Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Moja rođena sestra poznaje licno i jednog i drugog. Dok su igrali u KG Jović se muvao sa njenom drugaricom, izlazili zajedno i sl...

Nzm za Kalinića, ali Jović sigurno nije bio naš.

On je bio kapiten Radničkog kada je otišao tamo, i kad nas je fmp u jednom derbiju dobio on je odmah stavio na face neki provokativan status gde likuje. Onda ga je Muta smenio jer kao ne može kapiten jednog kluba javno da navija za drugi.

A i moj drug je s njim bio u srednjoj u odeljenju i jedan mu je od najboljih drugova, tako da sigurno znam da je ganci...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Zanimljivo kako je lako nekog drugog okriviti što je prihvatio da radi za 3.000€ umesto za 1.000€, recimo. A isti posao. Samo u drugoj firmi.

Jebote, naravno da će neko ko se bavi košarkom, kome je to profesija da igra za 3x veće pare Evroligu, nego za 3x manje Evrokup (i to loše).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
I onda je naravno, analogno ovome što si napisao, potpuno nenormalno ukoriti nekoga što glasa za SNS za jedan sendvič ili 1000 din.

jesam ja dobro razumela poentu tvog komentara?

Kao prvo, niko ovde nije pričao o "profesionalcima", već o igračima koji su se busali u Grobarstvo. Da su ćutali i smrdeli, nikog ne bi bilo briga za koga igraju.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ali ako je to normalno, zašto sada prihvata?
Da li ćemo mi to njemu da damo više nego oni??? Ja mislim da nećemo, jer Tegi skoro napisa da je ćoravi uštedeo 250k , što znači da mu je to bio projektovani ugovor za ovu godinu. Mi te pare sigurno nećemo da mu damo...
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Edit: Nisam video da je prica o navijackoj opredeljenosti zavrsena.
Sto se Jankovica tice, misljenje mi je podeljeno i protiv toga sam da igra jer je odabrao njih, mada ko zna koji su to pritisci bili. Ako dodje i pokaze entuzijazam, zelju i borbenost na nivou Novice, znaci do koske, onda nema problema.
Nisam stigao da napisem nista vise za pojacanja koja smo doveli.. Nekako mi se cini da imamo neki plan, ali ne mogu da se otmem utisku da je opet tim pravljen da bude 2.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Slika u grobarskoj majici nije busanje u Grobarastvo, koliko sam samo u zivotu gledao tipova koji nose nase majice a veze o Partizanu nemaju. Ovaj je vjerovatno imao neke simpatije prema nama, ali ne tolike da bi zanemario 3x vecu platu od cigana, koji su se i umijesali u taj transfer da ga mi ne bi doveli, zato bi mi sad bilo jos draze da dodje. Jebi Cokija usta.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Edit: Nisam video da je prica o navijackoj opredeljenosti zavrsena.
Sto se Jankovica tice, misljenje mi je podeljeno i protiv toga sam da igra jer je odabrao njih, mada ko zna koji su to pritisci bili. Ako dodje i pokaze entuzijazam, zelju i borbenost na nivou Novice, znaci do koske, onda nema problema.
Nisam stigao da napisem nista vise za pojacanja koja smo doveli.. Nekako mi se cini da imamo neki plan, ali ne mogu da se otmem utisku da je opet tim pravljen da bude 2.
Potpisujem sve od reči do reči! Jedino se nadam da nismo u pravu, ali jako delim tvoje mišljenje :)
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
A znamo jednog sa istetoviranim grbom pa videsmo grobarstvo na delu.. zajebi majice I slike, ja bih da se baci u reklamu I da pusti suzu od besa kada izgubimo....
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.269
Локација
Žrnov
Pozdravljam dovođenje talentovanih mladih igrača. Ostaje mi bojazan da ti mladi moraju uza sebe imati starije, iskusne, KVALITETNE igrače da bi imali šta i od koga da nauče.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Danas izgleda samo dobre vesti!!!

Dl7ZkVVW4AAoDrP.jpg:large


Dve srebrene za 20+ titula, i jedna zlatna za evropski trofej :clap :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top