Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.598
Локација
Beograd
kkpartizan.rs/sr/vest/2568/crno-beli-u-evrokupu

I, to je to...

Kako je krenulo, mislio sam da mufljuz gazda Evrolige čeka Vidovdan pa da nam nešto saopšti...mis'im skoro prođe dan a nikako da saznamo...
Ja gledao i Dnevnik na RTS1 - reč nisu rekli o Partizanu...
Reč. Jednu jedinu.

Šta mislite da je ,,ciganija,, bila u prilici da čeka pozivnicu da ne bismo uveče u pola 8 ili bar u 8 dobili informaciju ,,javne kuće vaše pravo da znate sve,, da li su dobili pozivnicu ili ne?
Imate pravo da pogađate jednom.

Ovi naši navijači što su hteli da pune Arenu zbog Evrolige, nek ulože trud da se iscimaju i ponekad svrate do Soko Nada Štark Grbović Grba Hale i kad Evrolige nema - jer Partizan ima puno posla i bez Evrolige.

Zadatak nam je da u nju uđemo onako kako nama i priliči - preko terena i preko gaženja državne mezimice.
Ili ako i ne uspemo da u nju uđemo, onda bar da prethodno zgazimo državnu mezimicu pa da ne uđe ni ona.

Navijači, jebale vas frakcije, budite vetar u leđa Partizanu, košarkaši, loptu u šake i vežbajte slobodna bacanja još dok ste na odmoru, Trinkijeri, pamet u glavu.

Pretpostavljam da je Forum pun gostiju iz ,,Rupe,, i Železnika, ne dozvolite sebi da nešto kukumavčite i žalite za nečim i da im pružate priliku da se nešto dodatno naslađuju - samo nek se oni seire i pojačavaju, proćiće i ovo leto, doćiće i novi derbiji, a onda zna se: ko na derbiju nije spreman da umre od napora da Partizan pobedi, a da Zvezda izgubi, bolje da to već sada kaže i da ode iz Partizana.

Pet momaka u košarci i 11 momaka u fudbalu koji izađu na njih moraju da budu spremni kao zveri.
I to već SADA.

Napred Partizan!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Nije mi ni bilo logicno da dobijemo pozivnicu i to je to... Sankt Peterburg nija Kazanj, odlicno je povezan sa evropom, najbogatiji i najveci posle Moskve ruski grad od psam miliona stanovnika, nova hala, dobra infrastruktura... jedino sto je rusima kosarka tek cetvrti sport posle fudbala, hokeja i ruskog hokeja sa loptom...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
@Dr Mo sve je to meni jasno nisam se ni nadao da cemo da dobiemo wild card i uopste nisam ni pisao na tu temu jer sam smatrao da je samo mlacenje prazne slame ono kao da nam malo prodje dan brze. Kad je Tuljo pisao pre nekoliko dana da smrdljivci nisu dali garancije to je bila jos jedna potvrda da nema nista od ove price. Ali jutros javio se jedan pa drugi pa treci i pocele su 'igrarije'
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Tako je, ajde sad svi po meni.
A ja se samo nadao da ce moj klub igrati sa najboljima. I sad me svi prozivate..ZBOG CEGA? Zbog toga sto sam vjerovao i nadao se da igramo EL.
Likovanje pocelo uveliko. A imate i rsd forum mozete tamo da nastavite slobodno.

@JasminaT da, samobanuj se molim te. Nisam ja objavljivao lazne tviter naloge odje, ko da imas 5 godina pa se pecas na to..
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jbg ljudi, tako je kako je.

Lepo je nadati se, pa cak i kad se to ne ostvari.

Ja ne vidim razlog za tugovanje. Partizan je i dalje tu, Bucko je na klupi, 10+ hiljada Grobara na svakoj utakmici u areni. Sve ce biti dobro na kraju, a ako nije dobro, onda nije kraj.

Ziveli Grobari ;)
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
@ Laze_PFC

Daj brate Laze, zar si stvarno pomislio da sam ono tebi napisao? :)

Jesam citirao tvoj post, jer mi je zbog onog što si napisao palo na pamet to oko nadanja, al' nisam ni pomislio na tebe.

Ne uklapaš se tu, nikako.:D
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Ćeraj dalje. Sledece sezone da mi na terwnu izborimo EL i evo im onda 'rcina svima
 

zole

Početnik
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
23
Reaction score
52
Iako sam ovde u Grčkoj refresh-ovao svakih 5 minuta i nadao se Euroligi, moram da priznam da mi je pao kamen sa srca.
Igranje Eurolige u ovakvim okolnostima bilo bi nesvesno ( a bogami i svesno od nekih) aboliranje SNS gamadi.
Neću da aboliram. Živeo Dule Vujošević!!!!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ono kad napises za ostoju da je napredna poltroncina itd. a lik se prepozna i krene da place kako svi po njemu... zato sto je samo hteo da Partizan igra el...
i jos nastavlja da provocira clanove pozivajuci ih na samoban...
umesto da se pokrije usima i ne javlja jedno bar godinu dana...
ali nazadna logika je nazadna logika...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Следеће сезоне истиче уговор АБА и Евролиге.
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
1/1 da svraca kolega @GroBARani

Ostoja, salji im sezonske, zasluzili su.

#tim Ostoja
#borba kroz institucije
#idi na utakmicu, cujes li me, ajde polazi


Vidovdannnnn
Ne mora nama niko da salje karte sami kupujemo, a sto se tice vesti jbg izmanipulisan sam i svima dugujem izvinjenje i izvinjavam se zbog netacne informacije. P. S bar nesto radimo za Partizan i grobarstvo u nasem gradu, desavaju se pozitivne stvari, sta je sa ostalima?
 
  • Like
Reactions: Oki

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Hvala preCedniku vučiću što smo bili u igri za dobijanje wc.

Ovo svakako predstavlja veliki organizacioni pomak za naš klub, a ciljevi ostaju isti, a to su borba za interese srpske košarke, davanje legitimiteta trpanju para u siromašnu reakciju i pišanje po sopstvenim legendama, ugledu kluba i navijačima.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Jbg, što bi rekao Dule, carobnjastvo je težak zanat, ne može se ni iz čega uvek stvoriti nešto. A kad već na terenu nismo uspeli da budemo carobnjaci, tek nije bilo realno da se kroz neke igrarije i kombinatorike nađemo tamo gde nam je mesto.

Mi ovde i možemo da kukamo, ali u klubu moraju da shvate da je i za njih i za klub sezona koja dolazi kvalifikaciona. Da imam previše poverenja u Ostoju, nemam. Da nije ništa pozitivno urađeno u ovoj godini, ne može se reći. Jednostavno, Ostoja mi dodje kao neki svaba iz salaša u malom ritu ili otpisanih, simpatičniji od onih drugih odvratnih, koji da se pita za neke stvari verovatno bi ih drugačije radio, ali kad stigne naredba od firera, jbg, mora da se sluša. Živimo u okupatorskom vremenu i prosto nam ostaje da se nadamo da će najmanje los svaba da vodi naš salaš. I od tog svabe, ne treba očekivati da će da previše talasa i priča što se ne sme, jer će sutra biti bivši. Epizodu sa našim pekmenzastim kolaboracionistima smo videli i nije bilo prijatno.

Ostaje nam kao i uvek da verujemo u sportski sektor. Ne verujem da je Andrea došao da bude ikebana I na njemu je da pokaže da je za velika dela. I tako... Odoh sad do lukoila da sipam gorivo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top