Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Meni samo jedno nije jasno. On je on nas imao ponudu oko 60k prosle godine, otišao je kod ćokija za koliko 180,250?
I sada je odjebo te pare da bi ponovo kod nas primao koliko 150?

Mislim, šta je uticalo na to da odjenom promeni mišljenje da sada pare nisu važne nego je važno nešto drugo???

Ko Gagić kad ode one godine jer zaboga mora da "hrani decu", sad deca valjda ne jedu, jbm li ga...
Mada sad kad potražiš po netu ne možeš da nađeš te izjave, nego piše kako nije otišao zbog novca nego zbog "lošeg tretmana" i male minutaže...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Da se ne lazemo, lako je tudjim $$$ koprive mlatiti...

Dosao ne dosao kod nas, meni svejedno. Solidan igrac za nase trenutne uslove.
Pa jedan Obad Svadbar Tomic je nosio nas dres. Imamo #51 u FK. Bilo ih je kod nas i bice ih uvek.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Ista je stvar bila i sa Kalinićem i Jovićem... Kad pogledaš realno, unazad 20 godina postoji samo Partizan i svako ko je počinjao da se bavi košarkom navijao je i navija za Partizan. Za ovu dvojicu pouzdano znam, samo su to skrivali od javnosti.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
Ista je stvar bila i sa Kalinićem i Jovićem... Kad pogledaš realno, unazad 20 godina postoji samo Partizan i svako ko je počinjao da se bavi košarkom navijao je i navija za Partizan. Za ovu dvojicu pouzdano znam, samo su to skrivali od javnosti.
Prijatelju, ovo uopste nije tacno, a narocito nije tacno za Kalinica koji je zvezdas. Nemoj da iznosis netacne stvari. Inace, prica za Stefana Jankovica je resena, momak ce nositi dres Partizana u narednoj sezoni.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Da se ne lazemo, lako je tudjim $$$ koprive mlatiti...

Dosao ne dosao kod nas, meni svejedno. Solidan igrac za nase trenutne uslove.
Pa jedan Obad Svadbar Tomic je nosio nas dres. Imamo #51 u FK. Bilo ih je kod nas i bice ih uvek.


Brate Milance omasio si poentu :D nabroja ti Obrada (ciganin i glup) i 51(ciganin i glupi padavicar ciji se snimci pustaju da odvrate decu od fudbala) , sa Jankovicem, koji od malena navija za Partizan. Ionako sam onaj prosli post napisao samo zbog cudjenja(ne kazem profesionalci su pare jesu vazne), ali imas ponudu kluba koji kao volis i ponudu gamadi i ti izaberes ovaj drugi ko da ti je zadnja sezona u zivotu kada mozes neke pare da uzmes(e to ne mogu da shvatim, sve ostalo mogu)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.402
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ma može biti i Majkl Džordan, ako između nas i njih, izabere to zmijsko leglo puno otrova i kanalizaciju.

Nula od čoveka, jebe mi se za njegove poene, takvima nije mesto u Partizanu.

Partizan ne čine trofeji, već ljudi, veliki ljudi, a mi smo posle samo nekoliko godina bez trofeja počeli da prizivamo sve i svakog samo za poene i trofeje.

Da li bi i ćoravi bio naša legenda? Ako budemo još 4-5 godina bez trofeja, mislim da za većinu bi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.870
Znajuci kako posluju i na koji nacin privlace igrace, ne treba iskljuciti i to da je uz te pare bila upucena i po koja pretnja. Sve u svemu ,:picka-ciganska: je svako ko ode tamo makar mu ponudili Hardenovu platu
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Covek neke licne izbore u zivotu napravi samo jednom, zato sto je kod takvih izbora biti malo levo, pa desno, hopa cupa...prosto nemoguce.
Imas izbor pre godinu dana mi ili mutirani, i ti izaberes...njih...a navijas za Partizan!
Sad hoces kod nas? Ne ide to tako, ne ide...
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Prijatelju, ovo uopste nije tacno, a narocito nije tacno za Kalinica koji je zvezdas. Nemoj da iznosis netacne stvari. Inace, prica za Stefana Jankovica je resena, momak ce nositi dres Partizana u narednoj sezoni.
Moja rođena sestra poznaje licno i jednog i drugog. Dok su igrali u KG Jović se muvao sa njenom drugaricom, izlazili zajedno i sl...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.402
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Zato je on svevišnji, a ne ja :D

Ovakve stvari ne praštam, nekad, možda i bih, ali kako je počelo ovo deranje Partizana dolaskom bolesnika, više nemam razumevanja za takve likove, niti želim da imam.

Ili si naš ili njihov, ne može i jedno i drugo.

Mislim, ne bi trebalo da može, ali ako već ima takav slučaj, onda mogu samo da mu poželim prelom noge na prvom treningu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Msm, koliko je 41 kod nas, celu sezonu već? Još nije dobio aplauz za dobar potez, a i neće, ikad više... Tako i ovo, il' si bos il' hadžija, 'oće kaki, neće kako, neće da može... Zabole me za njega, njemu slične, ciganJske sitne duše...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top