Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ovo je bilo sjajno. Vise sanse smo imali za tamo nekim stolom, nego na terenu. Ali je podjednako bilo uzbudljivo. Kad drknemo mutirane u borbi za EL kroz ABA, tad cemo znati da smo na pravom putu. Ziveo nama Partizan.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Nego je l' da se kao dokazana hejterka (molim da se vodi racuna o rodnoj korektnosti) samobanujem ili....
Sta kaze Ostoja mag? Vise srece u sledecem izvlacenju? Ili je i ovo recka na kontu svih uspeha ili "uspeha" uprave?

Hvala drzavi i preCedniku, boljeg nemamo.

Hejt, hejt, hejt (ima li neki emotikon da mi neko napravi)
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Želio sam EL, mi smo Partizan, a za Ostoju me zabole.
Imali bi konkurentniji tim i lakse bi se šibali sa mandovima.
Da Trinki selektira i radi na miru, pa da se bijemo i budemo prvi, pa nas zabole za katalonsko govno i pickoustog manijaka.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nisu mi jasni postovi gde se pljuje špansko đubre?

To ste tek danas saznali da je đubre?

Zaboravili ste da smo posle F4 bili u jebenom trećem šeširu, iako sam skoro ovde neke podsećao na to.

Na pogrešno adresu pljujete.

Ako je tačno da smo davali 10 miliona, drago mi je što lihvarima nećemo biti dužni narednih 50 godina.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Nego je l' da se kao dokazana hejterka (molim da se vodi racuna o rodnoj korektnosti) samobanujem ili....
Sta kaze Ostoja mag? Vise srece u sledecem izvlacenju? Ili je i ovo recka na kontu svih uspeha ili "uspeha" uprave?

Hvala drzavi i preCedniku, boljeg nemamo.

Hejt, hejt, hejt (ima li neki emotikon da mi neko napravi)

Jasmina, probaj sa ovim. :buhaha

h0jde67z3tp4eg8e9jf6.jpeg
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.237
Локација
Humska 1
Onako... nije me uopste pogodilo i mogu reci da sam mozda cak i zadovoljniji ovakvim ishodom, pa neko shvati to kako god hoce! Usna da pusi kurac i da sakuplja poene dalje tamo gde je to prirodno mesto, par stotinak metara dalje... i ovakvi okupirani, da bar ne moramo sve na ledjima da nosimo.

Tako da gosti, dzabe ste krecili danasnjeg dana, 27.06.2019, nekoliko stranica o tome kako sve price o drzavnom mezimcetu padaju u vodu. Jebiga, garancije se stampaju i prave za neku drugu adresu, danas ste se valjda definitivno uverili. :picka-ciganska:


Da osvojimo EC i karamo Derika Brauna i ekipu, jel nam se moze! NAPRED PARTIZAN!
 
Последња измена:

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Laze_PFC

Ako su za nešto maheri, to je da narodu daju nadu, za to im skidam kapu, al' nije to do njih, već do naroda, zajebu te jednom, dva puta, tri, četiri, a narod se nada i kad im peti put daju nadu...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.627

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.992
Локација
ante portas
Ispad riboustog u medijima kako bi on tobož od sveg srca voleo da Partizan igra evroligu je bio samo pokriće za ovaj očigledan sled dešavanja stvari.
U danu kada neko dovodi igraca od "milion dolara po sezoni" nas nogiraju za usrani WC.

Lepa simbolika i pokazatelj kako stvari stoje na terenu.

Limare sve ti po spisku i inventaru...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A realno što Partizan da uzmu?
Nema tim
Nema budžet
Nema ni atmosferu koju je imao
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Ima Ostoju
Ima Gagića
Ima 7 frakcija navijača

Složićeš se da ovakvu ponudu nema niko na svetu, ni blizu. :D
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Što bi rekao genijalni Zivko Nikolić:"Sudbina moj tata"
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top