Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
I ja sam hteo Moniku B. i mislio sam da imam šanse jer je u lepim godinama al mi je uze onaj zabrađeni majmun, sve mu žensko u familiji ...

Dajte bre narode malo ozbiljnosti.
 
  • Like
Reactions: rus

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za naše domaće internacionalce smo zaključili da nema ni jedan slobodan a dovoljno kvalitetan, da li ima sem Prepeliča neki slovenac crnogorac bek (da nije amer :D) da bi nam legao kao domaći na tržištu? Tog Prepeliča Real želi da pošalje na pozajmicu bilo je reči da će otići u Budućnost i skoro je bilo rešeno al očigledno negde je zapelo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.487
Локација
Brdo Banovo
Evo prvih nezvanicnih info. za sezonske, bar po Telegrafu :

"Ipak, možda i najbitnije, očekuje se da sezonske karte, koje bi trebalo da budu puštene u ponedeljak, budu izuzetno povoljne za uslove koje nudi Arena i prilagođene budžetu ljudi. Nezvanično Telegraf saznaje da će najjeftinije karte, sa popustima, biti oko 7.000 dinara i da će važiti za sva takmičenja i sve mečeve crno-belih tokom sezone."
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Gledam ova nove igrace i nikako ne mogu da se otmem utisku koji me obuzima. Setite se 2009/10 - 3 viši od 4, 4 viši od 5 - što znači U PREUZIMANJU NEMA MISS MATCH-a. To je win win situacija u savremenoj, a i u tradicionalnoj kosarci. Sto se tice igraca koji su dosli, da li su pojacanja ili ne, videcemo kada pocnu utakmice. ,,Na izgled" mi se ekipa svidja.

Da li iko moze da nasluti ili da ima informaciju kolike su šanse da se frakcije ujedenije bar za vreme utakmice?
Ne postoji opcija.. pa nije valjda Partizan bitniji od njih.
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Wolden, Gorda
Startni bek, Jare, Pejdž
Pejners, Rade
Raša, S. Jankovic
Startni centar, Mozli, N. Janković

Biće ovo super ekipa sa dugačkom klupom.

Jedino što me zanima je ko će biti kapiten, ukoliko Novica ne ostane.
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
Novica i jeste to vezivno tkivo, duša tima. Slažem se da Gorda moze da bude kapiten, uostalom sem njega ne vidim drugu opciju, ukoliko ode Novica. Gagić je otišao iz Partizana ljudi, ne znam šta vam je. S. Jankovic mislim da ostaje, posto ne vidim domacu cetvorku koja može nesto bolje od njega.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Pogledaj prepisku Vanje i Tegija kod Tegija na instagramu.
Kaze Vanja "mislim da je vrijeme da igram u inostranstvu" i da mu je zao sto ide.

Zasitio se nase kosarke i stvarno mu je vrijeme da uzme vece pare nedje preko.
Nek mu je sa srecom pa da postane novi Bogdan.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
[B]Chema de Lucas[/B]‏Verified account @[B]chemadelucas[/B]
FollowFollow @chemadelucas
More
ÚLTIMA HORA: El MoraBanc Andorra tiene hecho el fichaje de Bandja Sy (28 años; 2.05) para completar su plantilla. Este 4-3 con nacionalidad de Francia y Mali llega desde el Partizan de Belgrado.

Prevod
LAST MINUTE: MoraBanc Andorra has signed Bandja Sy (28 years; 2.05) to complete its workforce.
This 4-3 with nationality of France and Mali arrives from the Partizan of Belgrade.

Izgleda da je Bandza Si potpisao za Andoru.

Srecno momcino, hvala na svemu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top