želim nikoga da branim,ali naša legenda peković nas je lepo ukanalio i sa parama i sa lš,tako da neka legendi našeg kluba gde su i do sada bile ,a mi ćemo se valjda izboriti.
Jedino kapa dole Mići Beriću ovo sve ostalo mršupm,a sačekaću da vidim šta rade Lončar i Dragutinović,mada iskustvo mi govori da svi oni samo svoj džep gledaju a nas ne vide.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Jeste da ovo formiranje tima lici na nesto u odnosu na prethodne godine, ali jednostavno dovoljno mi je da vidim ostojinu facu, i da izgubim svaku trunku poverenja.
Jos ako na to dodamo cinjenicu da je on obican drveni lutak, koji igra onako kako psihopata vuce konce, dodjemo do toga gde se trenutno nalazimo.

Opet sa druge strane, verujem da Novica, Canak i Loncar rade u interesu Partizana.
A ko je postavio Lončara za sportskog direktora i Čanka za trenera? Zašto onda nisu dovedeni neki koji će da rade protiv kluba?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
A ko je svojevremeno postavio Micu Berica i Peru Bozica ?
Neko ko je radio u interesu kluba?

Mozda bi bilo malo providno da postave filipa covica i milanku gurovic, zar ne?
Ovako imaju pokrice da kazu da rade u interesu kluba.

Da li ti verujes ostoji?
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Vince Hunter je trojka, valjda smo tu popunjeni.

Vrti se ime za peticu..Isak Hass..koliko je istina hmm
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Haas Herpes :) Rednek iz Alabame :)
Pa ono nije los centar, dobar koledz, ok brojke imao kroz karijeru...Zadnja sezona sasvim dobra 5.7 skokovi, 1.3 blokade i 14.5 poeni.
Defanzivno mi nesto nedorecen... Sto se reketa tice samo ide na kucanje iako djeluje tromo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top