Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ja se samo nadam da Jankovice necu gledati vise u nasem dresu. Gagica bih nekako i podneo ali ovu dvojicu ne. E da, i Paige-a isto. Nadam se da ga Trinki nece zadrzati, ne treba nam nista.

Za sada prelazni rok ide dobro. Samo ovako neka se nastavi.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.313
Reaction score
10.867
Локација
underground
Pejdz ima ugovor na jos godinu.Pretpostavljam da bi nas sporazumno raskidanje kostalo.Ne znam da li imamo taj luksuz da placamo igracu da ode,zavisilo bi verovatno i od toga da li ima ponuda i koliko bi trazio za raskid.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Pejdža zadržati da deli minute kao jeftini bek šuter sa Marinkovićem i nekim pojačanjem kombo bekom, bombona. Biće mnogo bolji drugu sezonu, odradiće pripreme sa Trinkijem i igraće na poziciji koja mu mnogo više leži.

E sad koliko je jeftin i da li su takvi planovi, to sve najbolje Trinki zna. Ali mislim da će ga ostaviti. S druge strane, pretpostavljam da ćemo prodati Alija, kao što smo Džoka. Otkupiti Jaramaza i produžiti N. Jankovića. Vanji opet produžiti za jednu godinu ugovor i sledeće ga prodati kako god da odigra ovu sezonu. Peca najverovatnije na pozajmicu kao i Trifa, mada bih ga ja ostavio. Gagić, S. Janković out, po pojačanje na 4 i 5, i to je to. Eventualno još jedno pojačanje.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Baš i ne kontam da je Nikola Janković toliko loš? Mada pored Gagića i drvo izgleda OK :buhahaStefan Janković i Gagić definitivno treba da idu po cenu da je potrebna doplata da ih neko uzme!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Adams?, Gordic
Pojacanje, Vanja, Jare
Zagor, Si?
Tomas, domaca 4 pojacanje
Mozli, pojacanje, N. Jankovic?
Trifunovica i Pecarskog na kaljenje u Megu da dobrano zasuku rukave i zasluze minute u prvoj ekipi. Primetio sam da ove mladje generacije su dosta razmazenije znalo se nekad prva sezona minuti na kasicicu, druga sezona adaptacija i treca sezona mladi igrac preuzima kljuceve ekipe i biva glavni igrac. Ono sto mene brine je sto nema toliko mladih kao pre generalno koji imaju dovoljno kvaliteta da se prebace u seniorsku kosarku.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Пецарски улази у трећу, уједно и последњу годину уговора. Нема ту ништа од позајмице осим ако не продужи уговор.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Guglajte malo Austin Hollins na youtube.

(nezvanicno je pao dogovor, ponavljam nezvanicno)

Bez nagađanja! Kao da ste od juče ovde.
WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Stefan Janković i Gagić definitivno treba da idu po cenu da je potrebna doplata da ih neko uzme!
Za Stefana Jankovića se ne dijelim mišljenje tvoje ovdje. Možda sam jedan od rijetkih, ali mislim da će on ostati, tj. da takav igrač treba Partizanu. Fizikalije ima odlične, odavno nismo imali domaćeg igrača sa takvim fizikalijama. Nedostatak košarkaške (i generalno) inteligencije, ne može se eliminisati, ali sigurno da postoje mehanizmi kako da se to u igri neutrališe što je više moguće. Ono što može biti razlog da ga pustimo, jeste možda plata (ako nije zanemariva) i činjenica da je tanak u vođenju lopte. Na stručnom štabu je da presudi.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Adams?, Gordic
Pojacanje, Vanja, Jare
Zagor, Si?
Tomas, domaca 4 pojacanje
Mozli, pojacanje, N. Jankovic?
Trifunovica i Pecarskog na kaljenje u Megu da dobrano zasuku rukave i zasluze minute u prvoj ekipi. Primetio sam da ove mladje generacije su dosta razmazenije znalo se nekad prva sezona minuti na kasicicu, druga sezona adaptacija i treca sezona mladi igrac preuzima kljuceve ekipe i biva glavni igrac. Ono sto mene brine je sto nema toliko mladih kao pre generalno koji imaju dovoljno kvaliteta da se prebace u seniorsku kosarku.
Miletic, kojeg smo doveli iz Sloge prošle sezone, možda može da bude treći centar, ali će verovatno jedan od dvojca Miletic - Tanaskovic na pozajmicu. Miletic bio vodeći bloker završnog dela KLS za svega 15ak minuta na terenu. Igrao na pozajmici u Borcu, mada on ima još 2 ili 3 godine ugovora, pa će verovatno nazad u Borac ili negde da igra ABA ligu..
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Sacayak

On fizički izgleda dobro ali mu je koordinacija pokreta kao u neandertalca (žargonski govorim). Pa sad uzmi nezgrapne pokrete lika koji svakok časa može da se saplete o sopstvene noge ili na linije po terenu uz apsolutni nedostatak košarkaške inteligencije - teško da tu išta može da se neutrališe. Jedina pozicija koja može da se maskira u košarci (uz takve nedostatke) jeste centarska. Ono tipa brdo odvaljeno, 500 kila, visok ko Mont everest da mu skok skoro i ne treba. U tim slučajevima mu na početku objasniš "crno-beli su tvoj tim svi drugi su protivnici". Kad skapira i klimne glavom potvrdno, pustiš zver na teren i to je to.
Svaka druga pozicija zahteva koordinaciju pokreta i bar minimum inteligencije. Na to je fizikalija + (ako je ima). Ovaj ima fizikalije al nema sve ostalo, tako da tu popravke teško da može da bude.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Има он добар шут, није ограничен само на физикалије. Проблем настане када покушава да ради оно што не зна, а то је организација напада. Такође, када не ради оно што треба, тј не гради или касно креће са грађењем. Он може да буде користан, само што је ваљда био на позајмици исто као и Јарамаз. Не знам шта је следеће са њим.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ne bih da kvarim party, ali dodjem da procitam par strana i kad vidim ono odusevljavanje Beronom, dodje mi da bacim peglu i to vertikalno na gore... Sta je sa bloody mozgom!? Dan kada igraci poput Berona postanu ™ KK Partizana, ja cu da predjem da pratim floorball ili tako neki respektabilniji sport.

Ajde da ste napisali - igrac poput Tripkovica, gde je gledati njegov cist sut iz poluokreta ili piruete bilo isto kao gledati predivnu zenicu, ili da ste makar rekli poput Blake Stepp-a, koji bi u ovim godinama dao vise koseva od Berona, nego ga mrzi, posto blefira na pokeru, pa nema kad da se bakce sa ciganijom - ne, ekipa na forumu ne pamti dalje od faking prosle sezone i Berona!?

@Mister MVP je l' citas ti sta ovi pisu!?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Možda su mlađe generacije, pa se ni ne sećaju Stepa, a čini mi se da je i Dule rekao da mu je ovaj omiljeni stranac, ako se ne varam.

beron ala kučka igrač.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Baš me briga dal naš bek ima lep šut i kako to izgleda... Nek šutira i jednom rukom ako hoće iza glave o tablu zabole me - samo da pogađa. Ono kad ga vidiš s loptom van 6.75 da si 80% siguran da ulazi, ako je sam i preko 90%, a taj šut može da izgleda kako oće - samo da ulazi. Preterao sam s procentima, ne mislim bukvalno, al jasna je poenta.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tegi objavio Austina Hollinsa. :D

Ono sto se meni svidja je to sto Trinki bira igrace Mozli, Tomas (Italija) i Hollins (Nemacka), Trinkijevi pipci tu odakle je i tu gde je radio, nije prepustio Loncaru da ganja po americi koledz igrace mada i Hollins je trenutno u Americi igra veceras utakmicu za razvojni tim Jute.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.502
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Tegi objavio Austina Hollinsa. :D

Ono sto se meni svidja je to sto Trinki bira igrace Mozli, Tomas (Italija) i Hollins (Nemacka), nije prepustio Loncaru da ganja po americi koledz igrace mada i Hollins je trenutno u Americi igra veceras utakmicu za razvnojni tim Jute.
Ovaj baksuz ako je potvrdio može samo da se sjebe.
Al svakako se vidi Trinkijerijev pečat i da je poslao lončara da ne smeta...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ne bih bas rekao da je Tegi baksuz, ako mislis na Ajversona mislim da se tu pre izjalovilo sto se umesao el tim Zenit neko ga je u klubu zajebao za informaciju. Inace Hollins je prosle sezone nastupao za nemacku Vehtu belezio je prosecno 16 poena ima 27 godina..
Daj Adamsa, na centru zver i da se pobijemo za taj evrokup finale. Fali nam taj trofej :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top