Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šalu na stranu ali fascinantno je da su gro ovih spoljnih talenata ili kamenjari ili imaju neki budibog s nama izbačaj.
Nema više da neko izađe iz tih kategorija da ima klasičan šut, sve po psu, iznad čela, da šaka ne dira loptu itd. Umesto da se približi trojka da deca mogu da šutiraju, oni se krive izbacuju loptu iz grudi da bi dobacili kad nemaju snage i onda kad napune 18 jbg kamenjari jer im je tehnika šuta otišla bespovratno. Ili to ili se prebrzo izdeformišu od teretane i zvekeću loptom o tablu ko da je tuđa.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.580
Локација
Yaoundé
Mozda nije za ovu temu i izvinjavam se unapred ako je tako..

Skinuo sam apklikaciju KK Partizan e sad "poseta utakmicama" nikako da proradi iako sam od skidanja iste bio na 4 (Krka, Mega, Ritas i sad Budusnost) ne dobijem poene a redovno skeniram kartu pre utakmice. Zna li neko u cemu je fora?
Апликација је лепо замишљена, али има озбиљних брљотина...

Инсталирао сам је брзо пошто се појавила и све је деловало добро док у новембру нисам променио телефон. Након поновне инсталације и логовања у већ постојећи профил, престале су нотификације о обавештењима. Да би их видео, морао сам да покрећем апликацију. Након провере подешавања телефона, деинсталирао сам је и поново инсталирао, али све се наставило по старом. У једном тренутку сам добио пар нотификација када апликација није била активна, како би и требало, али убрзо је и то престало. Поставио сам и питање на страници

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.volimkkpartizan.rs

касније у јануару допунио питање, али без икаквог одговора или коментара. Додатни проблем је и неуписивање поена за оно позивање пријатељима да инсталирају апликацију. Искрено, помало већ дижем руке и размишљам да је деинсталирам... :icon-neutral:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sanjao sam sinoc san... Kit Lengford do kraja sezone
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Šalu na stranu ali fascinantno je da su gro ovih spoljnih talenata ili kamenjari ili imaju neki budibog s nama izbačaj.
Nema više da neko izađe iz tih kategorija da ima klasičan šut, sve po psu, iznad čela, da šaka ne dira loptu itd. Umesto da se približi trojka da deca mogu da šutiraju, oni se krive izbacuju loptu iz grudi da bi dobacili kad nemaju snage i onda kad napune 18 jbg kamenjari jer im je tehnika šuta otišla bespovratno. Ili to ili se prebrzo izdeformišu od teretane i zvekeću loptom o tablu ko da je tuđa.

Imamo sad par klinaca sa "lepim" sutem, ali...pitanje je da li ce izrasti do one visine koja se "trazi" kod bekova.
Ima par klinaca van KKP sa sutom, onako sto ti kazes skolski, ali samo to... i ne vidim da se nesto otimamo za njih.
Sto rekose kao Tripko, samo mozda jos klasicnije "coskare".
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Izvinjavam se što spominjem sadržaj sa tv hepi, ali sad naleteh na snimak jutarnjeg programa u kom je bio čović i voditeljka obukla crno-belu košulju.
Samo treba jebati pudlicu.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Izvinjavam se što spominjem sadržaj sa tv hepi, ali sad naleteh na snimak jutarnjeg programa u kom je bio čović i voditeljka obukla crno-belu košulju.
Samo treba jebati pudlicu.
Nije tv hepi,vec ruzicasti kanal,ali svejedno Covke moze samo na ta dva kanala da gostuje.. Mogao bi i kod Andjusa,ali ga je pretukao i zatvorio vrata kod njega :)
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.475
Локација
Novi Sad
Sada ce saopstenje u kojem se Ostoja ogradjuje od podrske Duleta.. ocekujem da ce I Tumbasa uclaniti u sns ako vec nisu ...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Nemoj da zaboravis da je i Ostoja skoro izjavio da je sa Duletom napravljen dogovor oko isplate i da je to najmanja stvar koja je moga da se ucini za njega..

pre cemo videti Duleta kao gosta Ostoje u Pioniru, nego li da citamo neko saopstenje..
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Sta god neko drugi mislio ja se radujem ovoj izjavi naseg Duleta. Voljeli ili ne voljeli predsjednika razlika kluba od pre godinu dve je ogromna. Bilo kakav dobar odnos Duleta i Ostoje u ovom trenutku samo moze da nas raduje.Trinkijeri nece biti tu mnogo godina a nas Dule bi se i dusevno oporavio kad bi ponovo sjeo na nasu klupu, sto mu ja licno i zelim.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Pa i Dule je po njegovim recima pregovarao sa pickoustim. Samo je posle dogovora i obecanih para krenulo neko skandiranje sa tribina protiv prve usne srbije i psiho je to shvatio kao Generalovo maslo, cak ga je ja mislim i zvao telefonom da mu se zali kako mu je General namestio.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
niko ne sme da iznese javno svoje misljenje..

svi su uzdrzani komentara i cekaju dalji tok situacije :D

Sta bi ste pre izabrali pomirenje Duleta i Ostoje i nastavak kluba u ovim pravcem ili odlazak cele SNS garniture na celu kluba?
 
  • Like
Reactions: rus

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Odlazak cele garniture SNS iz kluba.

A Duletu želim da nikad više ne sedne na našu klupu jer mislim da će mu to skratiti život a voleo bih da nam poživi još 100 godina. Jedino bih voleo da ga vidim u Pioniru, pored terena kako uživa u utakmicama kao i mi ostali. Da mu cela hala svaki put aplaudira i skandira.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
nazalost dok god je ovaj psiho na vlasti svaka ce nam uprava biti SNS, makar ovi nesto pozitivno rade za razliku onih govnara iz FKP
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa čak i od njih bi bilo glupo da u svim sportovima rade otvoreno protiv kluba.

Samo da to ne bude "šaraj malo", pa dve godine u košarkaškom klubu pozitivno, pa dve fudbalu, a od pozitive poneki kup na kontu, kilometrima daleko od evrolige i lige šampiona.

Ja govnima ne verujem, al' ionako sam uvek pesimista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top