Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
realno klinci od 16, 17, 18 pa i 19 godina treba da igraju u kls umesto isluzenih veterana .....oni nek igraju veterane....ne moze dete od 16 da igra na centru protiv nekog od 32 makar i bio duplo talentovaniji...prebice ga starac ko vola....partizan treba da drzi bar dva tima u kls i da tamo salje klince na kaljenje....ne po koji klinac vec ceo tim klinaca.....i da forsira odbranu koja je jedina relevantna u seniorskoj kosarci.....u napadu se uvek nadje neko ko ce da opali sa 9 metara.....
kao 17 stogodisnjak sa 195 sam se gurao pod kosem sa 15 cm visim igracima i cesto izlazio kao pobednik...nisam imao snage to da radim 20 minuta, ali sam 5 minuta kidao pa tako dva puta......kad imas dugacku klupu i svi kidaju odbranu 5 licnih je dovoljna zaliha ...a ko na kraju nema 4 licne nije igrao odbranu.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Ако узмемо у обзир како је Даниловић жртвовао годину дана каријере због Партизана, а у том тренутку је био изузетно тражена роба и у поредимо са Пажином који у истим годинама као ПСД тада нема ни секунд сениорске кошарке а уцењује нас вероватно и финансијски и тражењем загарантоване минутаже. Ма далеко му лепа кућа! Нема ту среће за Партизан
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.884
Reaction score
9.974
Miksing frogs end grendmadrz :D

Mesate vremena, periode u kosarci, stanja u drzavi, pa i nivo Partizana.

Nepovezive stvari.

Naravno, ne kazem da treba trcati za parama i da sam saglasan sa nekim uslovljavanjem minutazom u 17 godina (smejurija), nego da se vidi perspektiva sada.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Evo odgledah prvo poluvrijeme Pazina sada. (drugo ne mogu gledat, muka mi).
Sto znam, nije los. Nista spektakularno ne igra. Sut solidan.
Za 16 ipo minuta provedenih na parketu u prvom pol postigao je 12 poena. Sut iz igre 5 od 11, imao je i 5 asistencija.
Do kraja ce sigurno nakupiti 20 poena.

Nije neki utisak ostavio na mene. U odbrani ga nema, odbranu ne igra uopste.

Ali ipak bih ga pozvao da bude npr 13-ti igrac, ono da dobija minute barem u kupu i toj nasoj ligi.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
@Oki ubrzala se dovoljno da su klupe postale mnogo duže.
Mi ćemo ove godine da imamo kako smo krenuli jedno 14-15 igrača u rosteru.
Od toga će Sani ako ostane da bude 13ti..
Znaci ti klinci mogu da budu samo 14ti i 15ti
Sro znaci da bi dobili minute prvo trebaju da, budu u 12 a, to će da budu tek kad se neko povredi ili kad smo ogromni favoriti.
Sto automatski znači da je vrlo mala i mogućnost da dodje u situaciju da dobije minute, a kamoli da ih dobije.

Mozda, bi trebala da se promene pravila u da se poveća broj igrača u rotaciji. Ali nije da se mi tu nešto pitamo...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.327
Reaction score
10.944
Локација
underground
Evo odgledah prvo poluvrijeme Pazina sada. (drugo ne mogu gledat, muka mi).
Sto znam, nije los. Nista spektakularno ne igra. Sut solidan.
Za 16 ipo minuta provedenih na parketu u prvom pol postigao je 12 poena. Sut iz igre 5 od 11, imao je i 5 asistencija.
Do kraja ce sigurno nakupiti 20 poena.

Nije neki utisak ostavio na mene. U odbrani ga nema, odbranu ne igra uopste.

Ali ipak bih ga pozvao da bude npr 13-ti igrac, ono da dobija minute barem u kupu i toj nasoj ligi.
Ja sam ga gledao jedno dva tri puta.Ostala mi je u secanju utakmica u juniorskom finalu sa limenkama.Jedno 3 puta je zaglavio u bloku da mu je trebala vecnost da izadje iz njega,tad smo i primili trojke koje su prelomile utakmicu,iako smo ih bas u tim trenucima stigli,zahvaljujuci doduse i njemu (a Pecarski je trebalo da preuzme pa mozete mislit na sta je to licilo).Ima dobar sut sa distance i poludistance,ulaz prosecan,nema neku brzinu,ajd da fizikalije u tom uzrastu ne pominjem.Inace za citav nas taj juniorski tim sam stekao utisak da imaju tesku kurcobolju za odbranu,igraju je samo oni sto su limitirani u napadu.Naravno za neki precizniji utisak trebalo bi gledati vise utakmica a ne samo dva tri puta.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dade na kraju Pazin 27 poena, sut za tri 1/6.

Moramo ga potpisati na 3-4 godine. Pa makar da trenira sa nasim prvim timom ove godine. Neka bude i taj 14-ti igrac.
Pa nek se izbori za mjesto. Ko zna hoce li se neko povrijediti i kakav ce Paige biti do kraja. Mozda mu se ukaze neka sansa da uleti u ekipu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.135
Локација
vezenemam
@Oki[/USER] ubrzala se dovoljno da su klupe postale mnogo duže.
Mi ćemo ove godine da imamo kako smo krenuli jedno 14-15 igrača u rosteru.
Od toga će Sani ako ostane da bude 13ti..
Znaci ti klinci mogu da budu samo 14ti i 15ti
Sro znaci da bi dobili minute prvo trebaju da, budu u 12 a, to će da budu tek kad se neko povredi ili kad smo ogromni favoriti.
Sto automatski znači da je vrlo mala i mogućnost da dodje u situaciju da dobije minute, a kamoli da ih dobije....

I prošle godine smo imali 14-15 igrača u rosteru, što je sasvim u redu i u skladu sa potrebama. Ali i pored svih promena, neophodnosti jurenja rezultata i posedovanja iskusnijeg/kvalitetnijeg? rostera, Partizan bi uvek trebao imati mesta u užem rosteru/prvih 12 bar za jednog ili dva u-20 klinca koji to zasluže talentom i radom. To je nešto po čemu smo prepoznatljivi, i što je i proklamovano kao jedan od temelja naše strategije. Ukoliko takvog/takvih klinaca nemamo, onda nešto sa našim temeljom i dalje "škripi".

Što se tiče Sanija, ukoliko ostaje naravno, najbolja bi bila pozajmica, ako ga je moguće ubediti. Inače sumnjam da ga stručni štab vidi i kao 14-15tog, a kamoli 13tog igrača u rosteru.

U svakom slučaju, jeste, i biće tek zanimljivo Trinkijevo sklapanje i uklapanje svih "kockica" tima.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Ljudi, nemaju tu godine toliko veze koliko kvalitet. Ko je dobar dobar je, i sa 18 i sa 25 godina. Ko je od tih silnih mladih za kojima se kuka da nisu ili jesu dobili sansu napravio ista u karijeri? Nije niko. Napravili su samo oni za koje se i sa 18-19 znalo da vrede i koji su tad vec igrali ozbiljnu kosarku.
Riki Rubio je sa 17god poceo mec kao prvi plej Spanije u finalu Olimpijade protiv USA (Kobi, Lebron, Vejd, Karmelo, Pol...). Ili jesi ili nisi, nema tu hoces neces, pa na kasicicu, pa mozda bukne, mozda ne... Ako nije kao sto Pecarski nije (kao sto ni Djekic nije bio) onda nikad i nece... Nije problem u treneru ili klubu, nego sto se fenomeni ne radjaju svaki dan, niti vise samo u nasem dvoristu.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.135
Локација
vezenemam
U našem klubu šansa se uvek, ili gotovo uvek, davala mladima, dok su se ovi nepomenici preko brda/par brda dičili "talentima" od 22-23 godine, kod nas su takvi odlazili/odlaze kao formirani igrači. I uvek mi je draže gledati i trpeti klinca od 18 godina (koji može biti ili novi Bogdan, ili novi Andrić), nego čekati da eksplodira upitni "kvalitet" nekog iskusnog starijeg igrača, kakvih je bilo podosta kod nas proteklih godina...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.388
Reaction score
2.412
Локација
Novi Beograd
Laza Stefanović je otišao jer je bio ljut (on, menadžer, roditelji, brat) što nije dobijao minute i u kadetima, pored standardnih 40 minuta u pionirima u kojima je 95% lopti išlo na njega.

To razmišljanje "oni su meni dužni da daju minute" je upropastilo mnoge.

Sine, dužan si da treniraš i da kidaš na svakom treningu i da budeš najsrećniji na svetu, kada te zovnu da čistiš parket na utakmici prvog tima. Inače ćeš, sa svojim vanserijskim talentom, nikada viđenim na ovim prostorima, najvećim prospektom,...završiti u nekom "Kurcinburgu".
Citiram svoju poruku zbog greške, na Iliju Milijaševića sam mislio, obojica su došla iz Mladosti pa ih mešam.
Sunce udarilo, izvinjavam se svima, posebno Lazaru Stefanoviću, bez ikakve zle namere.

Poenta je ista, učesnici su različiti.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
A sta je sa ekstratalentom iz bosanskog kluba..ne znam malom ime ali secam se da je bio problem sto smo ga potpisali?
 

Pracka_675

Početnik
Учлањен(а)
22.07.2019
Порука
11
Reaction score
20
Локација
Beograd
S obzirom da sutra kreće prodaja sezonskih nadam se da će da iskoči jedan ili čak možda i dva potpisa do večeras ili sutra ujutru. Kompletiranje ekipe na dan početka prodaje sezonskih bi sigurno dodatno povećalo interesovanje.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.456
Reaction score
4.832
Ako najjeftinija sa svim popustima bude, kao što se priča, 7000 din, dobru prodaju može da izazove samo dolazak Gagija i Luče u paketu...

btw. zna li se u kojim sektorima će biti frakcije?
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Upravo mi je na aplikaciji stiglo obavestenje o sezonskim ulaznicama..podeljene su u katerigorije od crne do zlatne..najjeftinija za nove korisnike 7650 dinara za stare 7200..evo tabele
 

Прилози

  • 20190728_143649.jpg
    20190728_143649.jpg
    790,6 KB · Прегледа: 37

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.884
Reaction score
9.974
Frakcijasenje verovatno po coskovima, ako ne budu dobili besplatne karte. Odnosno, nikako ih nece biti, ako ne bude karata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top