Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne bih rekao da je umetnicki bezvredno. Umetnicki je dobro uradjen flim i dobra je gluma, mislim da je i Sergej svoju odlicno odradio. Problem je sto je tematika bolesna i najvise sam naziv filma. Da je naziv drugi, gledao bi film ko bi i hteo, komentarisao sokantnost i to je to.

Mada ne vidim kakve veze sve to i Sergej kao individua ima sa KK temom i debilnim saopstenjem kluba.

Debilno je i da je o Hitleru i bilo kome drugom. Subjekat je nevazan, sadrzina je sramna.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Znaci da glasamo za Sergeja jer je Grobar? Da napravimo i tortu sa njegovim brojem i pokazemo ispred Juzne/Istocne tribine?

Gde sam to video vec?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
@Tomic11 Mozda bi bilo dobro da zasedne jedan psiho Grobar :D

Salu na stranu.

Niko nije rekao da se glasa za nekoga samo zato sto je Grobar, nismo ovce. Samo se Oplenac salio na racun SNS-grobarske argumentacije.

A ti si ubacio kao odgovor na to spominjanje scene silovanja bebe iz filma van konteksta, kao da Dragan J Vucicevic pise :D Ili President mucki provocira :D

Tema je KK saopstenje bila, a ne ,,svirac kurcu'' da proste dame.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Ne videh saopštenje do danas. Dobio sam sina, pa se tek sad otreznih.
Šta drugo očekivati od sns bagre? Majstora spina i demagoga za široke narodne mase. Mase nepismenih i mase ljudskih pijavica, kojima je prvorodjeni sve i svja.
Biće ovoga još, tek se zahuktava.

Najveći problem je što se kalja ime kluba. Posle majica sa mutavim narko dilerom, misliš ne može niže, kad ono prc, može.

Kad se sa tribina ponovo bude culo Vučiću pederu, znaću da je kritična masa formirana kod naroda i da je vreme da govnar padne.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Vidi, s obzirom da nisi iz Srbije, ako se ne varam, šta te boli za koga ćemo mi da glasamo?

Partizan je u Srbiji, tako da me dotice.

Ko me zna, zna koliko mrzim psiha ali ovo sve ce stetiti samo Partizanu a ne Ostoji, Vucicu ili Sergeju. Opet ce se stvoriti negativna energija na tribinama Pionira sada kada smo koliko-toliko ozdravili.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
UUu. ozdravgili smo u p.m. Tribina nikad zdravija, sve u troglasu pevamo. Pucamo od zdravlja.
naravno da te dotiče Partizan, kao navijača, ali odakle ti pravo, tebi koji i ne živiš u Srbiji, da nama deliš savete za koga ćemo ili nećemo da glasamo?
Ti možeš imati i potpuno pogrešnu percepciju, da ti Vučić super, jer eto ako njegovi podanici u klubu budu slušali, klubu će biti OK. jesu ti to savetovali tvoji drugari iz Milššeda? Eto, oni sve slušaju, pa ne vidim da su nešto sa velikom kintom utrčali...

EDIT: @Sacayak kucali smo u isto vreme. ako misliš da treba - briši moj post molim te..
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Znači Sergej se brani samo zbog toga što je navijač Partizana i zato što je u konfliktu sa aktuelnom vlašću? Pa taj lik je u konfliktu sa svakim ko mu ne odgovara iz nekih razloga.. Ja ne mogu da zaboravim kada je bila aktuelna tema o sankcijama Rusiji i kada je objavio da ne pije vodku, ne jede rusku salatu itd. i da je on odavno uveo sankcije Rusiji.. Ali se zove Sergej.

Sve u svemu bespotrebno ispolitizovana priča.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Прича је отишла у потпуно другом правцу. Када се све узме у обзир, с обзиром да је у питању најобичнија слика навијача са тренером и стручним штабом, без икаквих других конотација, саопштење је скандалозно. Скандалозна није само садржина тог саопштења него и стил писања и време када је објављено, а све заједно показује у каквој џамахирији ми живимо.

Сергеј је фантастичан глумац, антинапредњак и добру причу прави са фондацијом. Егоцентричан је, бахат, безобразан, има неке спорне улоге. Може му се наћи брдо и добрих и лоших страна. Мени је симпатичнији последњих година него раније нпр. Али његове особине нису уопште од значаја за ову тему, јер је клуб могао ово комотно да искулира, да не праве причу где је нема, али шта ћеш, напредњаци су то. Глупи као курац.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Colovic dodao limara na sliku, a GTR uplakanog vucica :D

A partizan.net,

ePpu89x.jpg


koju je i nejedač ruske salate podijelio na twitteru.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbt.
Totalno, ali totalno je nebitno kakav je Sergej čovek, glumac ( mada da budem objektivan ovde mislim da mu se malo šta može osporiti), šta ko misli o njemu ili njegovoj politici.
Poenta je da se uprava u roku od par sati ogradjuje od pišljive slike našeg glumca (za koga svi znamo da je partizanovac), sa trenerom samo zato što je on i politički aktivan.
To je ozbiljna bolest.
Smanjite na manji nivo, sutra se neko od vas slika s igračima i na društvenoj mreži pljuje vlast i od toga će da se ograđuju. Tu nema kraja kada se uđe u tako bolesnu potrebu za kontrolom.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Ako vlast kontroliše novac koji dolazi u Partizan, zbog čega bi predsednik Partizana radio protiv vlasti?
Zar nije Partizan iznad svega? Ili je to još jedna laž?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Znači treba da prihvatimo da klub za koji navijamo bude propagandni instrument vladajuće sekte i neprijatelj svakoga čije se političko opredeljenje razlikuje od vladajuće stranke?

Jedina razlika između mene i Sergeja je što nisam javno poznat, a da jesam i zbog mene bi klub izdao saopštenje, jer se moja politika dosta slaže sa Trifunovićevom.

Ako je tako, onda ja više nemam klub.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Pa bas zato sto je Partizan iznad svega ne smemo pristajati na poziciju po svaku cenu. Partizan je Partizan I bez prljavog novca koji je usput mizeran u odnosu na kolicinu koja se trpa onima koji bi po svaku cenu da su sano iznad nas. To se onda zove kompleks.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Lik je inace ponosan clan sns-a i hvali se kako se cuje sa psihopatom posle utakmica da procaskaju na kojoj poziciji smo tanki
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top