Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Eee bolje da nisam gledao ove klipove. Skenjacu se ako je patka.
Ako se ove zadnje dve glasine ostvare, baš ćemo biti atletski dominantni.
Nešto što nam je toliko falilo ovih godina. Najvažnija stvar u svemu je da sam spokojan znajući ko sastavlja tim.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne bih da kvarim party, ali dodjem da procitam par strana i kad vidim ono odusevljavanje Beronom, dodje mi da bacim peglu i to vertikalno na gore... Sta je sa bloody mozgom!? Dan kada igraci poput Berona postanu ™ KK Partizana, ja cu da predjem da pratim floorball ili tako neki respektabilniji sport.

Ajde da ste napisali - igrac poput Tripkovica, gde je gledati njegov cist sut iz poluokreta ili piruete bilo isto kao gledati predivnu zenicu, ili da ste makar rekli poput Blake Stepp-a, koji bi u ovim godinama dao vise koseva od Berona, nego ga mrzi, posto blefira na pokeru, pa nema kad da se bakce sa ciganijom - ne, ekipa na forumu ne pamti dalje od faking prosle sezone i Berona!?

@Mister MVP je l' citas ti sta ovi pisu!?
Posto sam uveren da je ovo na moj racun, ajde da odgovorim pa da zavrsimo sa tim i ne trujemo temu...Berona sam spomenuo kao odgovor na post u kom se spominje kako dovodjenjem Tomasa i Mozlija neutralisemo Fajea i Gista...Znaci poredili smo nase i njihove igrace...Zato sam rekao da mi je stalo da nadjemo nekoga sa karakteristikama Berona kako bi ga ponistili...Tu pre svega mislim na kosarkaske kvalitete...E sad, mozda se nekome on kao igrac ne svidja, ali meni nije problem da priznam da je decko ubica...A ako zanemarimo cinjenicu da igra za cigane, verujem da bi bar 80% Grobara volelo da ga vidi kod nas...Dalje, u sledecem postu sam i pomenuo Tripkovica i Bertansa kao poslednje igrace KKP sa tom nekom mehanickom preciznoscu...Sto se tice Blejka Stepa, njegovog lika se savrseno dobro secam, ali su mi njegove igre izbledele jer sam bio klinac...Eto toliko...Za kraj da pozelim dobrodoslicu Holinsu, deluje bas kao ono sto sam prizeljkivao...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Osim Marinkovića i Jaramaza i možda Novice niko tu od naših nije kalibra za Partizan. Gagić, Jankovići, Rade (brat naš ali nije to to, ako ćemo navijački i ja bi trebalo da igram jer sam bolestan za Partizanom)...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.936
Reaction score
21.706
Тренутно од странаца су ту: Си, Гордић, Николић, Томас, и сада ова двојица ако је истина.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.407
Локација
Nickname
Sve je ovo super za sada, ja se samo nadam da će ostati kakav takav osnov igrača iz prethodne sezone (Jaramaz, Marinković, Novica, Sy, Zagorac) uz veću ulogu Pecarskog. Ne očekujem od svih dosadašnje uloge osim prve dvojice, više bih voleo da ih gledam kao rotaciju. Još jedan iskusan stranac na 2, 3 i kad bi se, ako uopšte postoji, našao neki domaći centar mašina, pa da podignemo instituciju.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Trink voli atlete to se vidi po imenima još ako dodje ovaj plej što ga pominju imaćemo celu jednu petorku sposobnu da zakuca :D A i ruku na srce pun mi je više bio izgubljenih lopti iz odbrane reketa...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sva 3 igrača su završena.
Onaj moj izvor informacija je sve promašio.
Al nije ni čudo jer smo izvrteli 20 igrača za 7 dana.

Samo je pitanje, kakav je to Partizan sa 8 stranaca i stranim trenerom?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sve je ovo super za sada, ja se samo nadam da će ostati kakav takav osnov igrača iz prethodne sezone (Jaramaz, Marinković, Novica, Sy, Zagorac) uz veću ulogu Pecarskog. Ne očekujem od svih dosadašnje uloge osim prve dvojice, više bih voleo da ih gledam kao rotaciju. Još jedan iskusan stranac na 2, 3 i kad bi se, ako uopšte postoji, našao neki domaći centar mašina, pa da podignemo instituciju.
Mislim da je Novica odigrao svoju kosarku. Uz duzno postovanje koje imam prema njemu za njegove kosarkaske kvalitete i grobarstvo u njemu ali mislim da je on svoje odigrao, imao je dosta propusta pre svega u odbrani kad se njegov igrac dize za 3. Pecarski je trazio da ide kao i Trifunovic, sto je po meni skroz sportski da trazi minute i da se kali, za Jaramaza, Vanju i Zagora se slazem ovo je sezona gde oni trebaju biti ti domaci igraci ta baza koja zna sta je Partizan da odvale ovu sezonu. Si mislim da ide. Ono sto sam primetio kod Holinsa je sto pegla odbranu igra je ne opusta se, krade loptu kuca iz te ukradene, posle izvodjenja lopte iz auta iz trka daje za tri, daje za tri iz izlaza iz bloka.
Nadam se da se Scekic nece zadrzati na probi igra na poziciji centra. Voleo bih da mali Tanaskovic dobije priliku kao treci centar.
Adams?, Gorda
Holins, Jare?, Vanja (bekovska linija totalno atletski nastrojena)
(Holins moze i na tri)
Rade, Si?
Tomas, domaci povratnik
strana zver, Mozli, Tanaskovic
Jednostavno mora ovako nema dovoljno kvalitetnih pristupacnih domacih igraca po meni bolje i ovo pa kad se bude moglo da se ganjaju domaci.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Sva 3 igrača su završena.
Onaj moj izvor informacija je sve promašio.
Al nije ni čudo jer smo izvrteli 20 igrača za 7 dana.

Samo je pitanje, kakav je to Partizan sa 8 stranaca i stranim trenerom?

Kapiram te u potpunosti šta pitaš ali ja bih odgovorio KKP u 2019/20 godini, kada vidim ko je dostupan od domaćih igrača-trenera sve mi je jasno..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Matke22

Tvoji upisi su vizuelno toliko odvratni da, kada bi se u njima ogledala i sva mudrost sveta, niko je ne bi dokučio.

PS Pogledaj Stojančetov potpis
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.437
Reaction score
11.844
Локација
Beograd
Thomas je naš odgovor (i to odličan) na Gista.Ukoliko Trinkijeri dovede igrača koga želi a i poznaje iz lige u kojoj je radio pre Partizana to će biti ne bomba nego nuklearka što se mene tice.
O Hollinsu sam pisao, al nisam smeo da spominjem ime da ne ureknem :partizan-fan:. Znali su samo oni koji su me pitali preko PM. Ja sam oduševljen današnjim pojacanjima.Ova bekcina je pakao od igrača. Trinkijeri izgleda rešio da potroši sve pare dok Loncar nije snimio nekog "talenta" iz letnje lige:D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa nisam na takmicenju izgleda upisa ako si se ti od svega ovoga toga uhvatio onda ga jebaiga. Ali dobro potrudicu se da mi izgled upisa bude vizuelno dobar. Ovo sam tako napravio jer sam poredjao po pozicijama igrace. Oprosti mi pod utiskom sam konacno malo Sunca i za nas grobare. Malo mi je potrebno da bih bio srecan i radostan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top